Зв'язатися з автором

Якісна розтяжка для усього тіла з Тэмили Уэбб


Ви шукаєте якісну розслабляючу розтяжку у домашніх умовах, яка допоможе вам поліпшити вашу гнучкість і заспокоїти м’язи після навантаження? Тоді у нас є для вас ідеальна програма: Total Stretch for Beginners. Це відео від Тэмили Уэбб підходить для людей різного віку, способів життя і рівнів фізичної підготовки.

розтяжка усього тіла з тэмилли уэбб удома для новачків

Опис розтяжки в домашніх умовах від Тэмили Уэбб

Комплекс від Тэмили Уэбб являється простим способом розслабити втомлені, ниючі і напружені м’язи. Ви виконуватимете нескладні вправи для розтягування тіла , які зроблять його податливішим і розслабленішим. Якісна розтяжка допоможе вам запобігти травми, підвищити рухливість суглобів, поліпшити гнучкість і виправити осанку. Незважаючи на назву ( Total Stretch for Beginners ), програма Тэмили Уэбб підходить не лише початкуючим, але і таким, що досвідченим, що займається. Адже більшості з нас завжди є, в чому удосконалюватися в плані розтяжки.

До складу комплексу Total Stretch for Beginners входять дві програми:

  • Stretch For Flexibiblity (30 хвилин). Розтяжка усього тіла : спочатку ви виконуватимете вправи стоячи, потім на килимку.
  • Total Body Stretch (35 хвилин). Заняття розділене на 3 сегменти по 10 хвилин. Спочатку ви виконуєте вправи на розтяжку стоячи, потім сидячи на стільці і у кінці-лежачи на килимку. Можна виконувати усі 3 сегменти або вибрати найбільш вподобаний.
  Шоколадна дієта


Для занять вам знадобиться килимок, а також стілець для другого відео. Ви можете займатися розтяжкою від Тэмили Уэбб у будь-який слушний для вас час: уранці після пробудження, вдень після тренування або увечері перед сном. Якщо ви регулярно тренуєтеся удома або в спортзалі, ми рекомендуємо виконувати розтяжку як мінімум 3 рази в тиждень . Ви не лише поліпшите вашу гнучкість, але і підвищите спортивні результати. Відпочиле тіло після розтяжки підвищить ваші результати і прискорить прогрес від занять.

Плюси програми :

1. Розтяжка з Тэмили Уэбб допоможе вам заспокоїти м’язи після тренування, уникнути розтягувань і травм. Якщо робити розтяжку після занять, то вас не турбуватиме м’язовий біль після навантажень.

2. Займаючись регулярно за цією програмою, ви зможете поліпшити вашу розтяжку і гнучкість.

3. Після виконання Total Stretch ваше тіло стане податливішим і розслабленішим . Ви помітите поліпшення настрою і самопочуття.

4. Такі заняття допомагають зняти хворобливі відчуття в спині, поліпшити кровообіг і випрямити осанку.

5. Програма підходить для будь-якого рівня підготовки. Від просунутих до початківців і тих, хто має дуже слабку розтяжку.

  Правильне харчування у бодібілдінгу, базовий раціон бодибилдера


6. Тэмили Уэбб пропонує декілька варіантів розтяжки на будь-який смак . Ви можете займатися як 10 хвилин в день (стоячи, лежачи або на стільці), так і 30 хвилин в день.

7. Красива природа, приємна музика і умиротворяюча атмосфера допоможуть вам розслабитися і отримати задоволення від занять.

Відгук на розтяжку від Тэмили Уэбб :

відгук на розтяжку від тэмили уэбб

З програмою Total Stretch від Тэмили Уэбб ви отримаєте відпочиле тіло, відмінне самопочуття і хорошу розтяжку м’язів. Це заняття допоможе вам створити ідеальний баланс між розумом, тілом і душею . Не забувайте регулярно займатися розтяжкою, особливо якщо ви практикуєте аеробні і силові навантаження.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ