Зв'язатися з автором

Turbo Jam Fat Burning Elite : друга частина знаменитої програми


Turbo Jam Fat Burning Elite є продовженням програми Turbo Jam Maximum Result, про яку писалося раніше на нашому сайті. Шалин Джонсон приготувала для вас ще енергійніші і ефективніші тренування для формування стрункого красивого тіла.

turbo jam fat burning elite

Огляд другої частини Turbo Jam

Дивлячись на успіх першої частини Turbo Jam, Шалин Джонсон і її команда розробили продовження знаменитої програми. Вас чекає ще більше аеробіки, ще більше ефективних вправ і ще більше запальної музики. За допомогою передових тренувань Turbo Jam Fat Burning Elite ви позбавитеся від зайвого жиру на проблемних зонних і відшліфуєте рельєф тіла . Прекрасне поєднання кикбоксинга, аеробіки і силових вправ допоможе вам схуднути і довести свою фігуру до досконалості.

Фитнес-курс складається з п’яти тренувань, які ви можете комбінувати між собою самостійно або дотримуючись готового графіку занять. Одне заняття ( Ab Jam для пресу ) Шалин пропонує узяти з першої версії Turbo Jam. Програма Fat Burning Elite складніша, ніж перший комплекс, але для людей з середньою підготовкою тренування будуть цілком під силу . Якщо ви підбираєте альтернативу заняттям з Шалин Джонсон, то подивитеся інший курс від BeachBody: 21 Day Fix.

  Ефективний масаж живота банками для схуднення


Отже, в другу частину Turbo Jam включені наступні тренування:

1. 3T (Totally Tubular Turbo). Це комплекс функціональних вправ для усього тіла. Ви можете тренуватися з еспандером або гантелями : в програмі демонструються обидва варіанти вправ. Тренування триває 30 хвилин, проходить в розміреному темпі і ефективно опрацьовує усі м’язи вашого тіла.

2. Cardio Party Mix2. Перший Мікс, якщо ви пам’ятаєте, був включений в попередню версію програми. У другій частині пропонується інтенсивніше навантаження і ще більш високий темп. Тренування розроблене на основі елементів з кикбоксинга, за допомогою яких ви сожжете калорії, підтягнете живіт і нижню частину тіла. Триває вона 45 хвилин.

3. Cardio Party Mix3. Ще одне відео від Шалин для тих, хто жадає сьогодення вибухового кардио. У основі заняття також лежить кикбоксинг і його найскладніші елементи. Жироспалювальне тренування триває 45 хвилин, і навантаження в ній ще сильніше, ніж в попередньому відео.

4. Fat Blaster. Це інтервальна програма, в якій ви то підвищуватимете свій пульс, то знижуватимете. Тренер пропонує 4 турбо-інтервали, в яких вас чекають списи інтенсивності і короткий передих. Такий підхід до занять допоможе вам прискорити метаболізм і значно підвищити вашу витривалість.

  100% Golden Whey від Maxler: як приймати протеїн, відгуки


5. Lower Body. Тренування призначене для опрацювання нижньої частини тіла : сідниць, стегон і литок. Для занять знадобиться гумовий амортизатор і гантелі. Ви виконуватимете ряд функціональних вправ, які дозволять вам зробити вашу попові і ноги пружними і підтягнутими. Відеотренування триває 30 хвилин, проходить в спокійному темпі, частина вправ виконується на килимку.

Цією програмою можуть займатися не лише ті, хто пройшов перший курс Turbo Jam. Але також і ті, хто має непогану фізичну підготовку і шукає якісні тренування для схуднення. Поліпшіть своє тіло, займаючись комплексною програмою від Шалин Джонсон.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ