Зв'язатися з автором

Метандростенолон: курс соло, ПКТ, застосування з іншими стероїдами, відгуки


метандростенолон

Стероїд Methandrostenolone анаболічної і андрогенної дії був зроблений на початку шестидесятих років двадцятого століття. Цей препарат представлений у продажу під різними торговими назвами: Данабол, Неробол, Діанабол, Метандиенон, Наноситься і DBOL.

Спочатку його застосовували в якості стимулюючого відновні процеси, такого, що піднімає тонус, засобу, що лікує опіки. На сьогодні атлети вживають Метандростенолон для збільшення м’язовий маси. Разом з цим ефектом, препарат, як і інші стероїди, має і інші корисні якості.

Зміст

 • 1 Стероїдний профіль препарату Метандростенолона
 • 2 Ефективність застосування Метандиенона
 • 3 Курс Соло
 • 4 Комбіновані курси
 • 5 Побічних явищ
 • 6 Відгуків

Стероїдний профіль препарату Метандростенолона

Метандиенон проявляє наступні показники стероїдного профілю :

 • 200% анаболічною і 50% андрогенної активності від тестостерона;
 • невисоку здатність до ароматизації;
 • помірний вплив на печінку;
 • тривалість дії до восьми годин;
 • виявлення на допинг-тесте до трьох місяців.

Випускається засіб у формі пігулок і ін’єкцій.

метандростенолон

Ефективність застосування Метандиенона

Препарат сприяє:

 • Яскраво вираженому збільшенню м’язової маси, обумовленому стимулюванням вироблення протеїну. Значна частина ваги, що набирає, є затримуваною в організмі водою. Якщо не приймати відповідних фармакологічних препаратів, найчастіше виникає феномен відкату.
 • Збільшенню показників сили.
 • Жироспалювальному ефекту на тлі дотримання правильної схеми живлення і вживання метану.
 • Підвищенню фортеці суглобів.
  5 відмовок, що заважають стати краще в Кроссфіт


На тлі вживання метану посилюється почуття апетиту.

Курс Соло

Від прийому курсу Метандростенолона слід утриматися до настання повноліття, людям з високим артеріальним тиском, хворобами серцево-судинної системи, печінки, гіпертрофії передміхурової залози і інших патологічних станів, при яких препарат протипоказаний.

Безпечним добовим дозуванням стероїда у формі пігулки є 30 міліграм. Ця кількість препарату ділиться порівну на 2-3 рази і приймається після їди. Така схема вживання дозволяє уникнути різких змін гормонального фону. Ін’єкції припускають збільшення дозування, проте тривалість курсу при цьому не може перевищувати півтора місяців (6 тижнів).

Щоб знизити естрогенну дію, вже на восьмий день курсу починають вживати інгібітори ароматазы, які дозволяють позбавитися від набряклості і попередити затримку рідини. Послекурсовую терапію (ПКТ) починають на третю або четверту добу після відміни препарати.

На протяг подальших двох-чотирьох тижнів, як правило, приймають Тамоксифен. Дозування складає близько 20 міліграм і поступово знижується. Нормалізувати синтез ендогенного тестостерона можна із задіюванням бустерів.

Атлетові необхідно постійно тримати під контролем власні фізіологічні показники, своєчасно вносити необхідні корективи.

  Шраги з штангою: техніка виконання, які м'язи працюють


метандростенолон

Комбіновані курси

Курс Метандростенолона соло демонструє безліч негативних моментів, що робить комбінований прийом поширенішим варіантом. Поєднувати препарат з комплексами AAC не рекомендується, оскільки останні погано діють на печінку. Метандростенолон необхідно поєднувати із засобами на основі тестостерона. Краще всього підходять: Тестостерон, Сустанон, Нандролон, Тренболон, Примоболан.

Для збільшення об’єму м’язів деякі джерела радять пользовать интермиттирующей і інтервальній нетрадиційними схемами прийому. Перша, як помилково вважається, знижує негативну дію на вироблення власного чоловічого гормону, а друга позбавляє від звикання і знижує шкідливу дію на печінку. У реальності ніяка з схем не працює, а сам препарат не є відповідним для “моста” між курсами.

Побічні явища

Щоб уникнути яких-небудь негативних проявів при прийомі Метандростенолона, необхідно чітко дотримуватися інструкції. Починати курс без визначення дозування і тривалості прийому не можна.

Гінекомастія-це побічний ефект прийому метану, що найчастіше проявляється, і в пігулках, і в ін’єкціях. Він виникає в результаті конверсії активної речовини препарату в естроген. Уникнути цього дозволяє застосування інгібіторів ароматазы. Токсична дія на печінку, що робиться присутністю в 17-альфа-положении метильной групи, знижується за рахунок жовчогінних препаратів, приміром, Фламіну і Тиквеолу.

  Ефективний масаж для схуднення живота і боків своїми руками


На тлі прийому Метандиенона клітини починають активно затримувати рідину, яка після відміни курсу виходить. Це і стає причиною відкату, який запобігають інгібітори ароматазы.

Відгуки

Бодибилдеры, що приймають препарат, найбільше невдоволені феноменом відкату. Як говорять атлети, він проявляє себе після закінчення курсу досить сильно. Мінімізувати втрату набраної маси вдається не усім.

Деякі спортсмени отримують по-справжньому якісний приріст об’єму, а інші, навпаки, занадто водянистий. Це залежить від якості Метандиенона. Краще всього, якщо судити по відгуках, зарекомендували себе європейські і американські бренди, балканські і вітчизняні користуються меншою популярністю.

Будучи класичним стероїдом, який не втрачає своєї актуальності і до цього дня, Метандростенолон відмінно демонструє себе саме на комбінованих курсах, а не соло.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ