Зв'язатися з автором

Ходьба на руках


Ходьба на руках-не проста, але дуже ефективна вправа кроссфит, яке добре розвиває координацію, почуття балансу і рівновагу.
ходьба на руках

Ходьба на руках (Handstand Walk)-ознака “вищого пілотажу” серед кроссфит-атлетов. Це один з найскладніших гімнастичних елементів, що практикуються в кроссфите. На додаток до видовищності цієї вправи варто додати, що його виконання впливає на велику кількість м’язів плечового пояса, що поза сумнівом буде корисне для спортсменів усіх видів спорту.

Що потрібне, щоб ходити на руках?

Щоб ходити на руках, ваша фізична підготовка має бути на належному рівні. Є декілька критеріїв, по яких ви можете оцінити себе.

Сильні плечі

Якщо ви можете підтягнутися на турніку хоч би п’ять разів або десять разів віджатися, у вас досить сильні плечі і руки, щоб стояти на руках і навіть пройти декілька кроків. Якщо ваші плечі не досить сильні, скористайтеся вправами для дельтовидних м’язів, які допоможуть зміцнити ваші плечі.

Гнучкі зап’ястки

Спробуйте виконати наступний тест: витягніть руки перед собою, зігніть зап’ястки і направте долоні пальцями один до одного. Якщо кут в зап’ястку складає 90 градусів або біля того, у вас досить мобільності суглобів. Для людей з обмеженням в рухливості запястий краще спочатку розтягнути їх і зміцнити.

  Дві кращі вправи для розвитку вибухової сили


Розвинені м’язи кора і почуття балансу

Сила м’язів кора безпосередньо пов’язана із здатністю утримувати рівновагу. Спробуйте виконати наступну вправу. Встаньте прямо, ноги разом. Нахиліть корпус паралельно полу, підніміть ногу і витягніть руки вперед, щоб нога і руки були паралельні підлозі. Постійте в цьому положенні 30 секунд. Якщо вийшло, значить, у вас досить сильні м’язи кора і ви готові до ходьби на руках.

Техніка виконання вправи техніка виконання вправи

Перш ніж вийти в стійку, подайте плечі вперед, щоб вони були чітко над руками або навіть трохи далі. З цього положення відштовхуйтеся і вставайте. Після того, як ви встанете в стійку на руках, зігніть ноги або просто подайте їх трохи вперед-центр тяжіння зміститься, вас поведе вперед. Перебирайте руками, тоді ви зробите декілька кроків. З часом ви навчитеся проходити більше і не падати.

Перед виконанням вправи не забувайте про розминку. Якщо ви не розімнете плечі і зап’ястки, вони хворітимуть. Один з видів розминки-підйом на кулаки із запястий. Також перед стійкою на руках треба приділити увагу рукам. Якщо зап’ястки хворітимуть з незвички, намотуйте на руки еластичні бинти або скористайтеся спеціальними напульсниками. З часом неприємні відчуття пройдуть.

  Програма кроссфит-тренировок для початківців. Ми розповімо, з чого розпочати© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ