Зв'язатися з автором

10 самих незвичайних спортивних тренажерів


Якщо раніше для тренувань усіх м’язів було досить штанги і гантелей, то тепер оснащення спортзалів налічує сотні різноманітних тренажерів. Фитнес-індустрія, що швидко розвивається, сприяє появі на ринку усе більш креативного устаткування. До чого докотився прогрес, дивитеся самі.

Робочий стіл з біговою доріжкою

У завантаженому робітнику графіці буває складно знайти час для походу в спортзал. Для таких вічно зайнятих людей американці створили TrekDesk-стіл, поєднаний з біговою доріжкою. Завдяки регульованій формі і висоті стіл дозволяє займатися робочими справами паралельно з повільною ходьбою. За запевненням розробників, ходьба відноситься до механічної роботи і тому не відволікатиме вас від справ. Всього за три години ви зможете досягти добової норми в 10 тисяч кроків. Коштує таке робоче місце близько 300 доларів.

креатив5

Тренажер IQflow

Багато хто хотів би займатися фитнесом будинку, але багатофункціональні тренажери займають багато місця і не вписуються в інтер’єр. Співвітчизник Арнольда Шварценеггера Анджело Макулу вирішив цю проблему, розробивши IQflow-компактний блоковий тренажер, замаскований під предмет меблів. Він оснащений мінікомп’ютером, за допомогою якого ви можете запрограмувати собі певну програму тренувань або вибрати одну із запропонованих. За допомогою цього тренажера можна прокачати абсолютно усі групи м’язів, проте і обійдеться устаткування недешево-близько 8 тисяч доларів.

  ТОП 7 мотиваційних роликів на тему спорту і фитнеса


креат

креатив7

Шафа-турнік і стол-брусья

Ще один незвичайний спосіб вписати в інтер’єр спортивне устаткування запропонувала чеський дизайнер Люсі Колдова. Вона оснастила звичайну шафу турніком і перекладинами, завдяки яким біля нього можна виконувати вправи на різні групи м’язів. У комплекті з шафою йде стіл, який, якщо його перевернути, перетворюється на бруси. Проект, названий Home Fitness, був високо оцінений празькою Академією мистецтв, архітектури і дизайну.

креатив1 креатив2

Велотренажер-лампа

Винахід італійського дизайнера Джионата Гато, представлений в 2010 році на Міланському тижні дизайну, покликаний зробити домашній фитнес більше екологічним. Італієць поєднав світлодіодний кімнатний світильник з велотренажером. Володарям таких ламп доведеться крутити педалі, щоб не залишитися без світла. Двохвилинного заїзду вистачить приблизно на півгодини роботи лампи. І для організму корисно, і економія на електроенергії!

креатив3

Велотренажер без осі

Спортивний інвентар в талановитих руках здатний стати витвором мистецтва. Це довів італієць Лука Скьеппати, створивши велотренажер без осі Ciclotte. Він представляє з себе велике колесо з карбону, сталі і скловолокна з кермом і педалями. Рівнями навантаження управляє сенсорна панель, а на дисплеї відображаються вулиці, що пролітають мимо, і стежки. Коштує Ciclotte більше 8,5 тисяч євро.

  Проблема зі взуттям: як розносити кросовки, які тиснуть?


креатив4

Велованна Fit Wet

Ще більше дивний велотренажер представила публіці компанія Fit Wet. Розробники додумалися запихнути велотренажер у ванну з гідромасажем. Тренуватися у воді складніше, а значить такий велозаезд спалить більше калорій. Експерименти показали, що півгодини на Fit Wet по ефективності дорівнюють двогодинному заїзду на звичайному велотренажере. Крім того, це просто приємно, та ще і для шкіри корисно.

ванна

Велосипед з біговою доріжкою

Компанія Bicycle Forest створила креативний велосипед, названий Treadmill Bike. У нього немає педалей, зате замість них встановлена бігова доріжка, і колеса велосипеда крутяться, коли ви біжите. Чом би тоді не бігати просто по вулиці? Тому що на Treadmill Bike ви точно не забруднитеся, ніякий бруд і калюжі вам не дарма, відповідають розробники.

креатив8

Вакуумна бігова доріжка

Вакуумна капсула, прикріплена до звичайної велодоріжки, дозволяє істотно збільшити ефективність бігу. По-перше, рухи у вакуумі даються набагато складніше, а по-друге, вакуум посилює мікроциркуляцію крові і лімфи в глибоких шарах підшкірної клітковини, дозволяючи швидше позбавлятися від жиру на самих проблемних місцях-стегнах, сідницях і животі.

  Костянтин Некрасов про функціональний тренінг фитнесистов


креатив11

Офісне крісло-тренажер GymyGym

Ще один варіант тренування для занадто зайнятих, ну або ж занадто ледачих людей офісне крісло GymyGym, яке замінить відразу 16 різних тренажерів і дозволить навантажити майже усі групи м’язів.

креатив9 креатив10

Тапки-тренажер

Останній пункт нашого списку важко назвати тренажером-це швидше предмет гардеробу. Меткі китайці зрозуміли, що якщо у звичайних тапочок прибрати опору на п’яту і трохи змінити форму підошви, то при ходьбі для утримання рівноваги в роботу мимоволі включатимуться м’язи ніг. Таким чином, тапки дозволяють тримати в тонусі сідниці, задню поверхню стегна і литкові м’язи.

креатив12


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ