Зв'язатися з автором

Володимир Кравцов : не Можна робити присідання і станову тягу у відмову


Добре або погано тренуватися повністю-питання, про яке спортсмени сперечаються вже не один десяток років. Своєю думкою із цього приводу у рамках виставки спортивного живлення SN Pro поділився один з відомих російських пауерліфтерів Володимир Кравцов.

На думку Кравцова, присідання і станову тягу при роботі з великою вагою ніколи не можна робити у відмову-це украй травмоопасно. Відмова допустима в жимі лежачи і вправах на дрібніші м’язові групи, такі як біцепс. Але з відмовними підходами не можна переборщувати, адже вони несуть величезне навантаження на центральну нервову систему. Оптимальним Кравцов рахує 1-2 відмовні підходи.

Також пауерліфтер розповів, як збільшити результат в жимі лежачи за допомогою роботи над своїми слабкими місцями і правильного вибору допоміжних вправ, особливостях статодинамического тренінгу і профілактиці травм при роботі з важкими вагами.

Володимир Кравцов-багатократний абсолютний чемпіон світу і Європи по пауерліфтингу, володар найбільшого безэкипировочного жиму лежачи у світі в 2008, 2009, 2011 роках, володар абсолютного світового рекорду усіх часів і федерацій у безэкипировочном жимі лежачи у ваговій категорії до 125 кг

  Прийом креатину моногідрата із завантаженням, чи треба робити фазу завантаження креатином© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ