Зв'язатися з автором

Облисіння від стероїдів, засіб від облисіння


облисіння від стероїдів Деякі стероїди можуть викликати облисіння, якщо звичайно ви до нього схильні , на щастя таких людей не багато, і в основному облисінням від стероїдів страждають досить рідко, але що робити якщо ви все-таки відноситеся до тієї групи, якій судилося облисіти. чому призначено? про це трохи нижче.

Зміст

  • 1 Трохи теорії
  • 2 Звідки береться ДГТ
  • 3 Про перспективу стати лисим
  • 4 Засіб від облисіння на курсі
  • 5 Тривалість лікування

Трохи теорії

У волосяних цибулинах (фолікулах) є рецептори дигидротестостерона (ДГТ) вони реагують на присутність ДГТ, причому у фолікулах на тілі, особі, і інтимних зонах, ці самі рецептори стимулюють ріст волосся, а у фолікулах на голові усе відбувається з точністю навпаки, т.е фолікул спочатку деградує, і надалі відмирає, це означає що волосся спочатку стоншується і випадає, і надалі вже не ростуть, причому як ви розумієте якщо фолікул відмер, цей процес не обернемо, і волос на цьому місці вже не виростить ніколи!Також подібні рецептори є в сальних залозах і простаті, тому ДГТ здатний викликати збільшення простати і сильну жирність шкіри, що може привести до прищів.
Кількість рецепторів визначається генетично, і в ході життя не міняється.

  Кращий гейнер для эктоморфа, як правильно приймати гейнер


Звідки береться ДГТ

ДГТ утворюється з тестостерона за рахунок дії 5а-редуктозы, причому чим більше тестостерона, тим активніше працює 5а-ридуктоза роблячи ДГТ. Найбільше ДГТ утворюється в період статевого дозрівання, саме з цієї причини більшість підлітків покриваються прищами і стають агресивними. Є препарати блокуючі утворення ДГТ, і це нам сильно допомагає, але навіть блокатори не здатні захистити від стероїдного облисіння при використанні деяких препаратів які є похідними ДГТ.

Про перспективу стати лисим

Якщо у вас рецепторів ДГТ багато, то врахувати ваша визначена.(( це означає що навіть не вживаючи стероїди ви усі рівно повільно лисітимете, і швидкість облисіння залежить від кількості цих рецепторів і концентрації ДГТ в крові. Іншими словами якщо навіть рецепторів мало і ДГТ не багато, то усе рівно, рано чи пізно волос стане помітно менший, ця справа часу, хтось лисіє до 20 років, а хтось до 60. але у результаті це неминуче відбувається, а стероїди всього на усього, просто прискорюють цей процес , але на щастя побратимів качков, далеко не усі стероїди сприяють облисінню, а блокатори 5а-редуктозы сильно уповільнюють цей процес!

  Аквафитнес: найефективніші тренування у воді


Засіб від облисіння на курсі

У Інтернеті подібних засобів багато, але, більшість з них не працюють! Я перепробував різні засоби і знайшов для себе реально працюючий і відносний недорогий кошт.

Це Миноксидил, є різні концентрації, я беру Kirkland Миноксидил 5%. Одного флакона вистачає на місяць, варто біля 15$. Беру в магазині minoxidil.com.ua.

Цей засіб з багатьох реально працює, воно запобігає випаданню волосся, якщо волосся вже випало на жаль вже не допоможе.

На курсі ДГТ сильно підвищується, Миноксидил його нейтралізує. Для більшого ефекту можна поєднуватися з шампунем Revita .

Миноксидил + Шампунь Revita- дають добрий результат.

Тривалість лікування

Проблема облисіння не в стероїдах а в генній схильності. Стероїди просто прискорюють цей процес.

Вам доведеться приймати Миноксидил усе життя , також як ви 2 рази в день чистите зуби.

На курсі -Миноксидил + Шампунь Revita
Після курсу -один Миноксидил

Огляд Minoxidil від хитавиця на англійському


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ