Зв'язатися з автором

Тренування “Фізрука” : Як накачався Дмитро Нагиев


Дмитру Нагиеву вже майже 50, а він все ще вражає телеглядачів відмінною фізичною формою. У третьому сезоні серіалу “Фізрук” актор знову довів, що йому вистачає часу на спорт, незважаючи на божевільну зайнятість. Вивчивши архіви, ми з’ясували, як же накачався головний фізрук всія Русі.

При відносно невисокому рості в 174 см Дмитро Нагиев важить майже 90 кг При цьому актор не раз говорив про те, що ідеальною статурою природа його не обдарувала. “Мені ніколи не було легко: я не здоров’як, у мене досить тонка кістка”,-говорить Нагиев. Так що широкі плечі і вражаючі руки-результат старань актора в тренажерному залі, а не генетики.

Силу і масу юний Нагиев придбавав не в тренажерному залі, а на матах, займаючись самбо і дзюдо. Спочатку у нього мало що виходило, і у результаті тренер вигнав його з секції, про що незабаром дуже сильно пошкодував, адже Нагиев став спочатку майстром спорту, а потім і чемпіоном СРСР по самбо.

  Мікрозелень: величезна користь для краси і фігури


нагиев2 На піку своєї спортивної кар’єри Нагиев тренувався двічі в день: одне тренування борцівське і одне силове.

“Я тренувався як проклятий. Обізнані люди підтвердять, що потрапити в середню вагу-цю саму прокляту справу. У цій вазі на будь-яких змаганнях найбільше учасників. Наприклад, мій друг, який боровся у важкій вазі, міг провести на турнірі одну сутичку і стати чемпіоном. А я проводив шість сутичок, з яких вигравав чотири або п’ять, але займав друге або третє місце”,-розповідає Нагиев.

Впритул зайнявшись акторською кар’єрою, Нагиев став тренуватися менше-на спортзал просто бракувало часу. Проте амплуа актора примушувало його підтримувати себе в хорошій формі-спочатку Нагиеву діставалися в основному ролі у бойовиках і часто доводилося красуватися м’язами в кадрі.

Право тренувати себе актор довірив рідному братові Євгенію-професійному фитнес-инструктору. Тренування включали в основному базові, багатосуставні вправи-жими штанги і гантелей під різними кутами для грудей, станову тягу і тягу в нахилі для спини і присідання-для м’язів ніг. Спліт Нагиева складався з трьох днів-з грудьми він тренував біцепс, зі спиною трицепс і з ногами поєднував тренінг плечей.

  Електроніка автомобілів навчилася сурдоязыку


Нині Дмитро настільки зайнятий, що насилу устигає тренуватися. По визнанню актора, зараз йому доводиться стежити не стільки за тим, щоб не розгубити м’язи, скільки за тим, щоб не набрати зайвого жиру.

“Можна винаходити що завгодно, але головне одне-не жерти. Взагалі нічого! Ось сьогодні я, наприклад, взагалі не їв. А час вже обідній. І це так важко дається. Просто коли ти їси, треба розуміти, що усе це піде у боки”,-говорить Нагиев.

нагиев4

Не набирати зайвої ваги телеведучому допомагають також кардиотренировки-удома у Нагиева власна бігова доріжка. Незважаючи на згубну для дыхалки прихильність до паління, актор пробігає 5 км менш ніж за 26 хвилин, а це, між іншим, норматив спецназу!


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ