Зв'язатися з автором

Тест: Як упізнати свій біологічний вік?


img3

Вік-поняття, яке не може не хвилювати. Якщо людині 20, то у нього ще усе життя попереду, якщо 70-це, на жаль, означає, що залишилося не так те багато. Та і чуючи про те, що людині 70, ми відразу представляємо характерний образ літньої людини зі зморшками, сивим волоссям і букетом супутніх захворювань. У більшості випадків людина дійсно виглядає у відповідності своєму віку. Але далеко не завжди. Бувають і шістдесятирічні, які виглядають цілком молодо, бадьоро і доглянуто, а після когось і в 30 видно, що людина “пошарпана життям”. Річ у тому, що існує і так званий біологічний вік тіла, який може не відповідати віку календарному, відрізняючись від нього в ту або іншу сторону. Розберемося, що він є, і як його визначити.

Зміст

 • Особливості біологічного і календарного віку
 • Тест на біологічний вік тіла
 • Інші способи упізнати біологічний вік тіла
 • Відео з тестом на біологічний вік

Особливості біологічного і календарного віку

На те, як людина виглядає, і який його стан здоров’я, впливає маса чинників. Всілякі емоційні переживання, нерви, горе, стреси роблять украй негативний вплив. Сюди ж віднесемо несприятливі умови життя, важку фізичну роботу або недолік активності, неправильний спосіб життя, шкідливі звички і так далі.

  Вправа "Жим Арнольда"


Вік календарний або паспортний є тимчасовим розділенням тривалості життя людини. Також існує такий термін, як біологічний вік-це істинний вік тіла людини, відображення його фізичного стану, фактичний показник того, наскільки тіло постаріло. Вік тіла може і зовсім не співпадати з календарним віком. “Знос” цей виражається у усіх неоднаково і має різну швидкість.

Чому ж календарний і біологічний вік можуть відрізнятися , і різні люди в одному і тому ж віці можуть виглядати і почувати себе по-різному? Саме тіло старіє повільно. Для істинного старіння йому знадобиться не менше сотні років. А старить людське тіло свідомість людини.

Життєздатність тіла залежить не лише від прожитих років, але і від рівня зносу організму. Якщо органи і системи працюють і взаємодіють між собою правильно, нормально функціонує і обмін речовин. Старі клітини оновлюються і організм існує.

Процес старіння з біологічної точки зору є дуже повільним. Найчастіше люди помирають не від природного старіння, а від хвороб, які його супроводжують. А ризик їх виникнення прямо залежить від того, скільки років організму насправді. Кожному корисно знать, як упізнати біологічний вік. Якщо він менший за календарний-те привід собою гордитися. Якщо більше-привід переглянути свій спосіб життя і замислитися і власному здоров’ї. Існує досить багато способів перевірити цей показник, використовуючи різні критерії біологічного віку.

  Тренування повністю: користь або шкода


81 fa4e92-9ba5-4e65-8900-5a8c2020ed72

Тест на біологічний вік тіла

Тест на біологічний вік має різні варіації. Наприклад, можна провести чотири невеликі випробування. Результати, які ви отримаєте, додати і розділити на чотири. Цифра, яку ви отримаєте, і буде біологічним чином вашого тіла.

Випробування 1. Швидкість реакції.

Почати визначення біологічного віку варто з аналізу своєї реакції. Треба попросити когось вертикально потримати лінійку 50 см завдовжки за її кінець біля відмітки “50”. Ваша витягнута рука повинна знаходитися на 10 см нижче, ніж нульова відмітка лінійки. Нехай ваш помічник відпустить лінійку. Відразу після цього ви повинні спробувати упіймати її своїми великим і вказівним пальцями. Подивіться, на якій відмітці ви її схопили і проаналізуйте показник, що допомагає в тому, як визначити свій біологічний вік :

 • Якщо ви упіймали лінійку на відмітці 20 см, біологічний вік ваш-20 років.
 • При відмітці 25 см він складає 30 років.
 • При відмітці 35 см біологічний вік дорівнює 40 рокам.
 • З відміткою 40 см варто орієнтуватися на цифру в 50 років.
 • Якщо відмітка на 45 см, то біологічний вік може складати 60 років.

Випробування 2. Гнучкість

Другий етап, як визначити біологічний вік людини. Треба стати рівно, ноги поставити разом. Потім нахилитися і постаратися дотягнутися до підлоги, мінімально згинаючи коліна.

 • Якщо вам відважність повністю помістити долоні на підлогу, ваш біологічний вік не більше 30 років.
 • Якщо вийшло дотягнутися до підлоги тільки пальцями, вік дорівнює близько 40 років.
 • Якщо нижче, ніж до гомілок ви не дотяглися, вам приблизно 50 років.
 • А біологічний вік тих, хто дістав тільки до колін, більше 60 років.
  Казеїн: скажи "ні" катаболізму


dlyakota-ru_fakty_sovety-kitayskoy-mediciny-kak-perenesti-letnyuyu-zharu_8

Випробування 3. Рівновага.

Наступне випробування, яке пропонує пройти тест на біологічний вік безкоштовно. Треба закрити очі, стати на одну ногу, іншу підняти на 10 см від підлоги і засікти час, впродовж якого ви зможете простояти в такому положенні.

 • Якщо вийшло стояти більше 30 секунд, ваш вік близько 20 років.
 • Якщо 25 секунд, то 30 років.
 • 20 секунд-це 40 років.
 • 15 секунд-близько 50 років.
 • 10 секунд і менш-це вік тіла від 60 років.

Випробування 4. Стан шкіри.

Далі тест на біологічний вік онлайн радить ущипнути себе на тильну сторону долоні і потримати упродовж п’яти секунд. Шкіра повинна злегка побіліти. Потім руку відпустіть і подивіться, коли шкіра поверне свій первинний колір.

 • менше п’яти секунд-біологічний вік близько 20 років.
 • близько 5 секунд-приблизно 30 років.
 • 8 секунд-близько 40 років.
 • 10 секунд-приблизно 50 років.
 • 15 секунд-тіло знаходиться у віці близько 60 років.

Інші способи упізнати біологічний вік тіла

Існують і інші методики , як упізнати свій біологічний вік пройти тест безкоштовно. Одна з них, що називається методикою Войтенко, припускає спеціальну формулу, яка базуватиметься на таких показниках :

 • Артеріальний тиск: систолічні (АДС) і діастола. Визначається за стандартною методикою за допомогою тонометра, який поміщається на праву руку в положенні сидячи, три рази з інтервалами в п’ять хвилин. Враховують найменший результат. Пульсовий тиск (АДП)-це різниця між систолічним і діастолою тиском.
 • Тривалість затримки дихання після того, як ви зробили глибокий вдих (ЗДВ). Визначається три рази в інтервалом в п’ять хвилин за допомогою секундоміра. Враховують найбільшу величину.
 • Статичне балансування (СБ) Вимірюється при стоянні людини на лівій нозі босоніж. Очі його мають бути закриті, руки-опущені уздовж тулуба. Враховується кращий результат, тобто, найтриваліше стояння на одній нозі, з трьох спроб, інтервали між якими складають п’ять хвилин.
 • Маса тіла (МТ). Вимірюється на звичайних медичних вагах. При зважуванні бажано бути роззутим і легко одягненим.
 • Індекс самооцінки здоров’я (СОЗ). Визначається відповідно до спеціального опитувача. Він включає 28 питань, в яких людина повинна дати оцінку свого стану здоров’я : наявність головних болів, запаморочення і так далі.
  У Росії уперше встановили протез, створений на 3D-принтере


18

Усе це допомагає дізнатися, як визначити свій біологічний вік, і тест онлайн допомагає спростити це завдання.

Тест онлайн, як визначити біологічний вік людини на основі отриманих від людини даних розраховує його по спеціальній формулі.

Для чоловіків ця формула буде наступною: БВ = 27 + 0,22 х АДС-0,15 х ЗДВ + 0,72 х СОЗ-0,15 х СБ .

А щоб впоратися з таким завданням, як визначити біологічний вік жінки, тест використовує наступну формулу:

Індекс самооцінки здоров’я є сумою позитивних відповідей на питання 1-24 і негативних відповідей на питання 25-27. Список питань входить в тести на біологічний вік.

Тепер ви знаєте, що таке біологічний вік, і як можна його визначити. Якщо цей показник у вас нижчий вашого календарного віку, це чудово. Проте якщо за результатами тестів вийшло, що біологічно ви значно старші за свої реальні роки, це привід замислитися і вжити відповідні заходи . Дати організму можливість скинути певну кількість років не так вже складно. Досить почати займатися спортом, правильно харчуватися і відмовитися від шкідливих звичок, і організм зможе стати молодше, сильніше і витриваліше, до того ж, ви зможете істотно поліпшити зовнішній вигляд і понизити ризик різних захворювань.

  7 самих вражаючих рекордів Гіннесу по підняттю тяжкості


Відео з тестом на біологічний вік


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ