Зв'язатися з автором

Худнемо на ковзанах: зимовий відпочинок з користю тілу


Мало хто знає, але ковзани-це відмінний спосіб схуднути швидко, із задоволенням і без насильства над собою. Причому худнути таким чином можна і взимку, і літом : благо зараз велика кількість майданчиків з штучним льодом у фізкультурно-оздоровчих комплексах.

Зміст

 • Як швидко можна скинути вагу, катаючись на ковзанах
 • Чому на ковзанах так легко худнути
 • Додаткові переваги схуднення на ковзанах
 • Рекомендації для того, що худне на льоду

Як швидко можна скинути вагу, катаючись на ковзанах

Не лише біг на ковзанах, але і просте катання здатні швидко і непомітно привести ваше тіло у відмінну фізичну форму.

Незважаючи на приємні відчуття від цієї зимової розваги, навантаження від тренувань на льоду дуже солідне: залежно від інтенсивності розваги, за пару годин ви витратите від 300 до 1500 ккал.

Якщо звикли до підрахунку калорій і своїх енерговитрат, то знаєте, що це дуже навіть немало. Якщо ж займетеся ковзанярським спортом, то ваша енерговіддача буде удвічі більше!

Якщо ви надумали худнути за рахунок такого приємного і корисного способу, як катання на ковзанах, при цьому дотримуєтеся необхідного дефіциту калорій, то можете розрахувати дуже приємні для себе перспективи схуднення.

 1. При першому ступені ожиріння або схильності до зайвої ваги спочатку за годину тренування ви втрачатимете близько 700 ккал, за повноцінну пару годин-вже 1400 ккал. Але якщо ви не відчуваєте пекучої потреби навантажувати організм, то при регулярних заняттях досить обмежитися всього годиною тренування.
 2. Якщо так кататися цілеспрямовано, по годині двічі в тиждень, то за місяць легко схуднете на 6-8 кг
 3. На другому місяці таких тренувань за годину витрачатиметься вже 1000 ккал, а ви худнутимете на кілограм тільки за одне заняття!.
 4. При другій і третій мірі ожиріння справа піде поповільніше, але не набагато: за перший місяць одна година тренування спалюватиме всього біля 500 ккал, але на другому місяці ви так само, як і при першому ступені ожиріння, худнутимете на 1000 ккал, або 1 кг ваги, за одне заняття.
  Меню дробового живлення на кожен день в таблиці


Тобто при будь-якій мірі ожиріння, при дотриманні режиму харчування, дотримуючись потрібної калорійності, за пару місяців ви скинете приблизно 10-16 кг Для багатьох це означає, що за один зимовий сезон можна фактично “перекроїти” своє тіло.

Правда, необхідно враховувати, що через два місяці таких приємних, але все таки інтенсивних тренувань, неминуче настане ефект плато. Це нормально: вашому організму необхідно звикнути до нових форм, які утворилися в результаті інтенсивного схуднення.

Можете не переживати: вага не повернеться. Але якщо ви будете терплячі і продовжите вести здоровий спосіб життя, частково поміняєте вид фізичного навантаження, а через деякий час (терміни дуже індивідуальні) повернетеся до тренувань на льоду, то процес позбавлення від надлишків жиру запуститься знову.

Чому на ковзанах так легко худнути

Катання на ковзанах дійсно дає не лише швидке, але і досить легке для того, що худне скидання ваги.

 • По-перше, ковзани більшість людей розглядають не як спорт, а як приємну форму активного проведення часу. Катаються люди з азартом, найчастіше в хорошій компанії, і, як правило, не менше пари годинників, які пролітають абсолютно непомітно. Тобто якщо ви прийшли на каток або закриту льодову арену. дві години хорошого навантаження вам гарантовані.

 • По-друге, навантаження під час катання здається менш помітним, оскільки при навіть дуже інтенсивних заняттях, завдяки ефекту ковзання, зменшується навантаження на суглоби, а витривалість м’язів, навпаки, підвищується. Означає і калорій витрачається більше, і жир спалюється інтенсивніше.

 • У третіх, під час катання на ковзанах тренуються буквально усі м’язи тіла. навіть ті, які при інших видах навантаження залишаються незадіяними. В першу чергу, це глибокі м’язи спини і живота : саме вони підтримують рівновагу під час ковзання по льоду. Це дуже добре підтягує і зміцнює м’язовий корсет, який надалі підтримує осанку і формує хороший прес.
  Рис - калорійність, корисні властивості, користь і шкода


При ковзанні по льоду інтенсивно працюють навіть м’язи очей, тому що рухаючись швидко, часто в довільному напрямі, людина вимушена постійно відстежувати ситуацію в просторі щоб уникнути зіткнення з іншими ковзанярями.

Додаткові переваги схуднення на ковзанах

Якщо ви вирішили скидати зайві кілограми, тренуючись на льоду, точно не помилилися. Тому що, окрім ефективного і приємного процесу постройнения, ви отримуєте ще масу переваг.

 1. Окрім загального схуднення, катання на ковзанах сприяє ефективному усуненню целюліту. Особливо це стосується зони стегон-самої проблемної відносно утворення целюлітних бляшок частини тіла. Шкіра стає здоровішою, рівнішою і гладшою.
 2. При регулярних заняттях на льоду, незважаючи на швидкість процесу позбавлення від кілограмів, шкіра не обвисає, а швидко підтягується.
 3. Будучи зимовим видом спорту, катання на ковзанах, добре піднімає імунітет.

Заняття дуже позитивно впливають на психологічний стан того, що худне : виробляються гормони радості ендорфін і серотонін. А концентрація гормону стресу кортизолу, навпаки, знижується. Крім того, катання на ковзанах відмінно піднімає самооцінку, оскільки навіть не дуже спортивно розвинена людина, навчившись утримувати рівновагу на льоду, гордиться своїми успіхами і відчуває себе легенею, підтягнутою, немов ширяючою. Це теж дуже сприятливо діє на загальний процес схуднення.

  Табата вправи для схуднення початківцем, вправи для жінок


Рекомендації для того, що худне на льоду

Щоб зробити катання на ковзанах найбільш ефективним і безпечним, варто звернути увагу на ряд рекомендацій. Вони допоможуть уникнути помилок і зроблять цей вигляд фізичної активності вашим коханим.

 1. Під час занять намагайтеся працювати не лише м’язами ніг, але і руками : це дозволить утримати рівновагу і спалити більше калорій.
 2. Для новачків більше підійдуть ковзани прогулочні. Для тих, хто уміє робити обертання і інші прості фігури,-любительські фігурні.
 3. Ковзани мають бути строго за розміром: нога, що бовтається в черевику, знижує результативність і підвищує небезпеку травми.
 4. При надяганні ковзанів для зручності і безпеки пересування треба легко шнурувати на початку і у кінці, у щиколотки, і тугіше-в районі підйому.
 5. При падінні намагайтеся падати не на спину, а на стегно, уникаючи удару об лід ліктем.
 6. Для захисту від травм, особливо початкуючим фігуристам, що мають велику вагу, бажано надівати захист для ліктів, голови і колінних суглобів.
 7. При високій мірі ожиріння, захворювань опорно-рухового апарату або серцево-судинних проблемах перед початком занять необхідно проконсультуватися з лікарем і отримати відповідні рекомендації.
  Ефективне схуднення живота за допомогою дихальної гімнастики


Якщо Ви врахуєте усі нескладні рекомендації, то схуднення за допомогою занять на ковзанах має шанс стати вашим кращим і улюбленішим способом підтримки відмінної фізичної форми. Катайтеся на здоров’ї, отримуйте задоволення і струнку, підтягнуту фігуру.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ