Зв'язатися з автором

Усе про правильне жіноче харчування від зірки фитнес-бикини


Яку дівчину не турбують думки про фігуру? Сидить вона на дієті або ні, займається фитнесом або ні, а добре виглядати хочеться завжди. У дівчат, що виступають на сцені в категорії “фитнес-бикини”, випадок особливий. Їм треба бути на висоті завжди-відповідно, у них є, чому повчитися в плані живлення.

Зірка фитнес-бикини Єлизавета Мукминова на програмі “Година фитнеса” в студії ИД “Комсомольська правда” розповіла про важливість дієт в житті будь-якої жінки. Це важливо не лише в процесі підготовки до змагань, та і просто для надбання ідеальних форм.

Єлизавета пояснила, які вона любить продукти і як живиться в період підготовки і міжсезоння. Чому легка вечеря і щільний сніданок-це запорука хорошої форми і самопочуття для кожного? Про це усі говорять, але ніхто не пояснює. Адже спокуса з’їсти тістечко на ніч така висока!
Також героїня передачі назвала топ-5 спортивного живлення для себе і обгрунтувала його важливість, давши відповідні ради дівчатам.

Як мотивувати себе нарешті зайнятися собою, піти на фитнес і сісти на дієту? Як вибрати купальник змагання? За словами Єлизавети, неохота йти в зал-це лінь, і потрібно все одно займатися, навіть якщо не хочеться.

Єлизавета Мукминова відповіла на питання читачів і глядачів про жіночі тренування-чи можна з їх допомогою поліпшити форму грудних м’язів, які тренажери для жінок максимально ефективні для жиросжигания. Вона дала відповідь на саме питання, як же не перекачатися в тренажерному залі. Цього бояться багато дівчат-ним здається, що варто піти в гойдалку, так вони стануть мужоподібними.

  Як скласти дієту для набору м'язової маси праваильно


Єлизавета Мукминова-двічі абсолютна чемпіонка Росії (2014, 2015) в номінації фитнес-бикини, двічі абсолютна чемпіонка Кубку Східної Європи, абсолютна переможниця Кубку Яшанькина (2014, 2015), переможниця турніру “Men’ s physique&Bikini Stars” (2014).


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ