Зв'язатися з автором

Взяття штанги на груди (Clean)


Взяття штанги на груди це перша частина другого вправи з тих, що виконуються на змаганнях з важкої атлетики.

  • Виконання
  • Цілі вправи
  • Додавання в тренування
  • Варіанти виконання

Виконання

При виконанні взяття штанги на груди, як правило, використовує хват трохи ширше ширини плечей. Візьмися за штангу і займи початкову позицію: ноги на ширині стегон, шкарпетки трохи в сторони, а вага рівномірно розподілений по стопах; коліна знаходяться між руками і трохи розведені в сторони; спина повністю прогнута; руки прямі, а лікті розгорнуті в сторони; голова і очі глядять; при погляді збоку руки повинні здаватися прямими і спрямованими строго вертикально.

Починай штовхатися ногами від підлоги, при цьому зберігай попереднє положення спини до тих пір, поки штанга не опиниться на рівні середини стегон і вище. З цього моменту, продовжуючи посилено відштовхуватися ногами від підлоги, починай активно розгинати таз, при цьому тримай штангу якомога ближче до тіла, дозволяючи їй стосуватися верхньої частини стегон, коли таз випрямиться. Коли ти повністю випрямиш тіло, то починай опускатися в положення низького сива, при цьому продовжуючи піднімати штанга лягла на плечі. При цьому ти повинен опуститися в сивий, після чого можеш використовувати момент віддачі, щоб додати собі імпульс і як можна швидше встати з нижньої точки. Як тільки ти повністю встав, можеш опустити її на підлогу або продовжити виконувати поштовх штанги.

  Захист рук в Кроссфіт


Мета вправи

Взяття штанги на груди виконується в якості однієї з частин одного з двох вправ в змаганнях з важкої атлетики. В якості тренувального вправи взяття штанги на груди служить для відпрацювання змагального вправи, розвиваючи техніку, силу, швидкість та інші потрібні якості для успішного виконання змагального вправи. Іншим атлетам взяття штанги на груди допоможе розвинути міць, швидкість, точність і гнучкість.

Додавання в тренування

При створенні програми з використанням взяття штанги на груди до уваги береться безліч факторів, таких як особливості атлета , близькість змагань, на що націлена програма в даний момент і т.д. У загальних рисах підходи будуть складатися з 1-3 повторень з вагою рівним 70-100% від максимального для атлета. Взяття штанги на груди з використанням невеликої ваги може бути використано для розвитку техніки і швидкості виконання.

При використанні помірного ваги-для розвитку могутності й сили. Якщо виконувати взяття штанги на груди з великими вагами, то можна розвивати силові показники і проводити оцінку своїх можливостей. Важкоатлети, як правило, виконують різні варіації взяття штанги на груди по кілька разів на тиждень, а можливо, що і на кожному тренуванні.

  Вплив важкої атлетики на роботу мозку


Якщо виконувати взяття штанги на груди з великими вагами, то можна розвивати силові показники і проводити оцінку своїх можливостей. Важкоатлети, як правило, виконують різні варіації взяття штанги на груди по кілька разів на тиждень, а можливо, що і на кожному тренуванні.

Якщо виконувати взяття штанги на груди з великими вагами, то можна розвивати силові показники і проводити оцінку своїх можливостей. Важкоатлети, як правило, виконують різні варіації взяття штанги на груди по кілька разів на тиждень, а можливо, що і на кожному тренуванні.

Варіанти виконання

Основні варіації взяття штанги на груди включають в себе взяття на груди з вису, взяття штанги на груди в стійку і взяття штанги на груди з плинтов. Також взяття штанги на груди можуть виконуватися без використання хвата «в замок» для розвитку сили хвата.

За матеріалами catalystathletics.com


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ