Зв'язатися з автором

Method – Mat Workout : метод Трейси Андерсон по створенню стрункої фігури


Метод Трейси Андерсон створений для тих, хто хоче зробити свою фігуру стрункою і жіночною без рельєфних рук і перекачаних ніг. Унікальна методика знаменитого тренера допоможе вам схуднути і зробити своє тіло по-справжньому витонченим.

Опис методу Трейси Андерсон: Method-Mat Workout

Трейси Андерсон, у минулому балерина, на власному досвіді схуднення на 25 кг розробила програму для формування красивої і стрункої фігури. Її тренування є поєднання елементів пилатеса і танців , які дають ефективні і якісні результати. Більшість вправ вам здадуться незнайомими, навряд чи ви зустрічали їх раніше в програмах інших тренерів. Унікальний метод Трейси Андерсон стане для вас ідеальним рішенням, якщо ви уникаєте рельєфного тіла з яскраво вираженими м’язами.

Програма Method-Mat Workout триває 50 хвилин. Умовно тренування можна розділити на 3 частини: для ніг, для рук і для живота. При перегляді відео може здатися, що заняття дуже просте і не дає ніякого навантаження на тіло, але це неправдиве відчуття . У основі тренувань Трейси лежить робота над м’язами-стабілізаторами, а не над великими м’язами-двигунами, як це буває звичайно, коли ми працюємо над рельєфом тіла. Тому навіть для підготовлених людей програма не буде легкою прогулянкою.

  Розгинання рук на верхньому блоці стоячи | Жим вниз на верхньому блоці


Динамічний пилатес у виконанні Трейси Андерсон рясніє нестандартними рухами. Для занять вам знадобиться стілець, килимок і пара гантелей (не більше 1,5 кг). Уважно стежите за технікою виконання вправ, тому що тренер мало коментує програму. Тренування Method-Mat Workout проходить в жироспалювальній зоні, що дозволить вам спалювати калорії. Але якщо ви хочете додаткового аеробного навантаження, можете подивитися кращі домашні кардио-тренировки.

Плюси і мінуси Method-Mat Workout

Плюси:

1. Програма по методу Трейси Андерсон чудово підійде тим, хто намагається уникати звичних силових вправ, щоб зберегти витончені жіночні форми . Тут практично відсутні стандартні вправи для рук і ніг, які сприяють створенню помітного рельєфу на вашому тілі.

2. Без ударних тренувань, що виснажують, ви послідовно пропрацюєте усі проблемні зони: ноги, руки, живіт. Незважаючи на уявну легкість заняття, ваші м’язи будуть в напрузі впродовж усього заняття.

3. Тренування проходить в жироспалювальній зоні, а значить ви будете худнути і зменшувати об’єми за рахунок жирових відкладень.

4. Тренер використовує оригінальні рухи, які ви, ймовірно, не зустрінете ні в яких інших відеопрограмах. Вправи, які є сумішшю пилатеса і танцювальних рухів, розробила сама Трейси.

  Схудни за 30 днів з Джиллиан Майклс


5. Вам потрібне мінімальне устаткування для занять: одна пара легких гантелей (0,5-1,5 кг), стілець і килимок.

6. Приємна музика, якісно зроблений відеоряд, мотивуюча зовнішність тренера- усе це сприяє ефективним тренуванням .

Мінуси:

1. Трейси використовує нестандартний підхід до тренувань, який підійде не кожному.

2. Якщо ви хочете схуднути максимально швидко , те, можливо, варто вибрати більше класичні фитнесс-программы. Наприклад, Джанет Дженкинс або Джиллиан Майклс.

Метод Трейси Андерсон вгадує бажання багатьох пані. Він підійде тим, хто хоче створити струнке, жіночне і в міру підтягнуте тіло . Якщо ви готові зробити крок убік від звичайного фитнеса, то спробуйте її унікальну методику по створенню прекрасної фігури.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ