Зв'язатися з автором

Тренування плечей з Олександром Федоровим


Широкі плечі, вузький таз-ідеал чоловічої фігури. Навіть якщо чоловік худий або, навпаки, товстий, за наявності косого сажня в плечах він виглядатиме гармонійно. А треновані плечі чоловіків завжди викликають захоплення у представниць прекрасної слабкої статі і заздрість у сильного.

Плечі відповідають за ідеальну форму чоловічої фігури-перевернутий трикутник. Для досягнення найкращого результату Sovsport.ru запросив провести тренування дельт легенду бодібілдінгу Олександра Федорова. На спільному тренуванні з журналістом “Радянського спорту” Олександром Дементьєвим, відомий бодибилдер показав основні вправи для плечей.

Вправи

Олександр Федоров показав техніку виконання трьох найголовніших вправ для розвитку ширини плечей :

[toggles][toggle title=”Жим штанги із-за голови”]Федоров робить акцент на тому, що руки до кінця випрямляти не слід, оскільки при цьому включаються інші м’язи і переймають на себе частину навантаження, що заважає ефективності процесу прокачування самої дельти[/toggle][toggle title=”Тяга штанги до підборіддя”]При виконанні цієї вправи на плечі слід тримати корпус рівно, піднімати лікті вище запястий, дотягуючи штангу майже до підборіддя. При цьому в роботу включається середня частина дельтовидного м’яза[/toggle][toggle title=”Розведення гантелями в сторони”]У класичному варіанті цієї вправи для плечей лікті піднімаються рівно уздовж тулуба-робиться акцент на середньому пучку дельти. Проте Федоров видозмінює його, ставлячи на перше місце задню дельту. Для цього лікті повинні йти не убік, а назад. Намагайтеся при цьому звести лопатки, а кисті розгорнути так, щоб в самій верхній точці вашої розводки гантелями виявилися мізинці[/toggle][/toggles]

  Йод в організмі людини : функції і користь, зміст йоду в продуктах


Хто такий Олександр Федоров

Самий титулований атлет країни, Федоров народився в травні 1978 року. За батьком він потягнувся у бодібілдінг. У 19 років Олександр виграв чемпіонат Росії, а потім і відкритий чемпіонат Німеччини “German Open”. Через рік він став першим росіянином, що виграв чемпіонат світу серед юніорів. Навесні 2003 року став абсолютному чемпіоном Європи, а восени 2005 російський бодибилдер створив конкуренцію таким відомим атлетам, як Джей Катлер і Рони Коулмен. Через рік Федоров отримав серйозну травму-розрив грудних сухожиль. Декількома місяцями пізніше за операцію, він завойовує 2 місце на Гран-прі Москви і отримує щасливий квиток-пропуск на Mr.Olympia. Помітимо, що до нього ніхто з росіян не удостоювався права на участь в цьому змаганні, де займає 19 місце. Потім Олександр робить 8-річну паузу в режимі змагання, лікує свою “бойову” травму. Нещодавно він знову повернувся на спортивну арену і продовжив усіх радувати своїми виступами.

Підготувала: Анастасія Кужелева


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ