Зв'язатися з автором

Зоряні перетворення: як спорт змінив зірок російського шоу-бізнесу


Медійним персонам по статусу належить стежити за своїм тілом, але є серед зірок і ті, кого фитнес і “залізо” зачарували настільки, що вони змінилися до невпізнання і вже не представляють своє життя без спорту.

Серега

Рэпер Серега, що став знаменитим на початку 2000-х завдяки хіту “Чорний бумер”, завжди був хлопцем міцним, але хиткому його назвати вже точно було не можна, навпаки, часом він заливався жирком. Але в 2012 році Серега пропав з радарів, а через два роки повернувся перетвореним. Тіло рэпера тепер нагадує тіло бодибилдера-точене, рельєфне, без єдиного грама зайвого жиру.

Тимати

На “Фабрику зірок” Тимати прийшов худим, як сірник. Але через декілька років, поглянувши на західну реп-сцену, зрозумів, що рэпер має бути мускулистим. На перетворення пішов приблизно рік, причому Тимати заявляє, що гойдався в основному не в тренажерному залі, а на турніках і брусах і усім радить воркаут.

Джиган

Інша історія у колишнього колеги Тимати по “Black Star” Джигана. У юності рэпер міг похвалитися ідеальним тілом і навіть став чемпіоном України по кикбоксингу, але музична кар’єра розслабила колишнього спортсмена, і він став справжнім товстуном, набравши майже 30 зайвих кілограмів. Одного разу поглянувши на себе в дзеркало, він зрозумів, що більше так тривати не може-сів на дієту, повернувся в зал і скинув 25 кг, ставши схожим на справжнього бодибилдера.

  Тяга верхнього блоку до грудей: правильна техніка, ради


Ляпіс Трубецький

Соліст групи “Ляпіс Трубецький” Сергій Михалок став шалено популярний у кінці 1990-х, тоді у нього було друге підборіддя і величезний пивний живіт, який він приховував за широкими яскравими сорочками. Дійшовши до 108 кг, Михалок зрозумів, що пора щось міняти-спочатку він скинув 15 кг, просто змінивши режим харчування і переставши вживати спиртне, а потім захопився гойдалкою і всього за пару років побудував ідеальне тіло з видатними біцепсами і кубиками на пресі.

Юхим Шифрин

Знаменитий російський гуморист був дуже худим в молодості і захопився “залізом” тільки в зрілому віці. Але почати міняти себе ніколи не пізно-зараз 60-річний Шифрин дасть фору молодим хлопцям.

Андрій Малахов

На початку своєї телекар’єри Андрій Малахов не міг похвалитися атлетичною статурою, але швидко зрозумів, що під прицілом камер треба виглядати належно і під керівництвом особистого тренера за пару років накачався до вражаючих результатів і ось вже багато років підтримує цю прекрасну форму.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ