Зв'язатися з автором

Безоперационная підтяжка особи з Маргаритою Левченко


безоперационная підтяжка особи з маргаритою левченко

Говорячи про підтяжку особи, багато хто з нас представляє лікарню, операцію, довгий відновний період і інші неприємні наслідки цієї процедури. Але мало хто знає, що підтяжка особи може бути і безоперационной. Про те, що це за звір такий і чим він ефективний, ми розповімо в цій статті. А ще поговоримо про гуру цього напряму-тренера Маргариту Левченко і безоперационной підтяжку особи, яку вона розробила.

Зміст

 • Детальніше про метод
 • Чим ще хороша безоперационная підтяжка особи з Маргаритою Левченко
 • “Підтяжка” особи від Маргарити Левченко : основні правила

Детальніше про метод

Взагалі кажучи, безоперационная підтяжка особи-це особлива категорія косметологічних процедур, спрямованих на поліпшення шкіри, усунення провисання тканин, повернення чіткості контурам обличчя без хірургічного втручання.

Існує декілька видів безоперационной підтяжки особи :

 • Апаратна-здійснюється за допомогою спеціалізованого устаткування, яке впливає на шкіру мікрострумами, лазерними променями або радіохвилями.
 • Ін’єкційна-введення під шкіру спеціальні препаратів, які покращують тонус шкірних покривів і тим самим сприяють їх омолоджуванню.
 • Лифтинг біосумісними нитками, які допомагають обвислим тканинам прийняти нове положення.
 • Глибокий пілінг, який допомагає “знімати” верхні шари шкіри.
 • Мануальна практика-особливий масаж, який активізує обмінні процеси в тканинах шкіри.
 • Методики фейсбилдинга, куди входить у тому числі і “Безоперационная підтяжка обличчя” Маргарити Левченко.
  12 порад для новачків в Кроссфіт


Основна перевага останнього виду перед усіма іншими-доступність. Посудіть самі: будь-які салонні процедури, масажі, ін’єкції і так далі-це недешеве задоволення, яке носить тимчасовий ефект. Тобто вам доведеться платити “за молодість” знову і знову. В той час, як тренуватися за методикою Маргарити Левченко можна в домашніх умовах і абсолютно безкоштовно. А результат буде анітрохи не гірше-гарантуємо!

Чим ще хороша безоперационная підтяжка особи з Маргаритою Левченко

У основі методики лежить глибоке розуміння фізіологічних процесів, які відбуваються в організмі кожної людини. Це недивно-автор Маргарита Левченко сама за освітою медик. Спочатку вона закінчила медучилище і працювала медсестрою, потім, додатково, масажні курси і в якості завершуючого акорду-медичну академію імені Лесгафта. Саме після здобуття вищої медичної освіти Маргарита зайнялася розробкою оригінальних методик лікувального масажу для особи. Кращий приклад їх ефективності-сама Маргарита Левченко. Їй вже за п’ятдесят, але більше сорока дати неможливо.

Суть методики “Безоперационная підтяжка” Маргарити Левченко-щодня виконувати спеціальну гімнастику для особи. Щоб ефект був позитивним і стійким, досить присвячувати цьому всього десять хвилин в день. Щоб закріпити результат, Маргарита рекомендує виконувати спеціальний масаж-коли умиваєтеся, наносите і знімаєте макіяж. Причому силові дії на шкіру тут виключені: рухи мають бути акуратними і м’якими.

  Ривок гирі однією рукою


Якщо строго дотримуватися рекомендацій автора, вже через три тижні ви побачите позитивні зміни.

Але про усе краще дізнаватися з перших рук. Відео про безоперационной підтяжку особи з Маргаритою Левченко допоможе краще зрозуміти суть методики :

Автор робить акцент на тому, що необов’язково чекати, коли на вашому обличчі з’являться зморшки-краще попередити їх появу. Займатися по уроках Левченко можна з досить юного віку-23 років. Ну а вже після 35 сам Бог велів кожній жінці щодня “тренувати” свою особу.

“Підтяжка” особи від Маргарити Левченко : основні правила

Щоб вправи принесли максимальну користь. треба дотримуватися ряду нехитрих рекомендацій, складених особисто тренером :

 • Краще всього виконувати гімнастику уранці.
 • В цілому слід займатися не більше 10 хвилин.
 • Тренуватися слід щодня.
 • Кожну вправу треба повторювати від 4 до 6 разів.
 • Курс-не менше трьох тижнів (якщо менше, можете просто не помітити ефекту).
 • Перед тим, як приступити до занять, треба зняти макіяж, вмиватися, ретельно вимити руки.
 • Виконувати тренування треба сидячи, спина пряма, плечі розслаблені.
 • Краще всього тренуватися перед дзеркалом.
 • Якщо після гімнастики виконуватимете масаж за системою Левченко, допускається використання олій або крему (приміром, Маргарита рекомендує персикову олію для особи).
  Біг підтюпцем (джоггинг) : правильна техніка, користь і шкода


Рекомендації вивчені, і ви готові до тренування? Тоді включайте відео Маргарити Левченко для безоперационной підтяжки особи-і поїхали!

За першим, ознайомлювальним уроком відразу йде другий:

Для тих, кому мало двох уроків, пропонуємо інші відео Маргарити Левченко для підтяжки особи :


Якщо ви плануєте додати до вправ ще і масаж, тут теж варто врахувати декілька тонкощів. Річ у тому, що до нього є ряд протипоказань, тому виконувати такий масаж можна не усім. Спершу відвідайте лікаря і упевніться, що не більше тромбозом, захворюваннями шкіри, посудин і серця, гострою печінковою недостатністю, хворобами щитовидки. Також масаж протипоказаний вагітним і годуючим мамам. Не знайшли у себе перерахованих хвороб і станів? Значить, додайте до тренувань масаж-і стаєте ще красивіше!

Прикладаємо відеоурок, як правильно його виконувати:

І не забудьте поділитися з нами своїми приголомшливими результатами, коли пройдете увесь курс!


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ