Зв'язатися з автором

Андрій Скоромний обіцяв фанатам повернутися на сцену


У гості до Fitness Guide заглянула популярна фитнес-пара-Андрій і Арина Скоромні. Вони мотивують усіх на заняття фитнесом, але самого Андрія на бодибилдерской сцені давно не було видно. Він пообіцяв своїм прихильникам, що обов’язково повернеться в спорт і вони зможуть його бачити не лише у рамках різних шоу і заходів. “При усіх моїх проектах я все одно залишаюся бодибилдером, який прагне виступати, показати”,-уточнив він.

“Те, що я повернуся на сцену, це я можу сказати, дітей, обіцяю. Обіцяю, повернуся”,-заявив Андрій. Звичайно, проекти по фитнесу і здоровому способу життя віднімають у нього дуже багато часу. Але Андрій залишається в режимі: “Прогрес є, я завжди на режимі, я ніколи не відпочиваю, скільки б перельотів і проектів у мене не було”. Питання змагань для Андрія-хворий. Адже щоб нічого не заважало готуватися до турніру, треба завершити усі справи. а вони усі ніяк не закінчуються.

Багато хто пам’ятає Андрія Скоромного як єдиного бодибилдера з довгою стрижкою. Йому подобалося так ходити, але зараз він поміняв імідж-стрижка класична плюс борідка. Скоромний радіє за російських атлетів, що виступають, він високо оцінив програми Олександра Федорова і Олексія Лесукова на минулому турнірі “Арнольд Класик Европа-2015”.

  Тейпи для схуднення живота і боків - прибираємо зайве після пологів або великої ваги© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ