Зв'язатися з автором

Кардіо-тренування з Бобом Харпером і іншими тренерами The Biggest Loser


Замислилися, яке ефективне тренування вибрати, щоб схуднути, спалити жир і змінити своє тіло? Спробуйте аеробну програму Cardio Max від Боба Харпера. Разом з іншими тренерами і учасниками The Biggest Loser він допоможе вам створити ідеально підтягнуту і струнку фігуру.

кардіо-тренування з бобом харпером

Опис програми Cardio Max від тренерів The Biggest Loser

Боб Харпер, Джиллиан Майклс і Ким Лайонс проведуть спільне жироспалювальне тренування для схуднення і позбавлення від зайвої ваги. Приготуйтеся почати удосконалювати свої форми, завдяки ефективним вправам від відомих американських тренерів. Разом з учасниками шоу The Biggest Loser ви попрацюєте над своїми проблемними зонами, поліпшите своє тіло і сожжете максимум калорій. Вас чекають стрибки, аеробіка, кикбоксинг і швидкісні вправи з гантелями . При цьому Cardio Max підійде навіть тим, хто тільки починає займатися спортом.

Програма триває 50 хвилин. У неї включені наступні сегменти:

  • Розминка (5 хвилин). Ви розігрієте тіло і м’язи, щоб уникнути травм під час занять.
  • Аеробно-силове тренування з Бобом Харпером (20 хвилин). Ви виконуватимете аеробні і силові вправи у високому темпі для жиросжигания і тонусу м’язів.
  • Аеробне тренування на основі стрибків з Джиллиан Майклс (10 хвилин). Забезпечте собі високий пульс і спалювання калорій за допомогою інтенсивного ударного тренування від Джиллиан.
  • Швидкісний кикбоксинг з Ким Лайонс (10 хвилин). Комплекс вправ, заснований на елементах із спортивних єдиноборств, допоможе вам побудувати тіло мрії.
  • Заминка (5 хвилин). Поліпшіть свою гнучкість і баланс з якісною розтяжкою від Боба Харпера.
  Схудни за 30 днів з Джиллиан Майклс


Ви можете розпочати з 20-хвилинного тренування Боба Харпера, а потім поступово збільшувати тривалість занять у міру росту вашої витривалості. Чи розпочати з 10-хвилинного кикбоксинга від Ким Лайонс без ударних стрибків. Усе залежить від ваших фізичних можливостей. Тільки обов’язково завжди включайте в заняття розминку і заминку. Для тренувань вам знадобиться пара гантелей невеликої ваги. Початківці можуть тренуватися і без гантелей, програма це дозволяє.

Плюси і мінуси програми

Плюси:

1. Cardio Max-це відмінне тренування для спалювання калорій і жиру. Регулярно займаючись по ній, ви будете худнути і перетворювати свою фігуру .

2. У програмі демонструється декілька варіантів вправ : від найпростішої версії до просунутої.

3. Комплекс підходить як для початківців, так і для тих, що досвідчених, що займаються. Тренування виконують учасники The Biggest Loser, що дає додаткову мотивацію для занять.

4. У програму включені також силові вправи для зміцнення м’язів і їх тонусу.

5. Ви можете тренуватися 20, 30, 40 або 50 хвилин залежно від ваших фізичних можливостей. Можна, наприклад, поступово збільшувати тривалість занять .

  Калланетика з Анитой Луценка


6. Програма досить різноманітна: аеробно-силові вправи від Боба Харпера, аеробіка і стрибки з Джиллиан Майклс, кикбоксинг з Ким Лайонс.

Мінуси:

1. У програмі пропонуються ударне навантаження і багато прыжковых вправ. Займайтеся тільки в кросовках і стежте за технікою виконання.

Якщо вам подобаються програми від тренерів з шоу The Biggest Loser, то обов’язково спробуйте Cardio Max. Це доступне жироспалювальне тренування допоможе вам схуднути, позбавитися від зайвих об’ємів, підтягнути м’язи і набути підтягнутого тіла.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ