Зв'язатися з автором

Жиросжигатель Innovative labs Hellfire EPH150 (100 капсул)


Hell fire EPH150 цей надзвичайно потужний термогенний засіб яке допоможе Вам позбавитися від жиру швидше ніж будь-коли раніше!

Опис препарату

Innovative Labs компанія яка не дивлячись на свою відносно недавню появу на світовому ринку вже пробилася в лідери виробників харчових добавок у сфері жиросжигания! Учені-біологи Innovative Labs реально знають секрет створення ефективних засобів для позбавлення від зайвої ваги, яка є виключно жировою масою! Адже ніхто не вважає зайвою масою-м’язи!

Innovative Labs випустила ще один свій інноваційний проект, який покликаний змінити світ продуктів по жиросжиганию і в корені поміняти життя людей із зайвою вагою! Їм більше не доведеться місяцями обмежувати себе, і при цьому не бачити прогресивних результатів у втраті жирових запасів організму і підшкірного жиру! Цей продукт називається Hell fire EPH150!

Hell fire EPH150 це чітка і перевірена, ідеально скомпонованная система елементів спрямованих на знищення жирових клітин-руйнування їх у прямому розумінні і спалювання! У Hell fire EPH150 входять тільки перевірені часом і робочі термогенетики, а також пара нових елементів, які покращую ефективність цього препарату!

  Мікрозелень: величезна користь для краси і фігури


Склад

У Hell fire EPH150 входять такі надефективні термогенні речовини як Кофеїн-цей природний компонент змусить ваше тіло підняти температуру усіх тканин, чим забезпечить підвищену витрату кілокалорій Вашим організмом. Эфедран-речовина по своїй дії схожа з Екстрактом Ефедри і амфитамином, цей компонент прискорить процеси метаболізму, що протікають в клітинах організму, а також сприяє перетворенню в енергію саме жирових клітин, а не вуглеводів і білків, за рахунок цього в кров виплеснеться безлічі жирових клітин, що забезпечить Вас приливом сил і енергії, яку потрібно скоріше виплеснути, тому що в зворотному випадку жирові клітини повернутися на місце. Екстракт зеленого чаю-дозволяє прискорити енергообмін організму, роблячи безпосередньо ліпотропну функцію, не впливає на центральну нервову систему у відмінності від термогенетиков, збагачує організм антиоксидантами. Диметиламиламин-речовина, яка істотно прискорює метаболізм, розумовий здібності і кмітливість, фізичний стан людини, за рахунок внесення змін до роботи Центральної нервової системи, Диметиламиламин не рекомендується приймати в чистому вигляді, а тільки в комплексі з іншими жироспалювальними речовинами. Екстракт Сиды серцелистої-регулює апетит і відчуття голоду, унеможливлюючи переїдання і занадто частий прийом

  Мета - схуднути: як відновити обмін речовин в організмі і позбавитися від зайвих кілограмів


Рекомендації по застосуванню

Слід вживати 1 капсулу уранці, а другу перед тренінгом, за 30 хвилин. Не приймайте за 4 години до сну, навіть якщо тренування увечері! Очікуються, у такому разі, проблеми з сном! Не варто забувати, при прийомі Hellfire EPH150 треба обов’язково пити більше води!


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ