Зв'язатися з автором

Комплекс ефективних тренувань з фитболом від Адама Форда


Хочте займатися з фитболом максимально ефективно, якісно і різноманітно ? Тоді обов’язково спробуйте комплекс тренувань з фитболом від Адама Форда. Короткі програми з серії Swiss Ball допоможуть вам попрацювати над проблемними зонами, поліпшити силу і витривалість м’язів, розвинути координацію і почуття балансу.

adam ford swiss ball : basics

Тренування Адама Форда

Тренування з фитболом від Адама Форда-це прекрасний спосіб удосконалити своє тіло і активізувати глибокі м’язи живота і спини. Комплексні вправи на м’ячі збільшать вашу функціональну силу і гнучкість , поліпшать осанку і зміцнять м’язовий корсет. Програми ідеально підходить як для початківців, так і для тих, що досвідчених, що займаються. До комплексу увійшли заняття декількох рівнів складності, тому ви зможете прогресувати і покращувати свої результати.

Адам Форд почав практикувати тренування з фитболом в 1995 році. І вже в 1997 році він з великим успіхом ввів вправи з м’ячем в програми для своїх клієнтів. Комплекс Swiss Ball створений з вправ, який сам Адам активно використав у своїх тренуваннях. Він стверджує, що ефективність і універсальність занять з фитболом не має аналогів. Тренер рекомендує займатися з гімнастичним м’ячем в середньому 3-4 години в тиждень для досягнення швидких і якісних результатів.

  Корисні поради: як правильно вибрати палиці для скандинавської ходьби


Детальніше про користь занять з фитболом читайте в статті: Фитбол для схуднення: ефективність і особливості.

adam ford swiss ball : lower body

Тренер Адам Форд пропонує декілька комплексів, які входять у серію занять Swiss Ball :

  • Basics
  • Abs & Core (3 рівні)
  • Upper Body (3 рівні)
  • Lower Body (3 рівні)

Усі тренування виконуються в спокійному темпі без використання додаткового інвентаря окрім фитбола. Займатися можна босоніж. У деяких вправах знадобиться стіна для опори. Адам Форд радить приділяти особлива увага техніці виконання вправ , у таких функціональних програмах це особливо важливо. У кінці заняття вас чекає приємна розтяжка.

Ви можете чергувати ці заняття між собою, а можете вибрати окремі комплекси для вашої проблемної зони. Переходьте на складніший рівень, коли повністю освоїте рівень попередній. Якщо ви що просунутий, що вже займається, то можете об’єднати усі 3 рівні в одну програму. Усі тренування (окрім Basics) дуже короткі за часом: 15-20 хвилин . Тому ви можете додати їх до своєї основної програми в якості додаткового навантаження.

  Одяг для зимових тренувань на вулиці: шість моментів, на які потрібно звернути увагу


adam ford swiss ball : upper body

1. Swiss Ball : Basics. Основне тренування для усього тіла.

Це 30-хвилинне тренування допоможе вам освоїти базові вправи з фитболом . Ви задіюєте м’язи усього тіла, але більшою мірою в роботу включаться м’язи кора. Програма включає 10 вправ, що плавно переходять з одного в інше. Ви попрацюєте не лише над тонусом тіла, але і над розвитком балансу і координації.

Відгук про програму Basics від нашого передплатника Олени :

адам форд тренування з фитболом: відгук

2. Swiss Ball : Abs & Core. Для живота і кора.

До цього комплексу увійшли три 20-хвилинні тренування для розвитку м’язів живота і кора. Окрім основних м’язів, ви включите в роботу глибокі м’язи , які не задіюється при звичайних силових вправах. Такі програми дуже ефективні для людей, які хочуть поліпшити осанку і зняти втому в спині. Адам використовує як динамічні, так і статичні рухи. У другій фазі вам знадобиться стіна в якості опори.

Відгук про Abs & Core (1 рівень) :

adam ford swiss ball : abs & core

3. Swiss Ball : Lower Body. Для стегон і сідниць

А ось якщо ви хочете приділити особливу увагу нижньої частини тіла, то звернете увагу на комплекс Lower Body. Ви не лише приводитимете м’язи в тонус і позбавлятися від в’ялості на сідницях і стегнах , але і розвивати баланс, гнучкість, силу і витривалість. Програма набагато більше щадна для суглобів і зв’язок, чим інші силові тренування для нижньої частини тіла. Перша і третя фаза тривають 15 хвилин, другу фазу-20 хвилин. У усіх трьох вам знадобиться стіна в якості опори.

  War: кардио-тренировки на основі змішаних бойових мистецтв від Power Music Group Rx


Відгук про Lower Body (1 рівень) :

adam ford swiss ball : lower body

4. Swiss Ball : Upper Body. Для рук, плечей, грудей і спини.

Комплекс для верхньої частини тіла Upper Body допоможе вам підвищити силу м’язів рук, грудей, плечей і спини . Частина вправи вам гарантовано здасться новою і раніше не випробуваною. На перший погляд вправи не представляють складності, але ви отримаєте відмінне навантаження цільових м’язів. Для виконання занять також знадобиться стіна в якості опори, а в другій фазі навіть другий фитбол. Усі три тренування тривають 15 хвилин.

Відгук про Upper Body (1 рівень) :

adam ford swiss ball : upper body

Регулярні тренування з фитболом допоможуть вам побудувати сильне тіло, поліпшити осанку, усунути м’язовий дисбаланс і різноманітити фитнес-рутину. Після занять з Адамом Фордом ви прекрасно виглядатимете і відмінно себе почувати!


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ