Зв'язатися з автором

Ганна Куркурина – правильне харчування для схуднення


pohudenie

Дієта Ганни Куркуриной

Якщо ви позаймалися за системою Куркуриной хоч би одного разу, подивившись її відео, ви вже знаєте, наскільки це привабливий, уміючий мотивувати і підкований в теорії і на практиці фитнес-тренер. Але вона прекрасно розуміє, що у справі надбання ідеальної фігури тренінг-це половина (якщо навіть не менше) успіху, адже дуже багато що залежить від живлення. Тому Куркурина підходить до процесу навчання своїх послідовників в комплексі. Оскільки вузьким фахівцем з живлення вона не являється, то іноді запрошує для зйомки у своїх відео дієтолога, разом з яким і дає поради жінкам. До речі, сама дієтолог займається у Ганни, так що у них вийшов цілком злагоджений тандем.

Відповідь на питання, чи варто дивитися ці відео, однозначний-так! Можна виснажувати себе на тренуваннях, але, якщо ви неправильно їсте до і після навантажень, результату просто не буде.

Живлення для схуднення має досить багато нюансів: необхідно пити багато води (до 2-2,5 літрів), яка виводить шлаки з організму, а також споживати досить білку, без якого м’язи “з’їдатимуть” самі себе.

  Техніка виконання болгарських випадів


Основи харчування

Правильне харчування-це збалансоване харчування з дробовим режимом. Голодувати категорично не можна, треба їсти часто (від 4 до 6 раз на день) і помалу. Дієта припускає, що в одну їду, що худне повинен приймати приблизно 200 ккал. У другій половині дня слід віддати перевагу білковій їжі, тому що вуглеводи (у тому числі і фрукти), з’їдені після 16-17 годин, відкладуться на ваших боках (і в інших непотрібних місцях). Ну і, мабуть, найголовніша порада від Куркуриной звучить так: любите себе. Якщо ви ставитиметеся до себе з щирою любов’ю, то у вас і не з’явиться бажання “заправляти” себе всякою гидотою, а буде тільки прагнення удосконалюватися. Можна замислитися над запуском процесу аутофагії.

Одне з відео присвячене живленню для набору м’язової маси. Дуже важливо не просто є більше, ніж зазвичай, але правильне. Щоб видужати за рахунок м’язів, а не жиру, не можна запастися булочками і лягти на диван. Потрібний тренінг в сукупності з якісним харчуванням і додаванням в раціон спортпита. Втім, відео буде корисне і що скидає вагу, тому що паралельно фитнес-тренер і дієтолог зачіпають багато інших питань.

  Інструкція по застосуванню гейнера : як пити для росту м'язової маси і ваги


Про проблеми негативних наслідків пологів і взагалі про беременности-ще одне відео. Ви дізнаєтеся про діастаз, про спорт для вагітних, їх живленні, про те, з чого починати тренування після пологів, і про багато що інше. Рано чи пізно це відео виявиться корисним кожній жінці. А ще ви почерпнете з нього спосіб індивідуального розрахунку норми споживання води.

Відео живі, цікаві. Уся інформація легко сприймається. Хочте ще? Будь ласка! Ось тут Куркуриной детально розбирається тема сніданків :


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ