Зв'язатися з автором

Різнобічна силова програма з Кейт Фрідріх для ніг і сідниць


Кейт Фрідріх-справжній професіонал в створенні програм для нижньої частини тіла . Це, можливо, єдиний тренер, який має такий вибір різноманітних відео для вдосконалення стегон і сідниць. І сьогодні мова піде про програму Lower Body Blast.

cathe friedrich lower body blast

Опис програми Lower Body Blast з Кейт Фрідріх

Програма Lower Body Blast розроблена Кейт Фрідріх спеціально, щоб ви могли зробити ваші ноги і сідниці ідеальними . Тренування включає ефективні класичні і інноваційні вправи як з вагою власного тіла, так і з тими, що обтяжили. Ви тренуватимете м’язи завдяки якісним силовим вправам для нижньої частини тіла. А також спалювати калорії завдяки коротким кардио-интервалам, які Кейт додає упродовж усієї програми.

Тренування Lower Body Blast триває 1 годину. Вас чекають присідання, випади, стрибки (у невеликих кількостях) з використанням різного додаткового інвентаря для різноманітності і підвищення навантаження. Тренування не можна назвати інтенсивним за швидкістю, але приготуйтеся до дуже жорсткої роботи стегон і сідниць. До складу програми також входить бонус: коротке 15-хвилинне тренування у верстата (чи стільця) для струнких м’язів.

  Два інтенсивні аеробно-силові тренування від Патріка Гудо


Для занять вам знадобиться додатковий інвентар:

  • штанга з млинцями;
  • гантелі;
  • степ-платформа;
  • еластична стрічка для ніг;
  • диски для слайдинга (можна замінити паперовими тарілочками);
  • стілець або верстат.

Як бачите, для виконання програми Кейт Фрідріх вам знадобиться додаткове устаткування. Але це допоможе вам провести тренування ефективно і комплексно , включивши в роботу максимальну кількість м’язів. З таким різноманітним навантаженням ви зможете дуже швидко поліпшити форми своїх стегон і сідниць. Тренування Lower Body Blast підходить для просунутого рівня підготовки, хоча навантаження завжди можна відрегулювати, узявши відповідні саме вам ваги.

силова програма кейт фрідріх для стегон і сідниць

Плюси і мінуси програми

Плюси:

1. Програма спрямована на одну з головних жіночих проблемних зон -стегна і сідниці. Ви поліпшите нижню частину тіла, приберете в’ялість, жир і целюліт.

2. Це одне з найрізноманітніших тренувань для стегон і сідниць. Кейт Фрідріх використовує додатковий інвентар, щоб пропрацювати усі м’язи цілком, навіть самі проблемні ділянки.

3. Ви виконуватимете вправи в ритмічному темпі, щоб спалити максимум калорій за одне заняття. Також тренер додає пульсуючі варіанти вправ, щоб концентрований поборотися з проблемними зонами.

  Як підвищити самооцінку: практичні ради


4. Усі вправи, представлені в Lower Body Blast,-зрозумілі і доступні. Більшість з них, швидше за все, будуть вам знайомі по інших програмах.

5. Тренування побудоване на силових вправах, що опрацьовують , але Кейт також додає короткі кардио-интервалы для підняття пульсу і жиросжигания.

6. У вашому розпорядженні буде також 15-хвилинний бонус у верстата, за допомогою якого ви зможете зробити ваші м’язи довгими і стрункими.

Мінуси:

1. Для занять вам буде потрібно цілий арсенал додаткового устаткування : гантелі, штанга, степ-платформа, еластична стрічка, диски для глайдинга.

2. Вам чекають велику кількість випадів і присідань, будьте уважні до відчуттів в спині і колінних суглобів. Домашні тренування проходять без спостереження тренера, тому чітко стежите за правильною технікою вправ.

Програма Lower Body Blast ідеально підходить для тих, хто хоче схуднути і привести в ідеальну форму стегна і сідниці . Займайтеся по цьому відео Кейт Фрідріх 1-2 рази в тиждень в доповненні до інших тренувань для усього тіла.

Серед інших програм Кейт Фрідріх для нижньої частини тіла звернете увагу на:

  • Кардіо-тренування на степе для стегон і сідниць з Кейт Фрідріх
  • Програма Kick Max від Кейт Фрідріх для створення струнких ніг
  Безглютеновая дієта допомагає налагодити роботу кишковика і схуднути© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ