Зв'язатися з автором

Трансформація тіла : Денис Гусєв відповідає на питання про жиросжигании


Завдяки правильному харчуванню і круговим тренуванням від зірки пляжного бодібілдінгу Дениса Гусєва учасник проекту “Трансформація тіла” Олександр Дементьєв за місяць скинув 10 кг, з яких 8,5 кг припало на жир і 1,5 кг на м’язи. Щоб глядачі змогли добитися токого ж результату, як і підопічний бодибилдера, Денис Гусєв відповів на найчастіші питання по темі жиросжигания.

Про те, як Сергій Бадюк скинув 36 кг за 3,5 місяця

При підготовці до кубку Яшанькина відомий телеведучий Сергій Бадюк під керівництвом Дениса Гусєва за 3,5 місяця скинув 36 кг Дієту він розпочав з 300 грамів вуглеводів в день, з яких 80%-це складні вуглеводи, при цьому білка в день він з’їдав з розрахунку 3 грами на 1 кг ваги, при його вазі це близько 300 грамів білку.

Після цього він поступово знижував споживання вуглеводів на 50 грамів і збільшував на 20 грамів кількість білків. У результаті за два тижні до кінця дієти Бадюк з’їдав 100 грамів вуглеводів, а на останньому тижні-всього 50 грамів вуглеводів в день і 350 грамів білку. Добова норма жиру впродовж усього періоду схуднення складала 70 грамів.

  Ради бувалих : як налаштуватися на дієту і не зірватися


Про те, чому у чоловіків росте пузо

Якщо ви регулярно важко тренуєтеся, але у вас все одно росте живіт, означає є проблеми з живленням. Стежте за балансом білків, жирів і вуглеводів і уникайте надмірної їди-об’їдання на вихідних приведе до блокування процесу жиросжигания на увесь подальший тиждень.

Про роль лазні і сауни в жиросжигании

Те, що сауна і лазня допомагають спалювати жир-цю велику помилку. Зменшення ваги після сауни пов’язане з тим, що людина втратила рідину, яка швидко повернеться назад. Оздоровчий ефект сауна, звичайно, несе, але ось у справі жиросжигания вона даремна.

Про те, чи можна поєднувати сушку і роботу над відстаючими м’язами

Попри те, що на сушці людина втрачає і жирову масу, і м’язову, проте форма м’язів міняється. Тому якщо людина хоче зробити собі, наприклад, конусоподібну спину, він може продовжувати робити спеціалізацію на щонайширші м’язи спини навіть під час сушки. У об’ємах спина не виросте, але потрібну форму придбає.

Про переваги фулбоди-тренировок

Класичний спліт підходить для просунутих спортсменів, але не для новачків, оскільки вони не можуть виконати великий об’єм роботи на одну м’язову групу за тренування. М’язи швидко забиваються, але і відновлюються швидше-досить трьох-чотирьох днів. Фулбоди-тренування навантажує усі м’язи, але помалу, тому через два-три дні вони вже відновляться.

  Валери Турпин - десятиминутки або Le Programme Pleine Forme


Про ефективність L-карнитина

Більшість людей вважають цю добавку даремною просто тому, що вони не доходять до того стану, коли ця добавка починає працювати. L-карнитин сам по собі не являється жиросжигателем, це амінокислота, яка приєднує до себе жирові клітини і транспортує їх в м’язи, де організм використовує їх як джерело енергії. Але працює це тільки коли ви знаходитеся в цільовій зоні робочого пульсу під час виконання кардиотренировки. Тобто якщо ви робите кардио, то жир спалюватиметься швидше, але якщо ви не робите цього, то L-карнитин не дасть ніякого ефекту.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ