Зв'язатися з автором

Білкова їжа перед тренуванням допомагає спалювати калорії


Кількість калорій, згорілих під час тренування, можна значно підвищити, якщо незадовго до початку занять підкріпитися продуктами з великим змістом білку. Про це говориться в статті, опублікованій за результатами дослідження, кв якому брала участь група жінок-добровольців. Експеримент провели в три етапи.

На першому етапі, перед пробіжкою на біговій доріжці, жінкам пропонували їжу, яка містить велику кількість білку. У рамках другого етапу учасницям пропонували їжу з низьким вмістом білку. Третій етап припускав тренування на порожній шлунок.

Білок, який потрапляв в організм перед тренуванням, в процесі подальших навантажень впливав на інтенсивність виділення енергії, за допомогою якої організм позбавлявся від зайвих калорій. Тому учені радять не відмовлятися від їжі перед заняттями спортом, але їжа має бути з високим вмістом білку. Але важливо пам’ятати, що вживання білку без подальших фізичних зусиль призводить до втрати м’язової маси. Щоб розщепнути білок, потрібно багато енергії, внаслідок чого підвищується температура тіла, що призводить до розщеплювання і м’язових волокон.

  Як зробити ідеальну фотографію в спортзалі© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ