Зв'язатися з автором

Tribulus Terrestris від Maxler: як приймати, ефект від прийому


tribulus terrestris від maxler

Виробник Tribulus Terrestris-німецька фірма Maxler, а є препаратом, усім відомий бустер тестерона. Завдяки застосуванню цієї добавки до спортивного живлення, у атлетів активізується вироблення тестостерона. В результаті дії бустера тестостерона не виникає ніяких побічних ефектів, в порівнянні з прийомом інших гормональних комплексів. Перевага німецького препарату полягає в тому, що у нього висока якість і доступна ціна.

Зміст

 • 1 Ефекти від прийому
 • 2 Склад
 • 3 Як приймати Tribulus Terrestris
 • 4 Побічні ефекти
 • 5 Відгуків

Ефекти від прийому

ефекти від прийому

Приймаючи добавку до живлення у вигляді Tribulus Terrestris, слід чекати наступних позитивних ефектів:

 • підвищення секреції тестостерона спортсмена;
 • пригнічення катаболізму і підвищення анаболізму;
 • активізації росту об’ємів м’язів, на тлі підвищення силових даних атлета;
 • підвищення статевої активності і лібідо;
 • позбавлення від депресії, на тлі поліпшення самопочуття і концентрації.

Склад

У одній капсулі, що складає одну порцію Tribulus Terrestris, міститься до 625 міліграма діючого компонента трибулуса з рівнем салонинов близько 40 %.

Як приймати Tribulus Terrestris

як приймати tribulus terrestris

Виробник рекомендує вживати не більше 2-х капсул в день, уранці і увечері після їди. Більше приймати не слід, оскільки можливі побічні прояви. Приймається препарат курсами по 1 місяцю з такими ж перервами.

  5 відмовок, що заважають стати краще в Кроссфіт


Для отримання максимального ефекту від прийому Tribulus Terrestris, препарат допустимо вживати спільно з іншими харчовими добавками, які прискорюють процес набору маси м’язів. Тому виробник радить, разом з цим препаратом, приймати:

 • сироватковий протеїн (100 % Golden Whey). Щоб швидше здійснювався ріст м’язової маси;
 • креатин моногідрат (Creatine), щоб підвищити силові характеристики атлета;
 • вітамінно-мінеральний комплекс (VitaMen). Щоб поліпшити здоров’я і зосередитися на заняттях спортом.

На замітку! Цей препарат не рекомендується приймати спільно з іншими бустерами тестостерона, гормональними речовинами і анаболічними стероїдами.

Побічні ефекти

побічні ефекти

Зловживання або не контрольований прийом будь-яких добавок, пов’язаних з виробленням тестостерона, призводить до різних небажаних наслідків, через що можливі порушення в роботі різних внутрішніх органів. Як правило, це більше торкається анаболічних стероїдів, але ніяк не Tribulus Terrestris, від якого побічні ефекти зустрічаються досить рідко. Цей чинник пов’язаний з тим, що цей препарат є природним, а не штучним

Існують так само обмеження на прийом цього препарату для осіб, що мають проблеми з серцем, проблеми з артеріальним тиском, а також проблеми з бруньками і простатою. У разі прояву негативних наслідків необхідно тут же припиняти вживати цей препарат. Після відміни добавки, як правило, зникають і усі негативні реакції на нього.

  Євгеній Сандов : система тренувань, біографія, ріст і вага


Відгуки

Можна вважати, на основі проведених досліджень, що відгуки про цей препарат носять виключно позитивний характер. Атлети вказують на те, що підвищується мотивація, настрій і лібідо. Окрім цього, вказується на доступну ціну, що так само можна віднести до позитивної сторони.

На тлі позитивних відгуків зустрічаються і негативні. Деякі спортсмени заявляють про те, що препарат їм не допоміг. Швидше за все, що у цих спортсменів від народження високий рівень тестостерона, тому їх організм не може виробити його більше. Тому, краще відразу визначитися з рівнем свого тестостерона.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ