Зв'язатися з автором

Дростанолон (мастерон) : курс соло (пропионат і энантат), відгуки


дростанолон (мастерон)

Стероїд Drostanolone андрогенної і анаболічної дії випускається у формі пропионата (дипропианата) і энантата-ефірів, що визначають характерні особливості препарату. Широкій масі споживачів він відомий під торговими назвами Мастерон, Пермастрил, Метормон, Дролбан. Обидва ефіри впливають на організм незмінно, але всмоктуються в кров з різною швидкістю. Тривалість дії энантата складає близько 15 днів, а ефект від пропионата наступає вже на друго-четверту добу після ін’єкції.

Дростанолон має помірну анаболічну, але високу андрогенну дію, є інгібітор ароматазы з відсутністю ефекту конверсії тестостерона в естроген. Стероїд є похідною від дигидротестостерона, має схожий ефект, має хімічну формулу 2-альфа-дигидротестерона пропионата. І энантат, і дростанолон спочатку застосовували виключно в якості засобу для терапії раку грудей, але припинили із-за високого ризику вірилізації. Вживаний в спортивних цілях, він випускається, як правило, в ампулах з об’ємом по 50 і по 100 міліграм/мл

Зміст

 • 1 Як діє Дростанолон?
 • 2 Курс Мастерону соло
 • 3 Комбіновані курси з дростанолом
 • 4 Побічні ефекти
 • 5 Відгуків

Як діє Дростанолон?

Ефект стероїдного препарату проявляється:

 • помірним діуретичним ефектом;
 • пригніченням катаболічних процесів;
 • підвищенням показників сили;
 • вираженою жироспалювальною дією, доведеним науковим шляхом, коли в ході досліджень “піддослідні” втрачали до 5-7 відсотків жирової маси після проходження курсу;
 • збереженням об’єму м’язів, що набирає при прийомі стероїда, надбанням мускулатурою рельєфності, твердості і щільності.
  Gorgeous Core і Blast Off Belly Fat : 2 програми коротких тренувань для живота від Сюзани Боуэн


Атлети найчастіше приймають препарат під час сушки, а також при підготовці до змагань.

Курс Мастерону соло

дростанолон (мастерон)

Щоб досягти максимального ефекту від вживання энантата і пропионата, культуристи приймають від 400 і до 500 міліграм стероїда в тиждень. Збільшення дозування не призводить до відчутного приросту фізіологічних показників, але може стати причиною швидкого і стрімкого розвитку побічних негативних проявів.

Курс соло припускає введення пропионата тричі в тиждень або через день, а энантата-тільки раз в сім днів. Застосовувати стероїд слід починати після відвідування спортивного лікаря, проходження діагностики стану усього організму. Під час усього курсу обов’язково треба здавати відповідні аналізи, вносячи корективи в програму.

Комбіновані курси з дростанолом

Негативні моменти сольного вживання препарату легко усуваються спільним прийомом стероїда з іншими аналогічними препаратами. По своїй дії Мастерон найбільше схожий з андрогенними рецепторами.

З ним найчастіше вживають або Винстрол, або Оксандролон. Перший проявляє максимальну ефективність, оскільки його взаємодія з андрогенними рецепторами мінімально. Він знижує концентрацію глобуліну, єднального статеві гормони, тобто проявляє синергетичний ефект.

  Два супер-ефективні тренування від Емі Диксон : для стрункого і підтягнутого тіла


Щоб набрати м’язову масу, Мастерон поєднують з тестостероном пропионата. На такому комбінованому курсі рекомендовано вживати гонадотропін. Це дозволяє компенсувати рівень ендогенного тестостерона. Найкращу сумісність Дростанолон проявляється в зв’язки з такими препаратами, як Тренболон і Болденон.

Побічні ефекти

Виражена жироспалювальна властивість, обумовлена низьким анаболічним індексом, має і негативну сторону. Вона проявляється в підвищеному ризику андрогенної реакції.

Прийом Мастерону можуть супроводжувати наступні побічні ефекти:

 • підвищене випадання волосся;
 • гіпертрофія простати;
 • високий рівень агресії;
 • акне;
 • вірилізація.

Стероїд чинить мінімальну токсичну дію на печінку, не затримує в організмі рідини, не стає причиною підйому артеріального тиску.

Відгуки

Відмінною характеристикою препарату є переважання андрогенної над анаболічною активністю. Культуристи, як правило, особливо високо оцінюють жироспалювальний ефект стероїда. Дія посилює прийом препаратів, які компенсують андрогенний вплив. Таким чином, виходить, що найбільшу втрату маси приносить комбінований прийом. Соло курси, якщо перевищувати рекомендоване дозування, з найбільшою вірогідністю матимуть негативні побічні ефекти. Приймати препарат жінкам не рекомендується, оскільки риски вірилізації високі. Чоловікам стероїд допомагає зробити м’язи рельефнее, твердіше і більше вираженими.

  BeFit In30 Extreme: комплексна програма 20-хвилинних тренувань© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ