Зв'язатися з автором

Примоболан (Метенолон) як скласти курс, побічні ефекти


примоболан

Серед усієї різноманітності анаболічних стероїдів найменший андрогенний ефект має примоболан (метенолон) . Він належить до категорії стероїдів пролонгованої дії. Цей препарат являється похідним дигидроболденона.

Метенолон довго розсмоктується з місця введення ін’єкції, що обумовлено включенням до складу ефіру (энантата). За рахунок цього період активності препарату збільшується аж до 16 днів.

Препарат випускається як у формі пігулок, так і у вигляді ампул (ін’єкцій). При цьому придбання ампул прийнятніше. Ін’єкції примоболана обійдуться дешевше за пігулки, а їх ефективність значно вища.

Пігулки є дорожчим і менш пролонгованим варіантом метенолона. Час їх дії складає менше 5 годин. Прийняття пігулок не викликає токсичних дій на печінку. Це є їх головним достоїнством.

Ін’єкції метенолона продаються під наступними назвами: Примобол, Примоболан Депот і Примовер. Тривалість їх активності складає 16 днів. Незважаючи на сильні больові відчуття при введенні, переважну більшість спортсменів віддає перевагу саме ін’єкційній формі за її ефективність.

Зміст

 • 1 Ефекти прийому примоболана :
 • 2 Побічні ефекти:
 • 3 Застосування примоболана.
 • 4 Курси примоболана.

Ефекти прийому примоболана :

-Слабка анаболічна дія при малому андрогенному ефекті

  Декілька дивовижних новин про здорове харчування для серця


-Незначний ризик виникнення небажаних побічних ефектів.

-Виключена вірогідність розвитку гінекомастії, внаслідок того, що метенолон не перетвориться в естроген.

-Слабкий феномен відкату.

-Примоболан не збільшує рівень холестерину. Також не відбувається підвищення артеріального тиску.

-Існує можливість в рази збільшити анаболічний ефект. Для цього необхідно перевищити тижневе дозування в 500 міліграм. Це прирівнює примоболан до багатьох стероїдних препаратів середнього рівня дії.

Побічні ефекти:

-Знижується вироблення власного тестостерона.

-Відбувається затримка води, що не дозволяє використати препарат до змагань.

-Великі дози збільшують показники печінки.

-При індивідуальній несприйнятності у атлетів проявляються побічні ефекти: відбувається зниження тембру голосу і посилюється ріст волосся на тілі.

Застосування примоболана.

Примоболан досить безпечний анаболик, тому його можна порадити усім новачкам для проходження свого першого курсу. З його допомогою набирається м’язовий масив високої якості при практично повній відсутності ризику прояву побічних ефектів. Це вигідно відрізняє його від інших анаболиков. Дози примоболана можуть варіюватися від 180 міліграма до 800 міліграма в тиждень.

Курси примоболана.

1 курс зацікавить тих спортсменів, які над усе цінують своє здоров’я. Його головне достоїнство полягає в практично повній відсутності побічних ефектів. Проте цей курс є досить дорогим.

  Плавця треба годувати свіжим м'ясом з ринку!


Курс №1

Курс розрахований на спортсменів, які особливо дбайливо відносяться до свого здоров’я і при нагоді намагаються уникнути побічних ефектів. Відрізняється високою вартістю.

 • Тривалість : 8 тижнів.
 • Дозування : 350-400 міліграм примоболана в тиждень + 45 міліграм оксандролона щодня.
 • Ефект : біля 4-х кілограм якісної м’язової маси і відсутність побічних ефектів.

Курс №2

Цікава варіація курсу для атлетів з невеликим досвідом застосування фармакології. Для тих, хто не хоче приймати серйозніші анаболічні стероїди, і підготувати свій організм до важчих курсів.

 • Тривалість : 6-8 тижнів.
 • Дозування : 450-650 міліграм примоболана в тиждень + 35-40 міліграм метандростенолона щодня.
 • Ефект : прогрес в силі і масі при мінімумі побічних ефектів.

Курс №3

Курс розрахований на досвідчених “хіміків”.

 • Тривалість : 8 тижнів.
 • Дозування : Примоболан (350-400 міліграм в тиждень) + тестостерон пропионат (95 міліграм через день) + тренболон ацетат (350-400 міліграм в тиждень).
 • Ефект : стрімкий набір якісної м’язової маси з мінімальною затримкою рідини в організмі.

© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ