Зв'язатися з автором

Трансформація тіла : за 10 днів журналіст скинув 5 кг (Частина 2)


За 10 днів журналіст скинув 5 кг-це 25% від поставленої мети. Звичайно, є до чого прагнути. Адже на початку часто йде вода, а не жир. Проте, консультант і гуру пляжного бодібілдінгу Денис Гусєв задоволений прогресом, хоча відмічає, що найважче-попереду.

Мета героя програми-не просто втратити кілограми, а набути здорового і міцного тіла. Так що просто зменшенням талії тут не відбутися. Денис Гусєв запропонував нашому героєві особливу кругову програму тренувань з 9 вправ. Суть в тому, що усі ці вправи, які можуть мінятися залежно від залу і переваг, робляться по кругу з невеликим відпочинком. Також запорука успішного тренування-хороша розминка, а також кардио. І, звичайно, нікуди не подітися від правильного харчування. Хоча жорсткої дієти у героя програми немає, певні продукти мають бути відсутніми на його кухні-мова про смажене м’ясо, солодощі, газовану воду.

Чи вдасться журналістові такими темпами дійсно досягти потрібних цифр на вагах? Стежте разом з нами! Консультант, наставник героя програми Денис Гусєв-перший російський атлет, IFBB Pro Card, що отримав, в пляжному бодібілдінгу. Він же-перший російський атлет, що виграв престижні змагання Arnold Classic в цій номінації.

  Танцювальна аеробіка будинку© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ