Зв'язатися з автором

Олександр Федоров тренується, не озираючись на травму


У програму “Година Фитнеса” приїхав самий титулований російський бодибилдер Олександр Федоров. Він відповів на усі питання глядачів і порадив усім не перевантажуватися і “підгодовувати” імунітет чаєм з імбирем і медом.

Федоров, як і багато атлетів, допомагає своїм прихильникам досягти результатів в наборі м’язової маси. “Знайдіть допоміжні вправи, в яких ви можете підняти більше”,-радить бодибилдер. Наприклад для розвитку жиму лежачи, Федоров радить робити віджимання на брусах. Головне, робити усе в міру по чітко заданому вектору мети. На думку Олександра Федорова, перетренування-це така ж хвороба, як застуда, від якої не так просто позбавитися.

Федоров постійно аналізує, думає, удосконалюється. У свої 37 років він і не думає зупинятися на досягнутому. Він постійно шукає нові методики тренувань, змінив не одного тренера (беззмінно його тренує тільки батько). У “Годині фитнеса” він заявив, що навіть кілька разів брав за основу вправи, яку неправильно робили новачки в залі. У результаті, після деякого коригування, воно ставало кращим для Федорова і його травмованих грудей. Проте свої травмовані груди атлет намагається не помічати. Він виконує вправи, не роблячи для неї поблажок. Тренується, ніби травми грудей зовсім немає.

  Обчислюємо ідеальний пульс при бігу для спалювання жиру і безпечного тренінгу


Завданням на сезон атлет ставить-поліпшити пропорції за рахунок зменшення талії. Надалі Федоров хоче потрапити в топ-10 кращих бодибилдеров світу.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ