Зв'язатися з автором

Про що говорить Шварценеггер: кращі висловлювання великого Арни!


Така людина як Арнольд Шварценеггер уявлення не потребує, і той вклад, який він вніс у світ культуризму важко чимось виміряти. Величезна кількість корисних порад від легенди бодібілдінгу досі можна знайти навіть в невеликому інтерв’ю. Ми вирішили знайти найяскравіші і популярніші висловлювання великого Арни!

Правила життя Арнольда Шварценеггера

Усе просто, якщо у вас щось тряситься, значить, воно жирне.

Не можна говорити дитині: “Час тренуватися”. Треба сказати так: “Пішли в парк і повеселимося”. А там вже втягнути його в ігри, біг, вправи, засновані на веселощах.

Я хочу бачити в майбутньому бодібілдінгу тільки вітаміни і здорове харчування без стероїдів.

Я знаю, що більшість атлетів і моделей в суспільстві вважають просто ходячими безмозкими тілами.

Щоб мати диявольську силу, ти і орати повинен, як демон.

12960118_205068663211424_847790463_n Моє життя, по суті-казка. Жил-был бідний хлопець з села, спав на підлозі-не було ліжка, не знав, що таке телевізор і холодильник. Ну, ким я міг стати у себе удома? Хіба що корів пащі. Проте у мене була мрія-і я не здавався, поки вона не здійснилася. Головне-вірити і не опускати руки, а усе інше вийде.

  Як тренуватися без тренажерів. У збройних силах знають!


Перемоги не роблять тебе сильніше. Сила формується у боротьбі. Коли, долаючи труднощі, ти вирішуєш не здаватися-тоді ти проявляєш силу.

Ти можеш сказати, що у тебе погана генетика, поганий обмін речовин, а можеш просто підняти свою дупу з дивана і почати працювати над собою , задатися метою і вірити в себе. В цьому випадку ти обов’язково доб’єшся успіху.

10611277_1582009858710405_1370525693_n Унікальність бодібілдінгу полягає в тому, що коли справа доходить до змагань, ти виявляєшся на сцені один. Немає трав’яного поля. Немає біти. Немає м’яча. Немає ковзанів. Немає лиж. У усіх видах спорту використовується хоч якесь спорядження. Наприклад, футбольний м’яч. Як тільки футбольний м’яч укинутий на полі, око глядача приковане до футбольного м’яча. А коли бодибилдер стоїть на сцені, там немає нічого. Тільки він сам. Один. Ніяких тренерів. Нічого.

Коли я жив в Мюнхені, я вів нічний спосіб життя. Увесь час проводив з тими, хто прокидався тільки опівночі-з повіями, власниками барів. Моя дівчинка була стриптизеркою. А взагалі-то я був безневинним хлопченям з сонного села. Але в Мюнхені я дорослішав швидко.

  Як накачати великий біцепс в домашніх умовах в найкоротші терміни


Світ змінився. Сьогодні, коли ти подорожуєш по далеких країнах, тобі не треба бігати стрімголов у пошуках спортзалу-так, як це бувало раніше. Зараз, коли ти запитуєш про спортзал, тобі говорять: “Сер, в нашому готелі їх декілька”.

Гірше, що зі мною може статися-я стану звичайним. Ненавиджу бути звичайним.

Жаліючи себе на тренуваннях, ти і результат отримаєш жалюгідний!

Ми завжди повинні виходити за межі.

Опір, з яким ви боретеся фізично в спортзалі, і той опір, який ви долаєте в житті, допомагає побудувати сильний характер.

Я роблю ті ж вправи, що і 50 років тому, і вони все ще працюють. Я їм ту ж їжу, що і 50 років тому, і вона все ще працює.

Моє визначення спорту таке-це фізична діяльність, яка має на увазі змагання. Оскільки бодибилдеры тренуються і потім беруть участь в змаганнях, безперечно бодібілдінг-це спорт.

Фото: facebook.com, instagram.com


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ