Зв'язатися з автором

True Beginner : 8-тижневий комплекс тренувань для самих початкуючих


Ми не втомлюємося повторювати, що домашнім фитнесом може займатися абсолютно кожен незалежно від віку і фізичної готовності. Найголовніше-це підібрати відповідні тренування. Пропонуємо вам огляд програми True Beginner від Daily Burn, яка буде під силу навіть абсолютним новачкам в спорті.

true beginner

Якщо ви тільки починаєте займатися спортом або повертаєтеся до тренувань після довгої перерви, то програма True Beginner якраз для вас. Впродовж восьми тижнів занять ви працюватимете над створенням фундаменту, який стане міцною основою для ваших майбутніх занять фитнесом. Незалежно від того, в якій фізичній формі ви знаходитеся, програма True Beginner буде вам під силу. Ви пройдете через базові вправи для поліпшення вашої сили, мобільності і витривалості, поступово розвиваючись і крок за кроком просуваючись до складніших вправ.

Кому підійде програма True Beginner?

  • Людям із зайвою вагою
  • Людям, які не тренувалися раніше або мали тривалу перерву
  • Людям у віці, які протипоказані сильні навантаження
  • Людям з дуже низькою фізичною витривалістю
  • Людям, які просто шукають легку програму для зарядки або для відпочинку від інтенсивних тренувань
  7 корисних продуктів для схуднення від Джиллиан Майклс


true beginner

Зовсім нещодавно ми розповідали про інші програми для початківців: P90 і YouV2 від компанії Beachbody. В порівнянні з P90 комплекс True Beginner набагато легше по навантаженню і більше низкоударный. В порівнянні з YouV2 у True Beginner менше кардио-упражнений і більше тренувань на розвиток загальної мобільності тіла . Ви будете зосереджені на вивченні правильної форми виконання вправ, поліпшенні рухливості суглобів і розвитку опорно-рухової системи. Це допоможе вам зберегти енергію і поліпшити своє самопочуття.

Програму веде професійний тренер Джастин Рубин. Він є володарем чорного пояса після карата і упродовж усієї своєї кар’єри практикує бойові мистецтва, особливо тайчи (суміш гімнастики і китайського бойового мистецтва) . У програмі True Beginner є присутніми нескладні вправи з бойових мистецтв , які допоможуть вам зміцнити м’язи і спалити калорії. Більшість тренувань дуже розмірена і спокійна, але з кожною новою фазою заняття ускладнюватимуться.

тренування для початківців

Склад тренувань True Beginner

Програма True Beginner розрахована на 8 тижнів за календарем. Ви тренуватиметеся 20-30 хвилин 6 раз на тиждень з одним вихідним. Для занять вам знадобиться килимок і стілець (з потреби замість стільця можна використати інші зручні меблі) . Більшість вправ демонструються в двох модифікаціях (проста і ускладнена), тому ви зможете додатково регулювати рівень тренування.

  Оповідь про те, як прибрати жир з живота і життя радіти


Всього в програмі True Beginner10 тренувань:

  • Stability and Mobility1 і Stability and Mobility2 . Ці тренування забезпечать вам м’який старт і розбудять ваше тіло. Ви працюватимете над поліпшенням мобільності усього тіла, розкриттям суглобів і розширенням діапазону руху. Заняття розраховані на перший місяць тренувань.
  • Strength and Cardio1 і Strength and Cardio2 . Ви працюватимете над силою і кардио, зміцнюючи м’язи і покращуючи витривалість. Ви підніміть пульс завдяки простим вправам у тому числі зі змішаних бойових мистецтв. Заняття розраховані на перший місяць тренувань.
  • Core1, Core2 і Core3 . Сильний кор відіграє важливу роль у збереженні хорошої осанки і підтримці хребта. У цих програмах вас чекають прості вправи для зміцнення м’язів живота і спини, які в основному виконуються на підлозі.
  • Shotokan . Ще одне тренування на основі бойових мистецтв для розвитку функціональний сили і витривалості. Програма розрахована на другий місяць.
  • Cardio Kickboxing1 і Cardio Kickboxing1 . Ці програми розраховані на другий місяць занять. Вас чекають інтенсивніше кардио на основі кикбоксинга, але як і раніше дуже щадне і низкоударное.
  Візуалізація, як єдиний інструмент в схудненні, не допомагає досягти мети


Спробуйте програму True Beginner, якщо ви тільки починаєте займатися фитнесом, або порадьте цю програму своїм початкуючим займатися спортом друзям, родичам або батькам. Джастин Рубин проведете вас через нескладні тренування, допоможе вам м’яко втягнутися в спорт і вдихне сили у ваше тіло.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ