Зв'язатися з автором

Що краще пити під час тренування


Сьогодні ми розповімо, що краще пити під час тренування, щоб підживлювати організм життєво важливими елементами і підвищити ефективність тренувань.
що краще пити під час тренування

Пити чисту воду під час тренування корисно і це знає кожного. Але є спосіб не лише заповнити запаси рідини в організмі, але і підживлювати його іншими життєво важливими елементами і тим самим підвищити ефективність ваших тренувань.

В процесі фізичного навантаження людський організм випробовує певні втрати. В першу чергу втрачається рідина, так само певні елементи втрачаються разом з цією рідиною, наприклад такі, як електроліти, калій і натрій, а так само деякі мінерали, наприклад магній і кальцій.

Так само, поступово знижується рівень цукру в крові тому, що організм постійно робить енергію і ця енергія розтрачується в процесі м’язової діяльності, тому кількість цукрів поступово скорочується.

Ще нам відомо, що під час тренування відбувається руйнування тканин, тобто білкові структури піддаються дії і руйнуванню.

Виходячи з усього вищесказаного, напрошується питання, чи можемо ми усі ці елементи компенсувати в процесі тренування, щоб продовжити інтенсивність, збільшити ефективність і просто підживлювати наш організм саме тими елементами, які ми втратили.

  Користь йоги для жінок


Перше, що можна сказати відразу-це те, що вода природна і організм потребує її. Але що в цій воді можна розчинити? Чи можна розчинити в цій воді білок?

Що пити під час тренування?

Спортивні напої білки, що містять

Ми пробували пити такі напої під час тренування і можемо сказати, що це абсолютно не відповідна річ. Тому, що молекули білку і взагалі наявність білку в рідині настільки обважнює цей напій, що дуже сильно ускладнює організму роботу і тим самим знижує ефективність самого тренування. Але у воді можна розчинити цукру.

Енергетики

Енергетиків величезна кількість і ви розумієте, в чому суть енергетиків-це підтримати організм енергетично за допомогою таких компонентів як женьшень, кофеїн, гуарана., тобто елементів стимулюючих нервову систему людини. Плюс дати цій людині живлення у вигляді цукрів, концентрація яких в енергетиках досягає 14 грамів на 100 миллилитров.

Давайте візьмемо для прикладу свежевыжатый апельсиновий сік. Це по суті справи напій, який створила сама природа і природа забезпечила цей напій певною концентрацією поживних речовин, зараз ми говоримо про цукри. Так от, в апельсиновому соку концентрація цукрів досягає 11-12 грамів, тобто в енергетиці вона дещо вищий, або така ж. Але річ у тому, що це завжди використовувалося як їжа і сприймається організмом як їжа. У жару ви не нап’єтеся апельсиновим соком, але в теж час він живить наш організм, і є певні ситуації в житті, коли краще нічого не придумаєш, але тільки не під час тренування.

  Канадські учені: тренуватися треба 2,5 години в тиждень


Так само і з енергетиками. Є ситуації, коли енергетики потрібні організму, але це не під час тренування, це швидше ПЕРЕД якимсь енергетично вимогливим завданням, тобто енергетик можна пити саме ПЕРЕД тренуванням. Коли необхідно забезпечити енергетичний викид і підживлювати організм досить високою кількістю цукрів, які потрібні організму для правильного функціонування. Теж саме відноситься і до інших напоїв, що містять цукру.

Будь-які напої з високим вмістом поживних речовин можна по суті справи порівняти з їжею, просто розчиненою у воді. Але у організму під час тренування немає можливості і немає сил займатися травленням, тому концентрація поживних елементів, саме під час інтенсивного навантаження, має бути мінімальною.

Є енергетики, які містять усі ті ж стимулятори, типу кофеїн, гуарана, женьшень., але замість цукру тут використовуються якісь сахарозаменители. Що ми можемо сказати про ці напої.

Солодкуватий смак дає ілюзію, що напій солодкий, але реально глюкоза не потрапляє в організм, тобто організм насправді не отримує той самий компонент, який покликаний підтримати або підняти рівень цукру в крові. Тому такі напої не підходять для підтримки рівня цукрів не перед, не під час тренування.

  Як дійти до жиму в 150 кг: ради Кирила Сарычева


На додаток хочемо сказати, що не треба сильно захоплюватися енергетиками, про це ми писали раніше (посилання нижче).

  1. енергетичні напої 0 Енергетичні напої “запалюють” Уся правда про енергетиків. Що ж все-таки ми п’ємо і наскільки це шкідливо для здоров’я? Дозволю розкрити для читача результати невеликого службового розслідування.

Електроліти

Електроліти, тобто калій і натрій-це ті компоненти, які дозволяють нервам людини проводити електричні імпульси до м’язів. Наше тіло здатне рухатися саме завдяки наявності електролітів в організмі.

У багатьох фитнес клубах продається вода з електролітами, і дуже добре, що вони потрапляють в організм. Але є один мінус цього напою-тут немає цукрів, і саме це бракує. Організм просить глюкози. Тому ми відразу переходимо до наступного напою.

Изотоники

Изотоники-це вода, в якій містяться електроліти, кальцій і магній і що найголовніше, тут міститься певна кількість глюкози для того, щоб підтримати потреби організму в заповненні цукру в крові. Дуже важливо, що концентрація цих елементів дуже близька до рівня концентрації в крові людини, тому він не перевантажує організм зайвими елементами у тому числі і цукрами, як в сучае з енергетиками. Таким чином, цей напій зручний для утилізації під час фізичного навантаження і саме його ми рекомендуємо пити під час вашого тренування.

  1. простий изотоник своїми руками 0 Простий изотоник своїми руками Мало хто знає, що изотоник можна зробити самостійно, причому дуже просто-у результаті вийде дешевше і навіть краще за магазинні аналоги.
  Дієта по групі крові© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ