Зв'язатися з автором

Балетне тренування Body Blast для красивої фігури з серії Ballet Beautiful


Одна з читачок нашого сайту Олена почала займатися по балетних тренуваннях і поділилася з нами ще однією програмою з цієї серії: Ballet Beautiful. Її автором є Мері Хелен Бауэрс- американська балерина і фитнес-тренер.

Мері Хелен відома в США як тренер таких зірок як Зої Дешанель і Лив Тайлер. Також вона навчала балетному мистецтву Наталі Портман для підготовки до зйомок фільму “Чорний лебідь”. Бауэрс випустила цілий ряд тренувань, об’єднаних загальною назвою Ballet Beautiful. Сьогодні ми розповімо про одну з них, а саме Body Blast.

ballet beautiful body blast

Опис програми Body Blast (Ballet Beautiful)

Body Blast-це програма, яка допоможе вам схуднути і добитися витончених форм. Ви тренуватиметеся під керівництвом справжнього професіонала, балерини Мері Хелен Бауэрс. Вона приготувала для вас ефективний комплекс, який не залишить шансів в’ялості на ногах, руках і животі . Тренування Body Blast засноване на вправах, які сприяють створенню подовжених струнких м’язів як у балерини. Ви займатиметеся в приємній атмосфері під класичну фортепіанну музику і крок за кроком створювати тіло своєї мрії.

Балетне тренування для проблемних зон з Мари Хелен Бауэрс

Програма триває 1 годину і складається з декількох сегментів. Спочатку ви займетеся вправами для рук і плечей, що плавно перетікають з одного в інше. Потім перейдете до вправ для живота і спини, які виконуються на килимку. І нарешті, завершите комплекс опрацюванням стегон і сідниць : ці вправи також виконуються на килимку. Тренування проходить в неспішному зосередженому темпі, проте ваші м’язи будуть максимально напружені впродовж усього заняття . При перегляді відео, може здатися, що програма дуже проста, але це помилкове відчуття.

  Problend від Maxler: як приймати, склад і відгуки


Для занять вам не знадобиться додатковий інвентар, тільки м’яке покриття, оскільки в основному вправи виконуються на підлозі. Мері-Хелен Бауэр включила в програму багато вправ на розтяжку, тому ви також розвиватимете гнучкість тіла . Важливо помітити, що для схуднення і спалювання калорій необхідно поєднувати такі програми з кардио-тренировками. Якщо ви уникаєте інтенсивних навантажень, то подивитеся низкоударный аеробний комплекс від Трейси Маллет. Таке поєднання занять забезпечить вам швидкий і якісний результат.

мері хелен бауэрс

Плюси і мінуси програми

Плюси:

1. Балетні тренування допоможуть вам створити довгі, худі м’язи. Ви домагатиметеся крихкого і витонченого тіла балерини.

2. Мері-Хелен Бауэр-професійна балерина, ви це відразу помітите по її вигострених рухах. Це означає, що ви перейматимете досвід людини, що пройшла школу балету .

3. Програма націлена на вдосконалення ваших стегон, сідниць, живота і рук. Вам вдасться включити в роботу усі м’язи проблемних зон.

4. Заняття проходить в дуже приємній атмосфері: світлий фон, класична музика, м’які коментарі тренера. Усе це сприяє зосередженому і вдумливому тренуванню.

  Глайдинг: що це таке, для чого треба і підбірка найефективніших глайдинг-упражнений


5. На відміну від більшості балетних тренувань, Body Blast проходить на килимку, без використання верстата або стільця. Вам не знадобиться ніякий додатковий інвентар.

6. Такі програми допомагають розвивати гнучкість і розтяжку.

7. Тренування чудово підійде тим, хто шукає безпечні, але ефективні навантаження .

Мінуси:

1. Для схуднення такі програми краще поєднувати з кардио-тренировками.

2. Балетні тренування відрізняються від традиційних аеробно-силових занять, тому сподобаються не кожному.

Мері Хелен Бауэрс створила програму, яка допоможе наблизити вас до фігури балерини . Body Blast-це блискучий спосіб безпечно і ефективно працювати над своїм тілом.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ