Зв'язатися з автором

Оптимальний графік прокачування пресу : чи можна гойдати прес щодня і чим це може обернутися


press_vsemu_golova

Ті, хто активно займається спортом, зазвичай хочуть не лише схуднути, але і набути привабливого рельєфу. Особливо це стосується пресу-горезвісні “кубики” є мрією багатьох. Існує маса ефективних вправ, які допомагають прокачати верхні і нижні м’язи живота, створивши завдяки цьому красивий рельєф. Але є і ще немало питань, відповіді на яких у багатьох викликають недоуме6ние. Наприклад, не усі знають, чи можна гойдати прес щодня. Здавалося б, чому не можна? Адже чим більше фізичної активності, тим краще. Але насправді не усе так просто, і треба детальніше розглянути, що буде, якщо гойдати прес щодня.

Зміст

 • Щоденні тренування: успіх або витрата часу?
 • Як часто треба гойдати прес?
 • Вправи на прес: корисні рекомендації
 • Відео з вправами на прес на кожен день

Щоденні тренування: успіх або витрата часу?

Спортсмени-новачки, бажаючи добитися помітного результату, намагаються займатися якомога більше і частіше. Проте очікувані результати чомусь так і не настають. І тут-то багато і починають ставити собі питання про те, чи треба гойдати прес щодня. Із цього приводу було проведено ряд досліджень, що зважають на думки професійних спортсменів і кваліфікованих медичних фахівців. І виводи їх можна звести до наступного:

 • М’язи пресу анітрохи не відрізняються від м’язів спини або рук, тому правила до них пред’являються такі ж. Якщо щодня займатися однаковим чином, то м’язи на клітинному рівні адаптуються до навантажень , і ріст їх сповільниться. З кожним днем ефективність вправ знижуватиметься і знижуватиметься.
 • Також варто дізнатися, що якщо на животі знаходиться переконливий шар жиру, то навіть активне його прокачування може не дати ніяких результатів. Тобто, м’язи можуть накачатися і набути рельєфу, але під шаром жиру їх просто не буде видно. Тому за наявності зайвої ваги гойдати прес треба разом з сушкою-позбавляємося від жиру і паралельно нарощуємо рельєф.
 • Якщо гойдати прес щодня, можна значно підвищити ризик хронічних хвороб, пов’язаних з кістковим скелетом. Зважаючи на занадто часті скручування можуть зміститися хребетні диски або деформуватися осанка.
  Гіпотензивні препарати корисні курцям і діабетикам


Таким чином, занадто активні тренування не мають сенсу і навіть можуть нести риски здоров’ю. Так, можна гойдати прес щодня, але якщо ви гойдатимете його щодня в 3-4 підходи, і робити ті ж підходи 2-3 рази в тиждень, результат буде однаковим. Чи так не краще присвятити цей час опрацюванню інших м’язів, щоб отримати комплексні результати.

902561

Як часто треба гойдати прес?

Занадто часто гойдати прес, на думку фахівців, просто не має сенсу. Це не допоможе накачати м’язи або схуднути в районі живота.

Також треба знати, що існує дві методики виконання вправ-на масу і на витривалість. На практиці витривалість для м’язів пресу є важливішою. Таке тренування припускає виконання малої кількості підходів. Найчастіше вона зводиться до одного підходу, але він припускає виконання вправи максимальна кількість разів. У випадку з тренуваннями на витривалість відповідь на питання про те, скільки раз на день треба гойдати прес, буде простий. Тільки один, але викластися доведеться по повній.

Другий тип тренування спрямований на збільшення рельєфу, м’язової маси в районі живота. Це тренування, яке можна назвати “накачуванням пресу” може допомогти нам обзавестися заповітними кубиками. Вправи в цьому випадку рекомендується виконувати підходами по 4-6 разів в 12-15 разів. Звичайна кількість повторів не перевищує 20. Такий комплекс рекомендується виконувати через день . 48 годин, які залишаться у вас в перервах, будуть призначені для відновлення м’язів.

  Як вибрати сноуборд, і де на нім покататися в кризу


Багато хто стверджує, що м’язам для відновлення досить і доби. Вони керуються тим, хто якщо м’язи не болять, то все гаразд. Проте наявність болю в м’язах не говорить про те, що вони ростуть, а її відсутність не говорить про їх повне відновлення.

Таким чином, відповідь на питання про те, що буде, якщо гойдати прес щодня, дуже простий-усе залежить від ваших цілей . Так, якщо ви хочете натренувати витривалість м’язів живота, то можна гойдати їх щодня. Але кубиків таким варіантом ви не доб’єтеся, адже саме вони є основною метою більшості тих, що займаються.

Що стосується роботи на масу, тут велика роль дієти, оскільки м’язи видно тільки за відсутності жирового прошарку. Живитися рекомендується часто і невеликими порціями, налягати на білки і мінімізувати кількість в раціоні простих вуглеводів. Також можна використати протеиновые коктейлі.

kiwi-coctail-1447939_960_720

Отже, вивід такий: гойдати прес щодня можна, але це безглуздо. Багатьом цікаво, чи можна схуднути, гойдаючи прес щодня. Можна і схуднути, і набути рельєфу, але результати будуть анітрохи не кращі, ніж, якщо ви займатиметеся 3-4 рази в тиждень.

  Дрес-код в спортзалі: що не можна надівати на тренування


Ще одне цікаве питання-скільки раз на день потрібно гойдати прес. Кількість підходів залежатиме від того, які ваші цілі. Зазвичай дівчата у більшості своїй хочуть просто зробити животик більше підтягнутим, а ось хлопці працюють на серйозне збільшення об’єму.

 • Якщо основна мета-це наростити м’язову масу в районі пресу, то кількість підходів має бути невеликою- 3-4 , а ось повторювати вправу треба як можна частіше, робити це неспішно, і бажано доповнюючи прес додатковим навантаженням. Перерви між підходами мають бути достатніми-врахуйте це, плануючи скільки раз на день гойдати прес. Врахуйте, що бажаючи збільшити масу “пресу”, ви повинні працювати і над іншими м’язами теж.
 • Якщо ж мета-просто набути рельєфу, краще робити 5-7 підходів , поступово збільшуючи кількість повторе6ний. Останні підходи повинні включати максимальну кількість разів, і виконувати повтори треба швидко, щоб з’явилося відчуття паління. Якщо ви працюєте тільки на рельєф, і не хочете збільшувати масу і об’єм пресу, то в питанні о тому, скільки треба гойдати прес в день, досить двох сесій-уранці, або в обід і за декілька годин до сну увечері.
  Смачне меню на тиждень для фази Атака дієти Дюкана


Вправи на прес: корисні рекомендації

У питаннях про те, скільки раз на день можна гойдати прес, у багатьох інших, фахівці дають нам наступні рекомендації:

 • Швидкість зростання м’язів не так вже сильно залежить від кількості повторень вправ. Результат від 4 підходів по 20 разів буде таким же, як і 80 разів, виконаних безперервно, але сильно вас що вимотують.
 • Пам’ятайте про жировий прошарок. Якщо вона є, її доведеться прибирати, використовуючи спеціальну дієту.
 • Про успіх тренування свідчитиме приємне паління в ділянці живота. Воно говорить про те, що процес росту м’язів запущений.
 • Важлива техніка виконання вправ. Лише правильний підхід до них допоможе добитися результатів без шкоди для здоров’я.
 • Щоб м’язи в черевній порожнині не звикли до навантажень, треба періодично міняти вправи, які ви виконуєте. Також важливе чергування роботи косих м’язів пресу і прямого м’яза, робота, як над верхнім, так і нижнім пресом.

Щоб добитися результатів, потрібний правильний підхід до вправ у поєднанні з правильним харчуванням. Також пам’ятаєте про те, що треба періодично підвищувати навантаження-додавати вправи або підходи, адже з часом одна і та ж програма перестане давати ефективність.

  Тейпи для схуднення живота і боків - прибираємо зайве після пологів або великої ваги


Відео з вправами на прес на кожен день


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ