Зв'язатися з автором

Доношение гирь


Доношение гирь-відмінна вправа, яка вважається одним з основних елементів в силовому функціональному тренінгу. Це завдання точно не для новачків, оскільки рухи вимагають особливих фізичних умінь. Виконуючи доношение, спортсмен, окрім гирь, також може використати і інші спортивні снаряди: штангу або гантелі.

Завдяки інтенсивним тренуванням, що включають цю вправу, ви зможете прокачати м’язи усього тіла. Найбільше в роботі задіяні спина і руки. Ця вправа досить складна, тому добре розігрійте м’язи і суглоби перед заняттям. Для розігрівання можна виконати поштовховий швунг гирі. Щоб уникнути неприємних травм, виконуючи доношение гирь або штанги, важливо виконувати усі технічні елементи навіть без щонайменших погрішностей.

Техніка виконання вправи

Початкуючим атлетам рекомендується використати не дуже важкі гирі. Тільки після того, як ви навчитеся виконувати вправу технічно правильно, можна приступати до роботи з великими вагами. Існує декілька різновидів доношения (залежно від того. які спортивні снаряди використовуються). Класичним варіантом вважається доношение з штангою і гирею, за принципом якого виконуються усі інші види вправи. Техніка його виконання така:

 1. Підніміть штангу на плече. Правою рукою вичавіть її вгору.

  Тренувальний комплекс для кроссфита

  Перед виконанням вправи добре розімніться. Воно дуже травмоопасное, тому працюйте під наглядом досвідченого наставника або хоч би партнера, який зможе підстрахувати. Усі елементи, що виконуються в доношении, технічно складні.

  Для того, щоб ефективно прокачати усі м’язові групи, з силового комплексу вам буде досить виконати на тренуванні тільки доношение. Ця вправа має бути першою в програмі занять, оскільки воно вимагає максимальної сили і концентрації. Ви можете включити його у будь-який тренувальний комплекс по кроссфиту разом з гімнастичними вправами і кардиотренировкой. Можете скористатися також наступним комплексом:

  Кількість раундів : 4 раунди
  Час виконання : в середньому 30 хвилин
  Вправи доношение гирь (чи штанга+гиря)
  30 берпи
  30 ситап (прес)

  Не забувайте, що руки треба постійно тримати в напрузі, щоб не упустити снаряд і не пошкодити голову або інші частини тіла.

  Зміст

  • 1 Техніка виконання вправи
  • 2 Тренувальний комплекс для кроссфита
    Як схуднути після новорічних свят© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ