Зв'язатися з автором

Виправляємо недоліки зовнішності


У нас є декілька корисних порад з приводу того, як усунути дрібні недоліки в твоїй зовнішності.
виправляємо недоліки зовнішності

Дрібничка, а неприємно! Ох як неприємно. Тим більше що усе інше-на місці. І навіть тішить око. Ось тільки… Стоп! Не отруюй собі життя рефлексіями з приводу дрібних недоліків власної статури (люди з ідеальною зовнішністю від народження-це міф). Тим більше що у нас є декілька корисних порад з приводу того, як усунути те, що піддається усуненню, заховати те, що можна заховати, і гордо не помічати те, з чим вже нічого не можна поробити.

Кадик (гострий)

Оскільки розмір кадика неможливо змінити ні хірургічно, ні за допомогою тренувань, краща стратегія-всіляко відволікати від нього погляди оточення. Надінь під сорочку водолазку або футболку, а комір сорочки розстебни, тоді увага людей більше притягатиме твій відкритий комір, а не середина шиї.

Руки (худі)

Рекомендуємо наступні вправи для розвитку біцепсів і трицепсів :

Для біцепсів:

Встанови спинку похилої лави під кутом 60°. Візьми в кожну руку по легкій гантелі і ляж спиною на лаву. Руки опущені, долоні дивляться вперед, лікті знаходяться на одній лінії із стегнами. Згинаючи руки, повільно піднімай гантелі так, щоб лікті залишалися нерухомими. Опусти гантелі і повтори рух. Зроби три підходи по 6-8 повторів, витрачаючи на кожен повтор 6 секунд: 3 секунди-вгору, З секунди-вниз. Перед другим підходом збільш кут нахилу лави до 75°, а перед останнім-до 90°. У проміжках між підходами відпочивай по 2 хвилини.

Для трицепсів:

Встанови кут нахилу лави в 45°. Візьми гантелі і ляж спиною на лаву. Підніми випрямлені руки вгору. Згинаючи руки, повільно опусти гантелі за голову. Так само повільно підніми гантелі і повтори рух. Зроби таку ж кількість підходів і повторів, що і при тренуванні біцепсів (відпочинок між підходами-2 хвилини). Для другого підходу скористайся паралельною лавою, а третій виконай, опустивши спинку лави на 30°. Зміна кута нахилу в ході тренування дозволяє переходити від положень, в яких м’язи проявляють свою максимальну силу (перше), до положень, в яких вони найбільш розслаблені (останнє). Таким чином ти дістаєш можливість не знижувати ефективності підходів навіть тоді, коли м’язи грунтовно втомляться.

Спина (сутула)

Це, як правило, наслідок ліні. Не у сенсі ентузіазму і працездатності, а в сенсі пози, в якій сидиш. Верхня частина спини має природний вигин, який збільшується з кожною годиною, проведеною в похилому положенні за робочим столом. Вихід є: починаючи із завтрашнього ранку, займи за столом активну позу-відведи плечі назад, звільни грудну клітку. І тримай голову так, щоб вуха знаходилися вище за лінію плечей. Ця одна з найбільш ефективних вправ. Ти розминаєш м’язи спини, примушуючи їх скорочуватися у напрямі грудних м’язів, які в процесі тривалого сидіння в похилому положенні стискаються і стають коротше. Впродовж дня повторюй цю вправу всякий раз, як помітиш, що твоя поза залишає бажати кращого.

Обов’язково подивися на зібрані нами вправи для спини, які допоможуть тобі вирішити більшість проблем пов’язаних з цією частиною тіла.

Сідниці (дряблі)

Тебе навряд чи обрадує затвердження фахівців, що звільнитися від зайвого жиру саме тут-набагато складніше, ніж підібрати живіт або малопривабливі валики навколо талії. Кращий спосіб спалювання надлишків жиру нижньої частини тіла-підвищення інтенсивності обміну речовин. Для цього потрібні регулярні і досить тривалі аеробні тренування-біг, плавання, їзда на велосипеді і так далі. Є у нас і жиропонижающая програма на чотири тижні:

  Вражаюча локшина ширатаки : що це таке і як правильно її приготувати


Два дні в тиждень займайся виконанням комплексів силових вправ в залі. Кожну вправу виконуй в 4 підходи по 8-12 повторень в кожному.

Ще два дні присвяти бігу або їзді на велосипеді за такою схемою: 30 секунд-навантаження, 30 секунд-відпочинок. Чи дотримуйся простішого режиму: чергуй інтенсивні пробіжки впродовж однієї хвилини з трихвилинним бігом підтюпцем. На увесь комплекс витрачай 40-50 хвилин, не рахуючи часу на розминку і на відпочинок після тренування. Тренуватися з такою інтенсивністю можна хоч усе життя, що залишилося.

Якщо ти в хорошій формі і маєш достатній досвід, можеш збільшити тривалість періодів навантаження і відпочинку до трьох хвилин.

І пам’ятай, що кращою вправою для сідниць є присідання з штангою.

Сідниці (плоскі)

Тобі коли-небудь доводилося бачити олімпійського чемпіона по важкій атлетиці з худими ногами або плоскими сідницями? Ні? Недивно. Спортсмен, що відриває вагу від підлоги і виштовхує її вгору, постійно напружує м’язи нижньої частини тулуба. І як результат має і потужні мускулисті ноги, і сідниці, що відповідають їм. Тому, обов’язково включи у свій режим тренувань такі вправи як: присідання з штангою і станова тяга, вони допоможу тобі зміцнити нижню частину спини і надати сідницям округлої, атлетичної форми.

Швидше за все ти вже знаєш, як виконувати присідання і станову тягу, а так само випади, жими ногами і інші найважливіші вправи для розвитку м’язів нижньої частини тулуба. Якщо ні, дивися техніку їх виконання на нашому сайті.

Підборіддя (вірніше, його повна відсутність)

Відсутність підборіддя, на думку фізіономістів, свідчить про безхарактерність. Щоб уникнути подібних підозр у свою адресу-не носи речей без коміра. Добре б підбирати сорочки з комірами, що різко контрастують з іншим одягом. Наприклад, класична комбінація із строгого темно-синього костюма, білої сорочки і бордової краватки відмінно приховує слабке підборіддя-тому вона і стала майже офіційною уніформою у політиків і бізнесменів.

Підборіддя (подвійний, потрійний і так далі)

Якщо підборідь у тебе скупчилося декілька, знайди в собі мужність визнати, що ти-товстун. Тобто спершу ознайомся з розділами “Сідниці (дряблі)” і “Жир (надмірний)”. Але є ще один спосіб прискорити процес схуднення. Приблизно 10% енергії, що отримується в результаті обміну речовин, ти витрачаєш на переварювання їжі. Тобто твій організм витрачає калорії на засвоєння калорій, які ти тільки що спожив. Але це відбувається лише у разі, якщо є часто і невеликими порціями (намагайся з’їдати що-небудь кожні три години, навіть якщо ти не зовсім голодний). У тому випадку, якщо ти їси нерегулярно і багато-механізм спалювання калорій пригальмовується.

Уші (відкопилені)

Цю проблему можна розв’язати хірургічно (отопластикою називається). Але перш ніж наважитися на такий недешевий крок, постарайся відповісти самому собі на два питання.

1. А може, твої вуха не такі вже і відкопилені? (Пластичні хірурги стверджують, що до них досить часто звертаються за допомогою люди, у яких немає істотних вад.)

2. Якщо твої вуха далекі від стандарту-добре це або погано? Зовнішність, що запам’ятовується,-не така вже погана якість (якщо не вступати в конфлікт з правоохоронними органами, природно). Згадай британського принца Чарльза. Незважаючи на очевидну капловухість об’єкту-його фотографії не сходять з обкладинок журналів.

дивиться в дзеркало

Очі (вірніше, мішки під очима)

Першопричини мішків під очима-надлишки води або жиру в організмі. Якщо уранці у тебе під очима мішки, які через якийсь час зникають,-винна вода, якщо вони залишаються-це жир.

  Стрільба по голубах і ще 5 колись олімпійських видів спорту


Для боротьби з “водяними” мішками хороші домашні засоби, типу просочених холодним молоком ватних тампонів, які кладуть на повіки, кружечків свіжого огірка, пакетиків із вже завареним і охолодженим чаєм і так далі. Якщо ж уся справа в надлишках жиру, то від них можна позбавитися за допомогою нескладної операції, яка іменується блефаропластикой і за популярністю займає друге місце серед усіх видів чоловічої косметичної хірургії (перше місце залишається за ліпосакцією-операцією по відсмоктуванню зайвого жиру в області торсу і нижче).

Груди (запала)

Якщо грудні м’язи уперто відмовляються збільшуватися в об’ємі, тобі потрібно спробувати що-небудь радикальніше, ніж звичайні жими штанги. Рекомендуємо комбіновані жими і підйом гантелей лежачи на паралельній лаві-серію силових вправ, метою якої є збільшення часу дії підвищеного навантаження на м’язи грудей.

На середній підхід з використанням фіксованого навантаження йде 20-40 секунд. Практично цей максимально можливий час для тренування з важкими вагами. Проте при послідовному виконанні трьох вправ, що злегка відрізняються один від одного, з однією і тією ж досить важкою вагою і з дуже коротким відпочинком в проміжках можна досягти двох результатів, які зазвичай не досягаються. По-перше, так ти зможеш сильніше напружувати м’язи, зазвичай задіяні у вправах по розвитку мускулатури грудей. По-друге, ти піддаватимеш навантаженню більше число м’язових волокон, які в подібних тренуваннях зазвичай не беруть участь. Усі ці волокна, адаптуючись до вправ, збільшуватимуться в об’ємі і набиратимуть силу.

Нижче наводиться порядок виконання серій комбінованих жимів і розведення гантелей лежачи на паралельній лаві. Кожну вправу треба виконувати з однією і тією ж вагою.

1. Розведення (зведення) рук з гантелями через сторони

Візьми в кожну руку по гантелі і ляж спиною на лаву. (Для цієї вправи скористайся вагою, який зазвичай здатний підняти 5-6 разів.) Випрямивши руки над грудьми, з’єднай ваги так, щоб долоні були звернені один до одного. Повільно розводивши ваги в сторони, згинай руки в ліктях, поки вони не утворюють кут 135 градусів (середнє положення між кутом 90 градусів і горизонтальною лінією). Зроби секундну паузу, а потім поверни руки в початкове положення. Виконай максимум повторів, стежачи за тим, щоб кут згину ліктів всякий раз залишався однаковим. Прийми сидяче положення, відпочинь і перейди до наступної вправи.

2. Розведення рук на 90 градусів

Ляж на лаву і підніми гантелі над грудьми на прямих руках. Виконуй вправу так само, як і попереднє, тільки цього разу опускай ваги, поки лікті не утворюють кут 90 градусів. Зроби максимальне число повторів. Знову прийми сидяче положення, відпочинь 10 секунд, поклавши гантелі на стегна, а потім ляж на спину і приступай до останньої вправи.

3. Жим гантелей лежачи

Підніми гантелі і тримай їх на зігнутих руках по сторонах від грудей. Вичави гантелі над грудьми, потім поверни їх в початкове положення. Зроби максимально можливе число повторів. Опусти ваги, передихни 2-3 хвилини і повтори усю серію ще двічі.

Обличчя (широке)

По-перше, скористайся нашими радами зі зниження ваги, які ми вже вказували. А по-друге… У одязі темного кольору ти виглядатимеш більше підтягнутим. Час від часу надівай темні водолазки або светри з високими комірами. Якщо у тебе щоката особа (чи бичача шия), уникай розстебнутих комірів сорочки.

  Смерть Динаміту : версії загибелі Володимира Турчинского


Обличчя (вузьке)

Добре б причесочку попишніше, якщо це можливо. Плюс: товсті фланелеві сорочки (якщо це приймає твій шеф), піджаки з твіду або в дрібну клітину. Увесь цей антураж сприяє тому, що твоє обличчя, здаватиметься ширше. І ніколи не зачісуй волосся гладко.

Жир (надмірний)

Старанно тренуючись, ти в основному спалюєш калорії, які містяться в глюкозі-вуглеводному паливі, накопиченому твоїм тілом. Ось два способи обдурити організм з тим, щоб змусити його використати більше жирових калорій.

1. Починай тренування раніше. Якщо ти виконуєш аеробні вправи перед сніданком, коли рівень глюкози в м’язах невисокий, твій організм більше схильний спалювати замість неї жир.

2. Тренуйся як можна довше. Згідно з наявними у нас даними, чим довше триває тренування помірної інтенсивності-в межах 55-75% максимального навантаження, яке ти в змозі витримати,-тим більша кількість жиру використовує організм.

Ноги (різної довжини)

Це дуже поширена проблема, яку не дуже-то охоче визнають. Як правило, неоднакову довжину ніг люди підсвідомо намагаються компенсувати, наприклад вихляючи стегнами під час бігу або нахиляючи спину. Наслідком цього стає цілий ланцюжок неприємних симптомів : болі в стопах і кісточках, з яких можуть розвинутися серйозні хвороби суглобів, і болі в попереку. Якщо у тебе болить коліно, перевір довжину своїх ніг. Попроси приятеля виміряти кожну ногу від верхньої точки тазу до кісточки, що виступає із зовнішнього боку кісточки. Чи, роззувши і шкарпетки, сядь на підлогу, витягни ноги перед собою і подивися, як співвідносяться один з одним внутрішні суглоби кісточок : співпадають вони або ні. Якщо різниця складає 0,5 см або менше, з довжиною ніг у тебе все гаразд і болі в коліні швидше за все виникли з якоїсь іншої причини. Якщо ж одна з твоїх ніг коротше за іншу на 2,5 см або більше, варто звернутися до фахівця. Лікар-ортопед допоможе виправити м’язовий дисбаланс і інші проблеми, що виникли у зв’язку з неоднаковою довжиною ніг. Він також може направити тебе до фахівця з техніки застосування ортопедичних апаратів, який або підбере для тебе спеціальні устілки, або скоректує висоту каблуків так, щоб невідповідність довжини ніг не відчувалася.

А якщо різниця складає від 0,5 до 2,5 см? Спочатку перевір підошви свого взуття. По них ти відразу визначиш, як твої ноги стикаються з поверхнею землі. На взутті з ноги, яка коротше, найбільш зношеною виявиться центральна частина каблука, з тією, що довше,-як завжди, задня кромка.

Тепер спробуй ходити у взутті з устілкою. Але розпочинай з малого: лікарі-ортопеди рекомендують починати носити устілку впродовж приблизно однієї години в день, а потім поступово збільшувати цей час.

Не забувай також тренувати свої ноги! Кращі вправи ти знайдеш тут-“Вправи для ніг”.

Шия (тонка)

Більшість володарів потужної шиї напевно стверджуватимуть, що виконання спеціальних вправ для шийних м’язів не дає рішуче ніяких результатів і що тільки тривалі силові тренування з послідовним нарощуванням ваги можуть зробити твою шию переконливішою. Проте насправді це не так. Під час одного з досліджень група важкоатлетів, що виконували спеціальні вправи для шиї, порівнювалася з іншою групою, яка цим не займалася. У усьому іншому обидві групи були абсолютно ідентичні: і та і інша об’єднувала людей, що займалися інтенсивним силовим тренінгом впродовж однакового періоду часу і помітних успіхів, що досягли, в нарощуванні сили і об’єму м’язів. Але тільки у спортсменів, що включили в тренування спеціальні вправи, відзначався ріст маси шийних м’язів, у усіх інших коло шиї не змінилося.

  Серфінг в Росії: п'ять кращих місць для катання


Рекомендуємо рух, яким зазвичай користуються боксери, адже потужна шия для них-професійна необхідність. Правда, для його виконання знадобиться помічник, а краще помічниця. Стаючи на карачки, нахили голову до лівого плеча, а праву скроню і вухо притули до ноги помічниці. Впродовж 5 секунд намагайся пересунути голову управо, а потім розслабся і повтори рух. При цьому твоя партнерка повинна зберігати нерухомість, адже ця вправа ізометрична. Виконай 10 повторів і виконай те ж саме для іншої сторони голови.

Плечі (вузькі)

На жаль, подовжити ключиці неможливо. Тому єдиним способом добитися того, щоб твої плечі здавалися ширшими, являється нарощування м’язів, які їх оточують. В першу чергу це стосується масивної зовнішньої частини дельтовидного м’яза, який, втім, неможливо гойдати у відриві від інших. Тобто тобі доведеться впливати на плече в цілому-на передню, середню і задню дельти одночасно. Рекомендуємо три вправи для розвитку плечових м’язів, які треба виконувати як один тривалий підхід,-одне за іншим, без відпочинку в проміжках і з однією і тією ж тренувальною вагою. В результаті твої плечові м’язи отримають максимальне навантаження і швидше збільшуватимуться в об’ємі. На кожен повтор повинно йти 7 секунд: 4 секунди рух вниз, 1 секунда пауза, 2 секунди рух вгору. Виконуй по три підходи 1-2 рази в тиждень. Тривалість пауз для відпочинку між підходами-2 хвилини.

1. Підйом гантелей через сторони на витягнутих руках в положенні стоячи

Стань, тримаючи гантелі у вільно опущених руках. Долоні звернені до тулуба. Повільно розводь прямі руки з гантелями через сторони, поки вони не стануть паралельні підлозі. Зроби секундну паузу, потім опусти гантелі в початкове положення. Виконай 4-6 повторів.

2. Поперемінна тяга гантелей до підборіддя в положенні стоячи

Стань, тримаючи гантелі перед стегнами прямим хватом. Руки вільно опущені. Злегка нахилися вперед. Не напружуючи зап’ястка, повільно потягни одну з гантелей до підборіддя. У верхній точці затримайся на секунду, а потім також повільно поверни гантель в початкове положення. Те ж саме виконай і з іншою гантеллю. Кожною рукою виконай по 4-6 повторів.

3. Жим гантелей над головою з положення 90-90

Візьми в кожну руку по гантелі прямим хватом і, зігнувши руки в ліктях під кутом 90 градусів, підніми гантелі так, щоб плечі сталі паралельні підлозі. Долоні обернені вперед. Повільно вичавлюй гантелі вгору, поки руки не випрямляться. Зроби секундну паузу, а потім опусти гантелі в початкове положення. Виконай 4-6 повторів.

Інші ефективні вправи для плечей шукай тут-“Вправи для плечей”.

Ніс (великий)

Негайними наслідками ринопластики, або операції по зміні форми носа, швидше за все будуть синяки під очима і утворення численних припухлостей на обличчі. На твоє відновлення після операції часу піде приблизно місяць-упродовж якого ти навряд чи зможеш тренуватися. І тільки через півроку, коли з особи і тіла зникнуть усе здуття і синяки, ти нарешті побачиш результат. А між іншим, куди простіше і дешевше понизити ефект, який непомірно розвинений орган нюху надає твоїй зовнішності. Щоб ніс здавався трішки меншим, треба, щоб усе, що оточує твоє обличчя, виглядало трішки масштабніший: багато волосся, широкі плечі у піджаків і спортивних курток, “багатошаровий” одяг (футболка, сорочка з відкритим коміром, піджак або куртка). Ти повинен відвернути погляди оточення від свого носа, змусити їх дивитися повз нього.

  Цікава новинка на ринку живлення для тих, що худнуть


Пеніс (маленький)

Навіть і не подумуй подовжувати свій дітородний орган хірургічним шляхом, якщо довжина у нього не нижча середньої (12 см від основи до кінчика в стані ерекції), занадто вже велика небезпека ускладнень. Якщо ти все ж вважаєш себе трохи обділеним, додай у свій любовний репертуар технічні прийоми, які дають певні переваги не розпещеним матінкою-природою чоловікам. Наприклад, в позиції “жінка згори” у тебе звільняються руки, якими можна пестити її груди, сідниці, клітор. При певному досвіді і навичках це повністю знімає питання про твою “скромну мужність”. Не зайвим буде випробувати і позицію “ноги на плечах” (зрозуміло, її ноги на твоїх плечах). Ця поза дозволяє тобі досягти максимального проникнення (чим ближче ноги партнерки до її грудної клітки, тим воно глибше).

Стегна (неохватні)

Передусім візьми до відома інформацію з розділу “Сідниці (дряблі)”. А ще спробуй виконати декілька фокусів з одягом-вони в якійсь мірі дозволять згладити враження, яке робить на оточенні переконливий об’єм нижньої частини твого тіла.

На роботі або на побаченні: носи вільні брюки або джинси темніші, ніж сорочка або піджак.

У спортзалі: якщо носиш обтягуючі шорти, викинь їх. Негайно.

У магазині чоловічого одягу : купуй брюки дійсно свого розміру. Брюки на розмір менше за нікого не введуть в оману. Зате ходити в них-істинна мука.

Самий кращий спосіб зміцнення м’язів стегна-присідання з штангою. Проте більшість виконує їх так, що основне навантаження доводиться на м’язи сідниць і нижньої частини спини, а стегна працює недостатньо. Займаючись у черговий раз присіданнями, стеж за положенням своїх ліктів. Якщо в процесі тренування вони йдуть за спину, значить, ти сильно нахилився вперед і піднімаєш вагу головним чином за рахунок сідничних і спинних м’язів. Постарайся тримати лікті приблизно на одній лінії з грифом штанги так, щоб вони дивилися в підлогу. В цьому випадку твій корпус упродовж усього тренування залишатиметься прямим, а основне навантаження припаде на м’язи стегон.

Прищі (невивідні)

Якщо до 21-22 років вугри не зникли з твого обличчя, не виключено, що вони докучатимуть тобі усе життя, що залишилося. Як полегшити свою долю? Насамперед постарайся знежирити шкіру. Два-три рази в день мій особа антибактеріальним очищаючим засобом (але роби це обережно, чай особа-то твоя, а не казенне). Для того, щоб підсушити вугровий висип, нанеси на обличчя косметичний засіб, що містить саліцилову кислоту або бензоїлу пероксид (воно продається без рецепту). Регулярне нанесення цього засобу на відомі тобі жирні ділянки шкіри допоможе також звести до мінімуму майбутні висипання.

У важких випадках лікар-дерматолог може прописати лікарські препарати, які якщо і не виключать, то щонайменше істотно понизять ризик появи вугрового висипу. Проте май на увазі, що при активному застосуванні ці препарати можуть робити побічні ефекти, наприклад сухість губ, стоншування волосся, болі в спині, депресивний стан та ін. Менш ризикованим засобом для очищення шкіри (що не виключає лікарського контролю) є антибіотики і гормональні препарати для місцевого застосування.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ