Зв'язатися з автором

Кращі вправи з арсеналу хокеїстів


Відвідування спортзалу передбачають багато ігрових видів спорту, особливо хокей, в якому силові прийоми-невід’ємна частина боротьби. Ми дізналися, які вправи хокеїсти використовують найчастіше.

Вибуховий жим

Жим лежачи з штангою популярний не лише серед відвідувачів гойдалки, але і у хокеїстів. Звичайно, є присутніми помітні відмінності в техніці виконання, адже у хокеїстів свої цілі. Жим лежачи вони розглядають як можливість збільшити вибухову силу поштовху, який їм потрібний, щоб відштовхувати потужних суперників. Загальна техніка не так сильно відрізняється від традиційного жиму лежачи, але ось сама швидкість вправи і темп будуть іншими. Постарайтеся напружити усі м’язи, після чого різко виштовхніть штангу вгору, трохи розтискавши і відразу стискаючи назад пальці рук у верхній точці. При виконанні цієї вправи обов’язково потрібний той, що страхує.

Таке тренування більше нагадує саме поштовхи, а не традиційний жим. Найголовніше-надати штанзі максимальне прискорення на початку руху. Щоб опустити штангу назад вниз, вже не потрібно ніяких різких рухів, тут усе треба робити плавно. Рекомендується робити 3-4 підходи по 4-5 повторень.

  Дихальні вправи "Бодифлекс" для живота


Набивний м’яч замість шайби

Так, хокеїсти кидають набивний м’яч саме для того, щоб сильніше бити по шайбі. Для виконання цієї вправи вам треба встати прямо і розташувати трохи зігнуті в колінах ноги на ширині плечей. Візьміть набивний м’яч обома руками і відведіть його назад і трохи у бік, так він знаходитиметься поряд з вашим стегном. Потім нахилитеся трохи вперед, а м’яч йде ще далі назад і вгору. Рух якраз і нагадує замах ключкою. Після того, як ви зайняли правильне положення, слідує кидок м’яча убік. Варто звернути увагу, що треба відпустити м’яч, тільки коли він буде на рівні плеча. Можна зробити близько 5 підходів по 5 повторень.

З однієї ноги на іншу

Для різкого старту або ривка на льоду теж знадобляться спеціальні вправи. Одним з найпростіших є стрибки з однієї ноги на іншу. Одна нога завжди має бути в повітрі, корисно буде міняти траєкторії, стрибати і вперед, і назад і у бік. Ваша опорна нога повинна відштовхуватися від землі дійсно дуже сильно, а стрибки мають бути на максимально великі відрізки. Варто зробити близько 6 підходів по 6-7 повторень.

  Біг під час вагітності і її планування - чи можна піддавати себе ризику


9730633669_7e3d8b8325_o Окрім цих специфічних вправ в арсеналі хокеїстів і безліч класичних. Для хокеїста важливі потужні і прокачані ноги, тому окрім різних пробіжок, у тому числі човникового бігу і бігу по піску, важливо зміцнювати ноги в тренажерному залі. Обов’язково потрібно робити присед, а також різні вправи на біцепс стегна. Дуже важливою вправою є рывковая тяга, яка також добре опрацьовує задню поверхню стегна.

Окрім оригінального вибухового жиму штанги, який ми розглядали на самому початку, хокеїсти виконують і різні варіанти класичного жиму. Це звичайнісінький жим штанги лежачи, а також жим на похилій лаві.

Силові тренування хокеїстів складаються з безлічі рывковых і поштовхових вправ, що логічно, адже в цьому виді спорту величезну роль грає вибухова сила.

Фото: flickr.com


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ