Зв'язатися з автором

Спортивне живлення, яке поліпшить ваші досягнення


Хочте добитися високих результатів в спорті? Тоді вам треба переходити на спеціальне спортивне живлення, купуючи продукцію відомих брендів.

Амінокислоти, протеїн, комплекси вітамінів і мінералів

Вибір спортивного живлення дуже широкий, недосвідченому атлетові буває складно визначитися-які комплекси вживати, а від чого доки варто відмовитися. Фахівці рекомендують початкуючим спортсменам базові продукти, що забезпечують основу для росту м’язової маси :

  • амінокислоти BCAA;
  • протеїн;
  • мінеральні і вітамінні комплекси.

Магазин спортивного живлення пропонує широкий вибір продуктів від надійних світових брендів, здійснюючи доставку товарів по Москві і усій території РФ. Це зручно, ви зможете замовляти необхідне живлення додому, економлячи час і гроші, отримуючи якісну продукцію.

Амінокислоти BCAA незамінні для спортсмена, вони покращують процес обміну речовин і прискорюють виробництво білку організмом, а також беруть участь в процесі будівництва м’язів.

Протеїн-це спеціальна добавка, що допомагає набрати чисту м’язову масу. Запитайте будь-якого досвідченого атлета: яка речовина є фундаментом для росту м’язів? І він відповість вам, що це протеїн, тому спортсменові неодмінно треба включити його у свій раціон.

  Чи треба відпочивати на тренуванні?


Мінеральні і вітамінні комплекси не грають ролі в наборі м’язової маси, їх завдання полягає в тому, щоб наситити організм необхідними корисними речовинами. І оскільки організм спортсмена постійно працює на знос і випробовує високі навантаження, прийом комплексів обов’язковий.

Гейнеры, передтренувальні комплекси і дієтичне харчування

Гейнер-це джерело калорій, що допомагає швидше набрати м’язову масу. При виборі гейнера враховуйте, що деякі продукти включають великий об’єм вуглеводів, тому треба орієнтуватися на власну фізичну форму, особливості тренувань і інші чинники.

Передтренувальні комплекси-це ще один різновид спортивного живлення, що складається з безлічі компонентів. Завдання комплексів в тому, щоб забезпечити організм спортсмена необхідним зарядом енергії і зняти втому, допомогти легше переносити важкі і інтенсивні навантаження.

Дієтичне харчування допоможе спортсменові швидше заповнити запаси вітамінів, вуглеводів і інших корисних речовин. У цю категорію входять різні продукти, але особливу популярність у атлетів отримали протеиновые батончики, прекрасно відповідні для швидкого і корисного перекушування.

Які протеиновые батончики найкращі? Дізнайся в нашій статті!

  Топ-5 найсильніших серійних машин планети


Вибираючи батончик, вивчите його склад, є продукти з високим вмістом білків і вуглеводів, низькокалорійні (для тих, хто бореться із зайвою вагою), злакові та ін.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ