Зв'язатися з автором

Заводне кардио-тренировка з Джанет Дженкинс на основі кикбоксинга


?Хочте спробувати ритмічне і завзяте кардио-тренировку, з яким можна схуднути і позбавитися від зайвої ваги ? Пропонуємо вашій увазі програму Crunch Super Charged Kickbox Party від експерта у світі фитнеса Джанет Дженкинс.

Опис кардио-тренировки з Джанет Дженкинс

Джанет Дженкинс приготувала для вас аеробну програму з елементами кикбоксинга і танців . Вас чекає дуже динамічне тренування, за допомогою якого ви спалюватимете калорії і перетворюватимете своє тіло. Заняття проходить у високому темпі, тому приготуйтеся попітніти і викластися щосили.

Програма Crunch Super Charged Kickbox Party триває 45 хвилин . Вона складається з інтервалів, в яких чергуються вибухові навантаження і розмірені спокійні рухи. Джанет Дженкинс дуже позитивно веде тренування, мотивуючи вас не втрачати заряд бадьорості упродовж усього заняття.

кардио-тренировка з джанет дженкинс

Для занять вам не потрібний додатковий інвентар, що також є перевагою програми. Проте обов’язково займайтеся в кросовках, тому що Джанет включила в тренування і прыжковые вправи. Програму можна віднести до середньому рівню складності . Але навіть початківці зможуть з нею впоратися, якщо мають необхідну кардио-выносливостью.

  Базові і ізолюючі вправи у бодібілдінгу, список вправ


Оскільки програма аеробна, то її головна мета-спалювання жиру і зміцнення серцево-судинної системи. Проте для тонусу м’язів вам знадобиться і силове навантаження , тому обов’язково поєднуйте Kickbox Party з іншими тренуваннями. Наприклад, Джанет Дженкинс пропонує прекрасний варіант силової програми : 21 Day Total Body Circuit, яка якраз підійде для таких цілей.

Плюси і мінуси програми

Плюси:

1. Це чисте аеробне тренування, з яким ви зможете спалити зайві калорії і добре схуднути.

2. Програма побудована на елементах з кикбоксинга: різних махов руками і ногами, тому ви будете проработывать такі проблемні зони як живіт і ноги.

3. Джанет Дженкинс розбавляє тренування танцювальними рухами, тому ви спалюватимете жир не лише ефективно, але і позитивно.

4. Кардіо-тренування Crunch Super Charged допоможе вам розвинути витривалість і поліпшити роботу серцево-судинної системи.

5. Це інтервальне тренування, в якому вас чекає як вибухове навантаження, так і хвилини відпочинку. Такий метод дозволяє вам добитися максимальних результатів за короткий строк.

6. Програму не можна віднести до категорії для просунутих. Це упевнено середній рівень, який буде під силу практично кожному.

  Два тренування в стилі пилатеса від Трейси Маллет для початківця і середнього рівня


7. Заняття не вимагає додаткового інвентаря.

Мінуси:

1. Попри те, що це тренування побудоване на основі кикбоксинга, в ній досить багато стрибків. Тому тим, кому не рекомендовано ударне навантаження, займатися по ній не варто.

2. Аеробне навантаження допоможе вам спалити жир, але для роботи над м’язами потрібні силові тренування. Тому не забувайте доповнювати цю програму функціональним навантаженням.

З позитивним кардио-тренировкой Kickbox Party ви не лише сожжете максимум калорій за 45 хвилин, але і піднімете собі настрій на увесь день. Займайтеся весело і легко з тренером голлівудських зірок Джанет Дженкинс!


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ