Зв'язатися з автором

Одним ударом: п’ять способів швидко відправити суперника до нокауту


Навіть супротивника, що у декілька разів переважує вас і в силі, цілком воможно здолати. Пам’ятайте, щоб відправити людину до нокауту, звичайний досить одного щільного удару в потрібну точку. Розповідаємо, що це за точки і як правильно на них впливати.

Горло

Горло, а точніше кадик-одна з самих незахищених частин тіла, адже в цьому місці відсутні м’язи, що прикривають хрящ. Навіть у армії учать у ближньому бою при нагоді бити ворога стволом автомата в горло. Хоча насправді автомат для цього не потрібний-навіть несильного, але точного стусана пальцями або кулаком по кадику буде досить, щоб зупинити нападаючий. Такий удар вмить викличе напад задухи, і ні про яке продовження бою вже не доведеться думати. Проте з такими ударами варто бути дуже обережним-зламаний кадик може закінчитися летальним результатом.

Підборіддя

Удари по щелепі-це класика боксу і змішаних єдиноборств, проте для того, щоб вирубати супротивника таким ударом, потрібна хороша підготовка. Наше підборіддя безпосередньо пов’язане з мозочком за допомогою нервових закінчень, а мозочок у свою чергу відповідає за координацію і положення тіла в просторі. Саме тому після точного удару по підборіддю людина на декілька секунд може втратити орієнтацію в просторі і почати хитатися, ніби п’яний, а якщо удар ще і досить сильний, то супротивник може миттєво втратити свідомість. Причому добитися потрібного ефекту можна не лише кулаком, але і відкритою долонею або навіть передпліччям.

  Вівсяний млинець - найпростіший рецепт дієтичного млинця


Сонячне сплетення

Сонячне сплетення є сукупністю нервових закінчень, сконцентрованих в черевній порожнині. Удари в цю точку подібні до розряду електричного струму-вони виконують гнітючу дію на роботу серця, утрудняють дихання і можуть привести до втрати свідомості, а при належній силі удару навіть до летального результату. Удар в сонячне сплетення викликає пекучий, нестерпний біль, який не дозволить супротивникові продовжити бійку, причому біль може зберігатися упродовж декількох днів після удару.

Потилиця

Ще одна больова точка, навіть несильний удар по якій здатний укласти суперника на землю-це потилиця. Будь-який удар передпліччям або ліктем по лівій або правій частині потилиці веде до втрати свідомості. Трохи складніше, але теж цілком можливо добитися такого ефекту за допомогою удару ребром долоні або бічною стороною кулака. Навіть при дружньому ляпанці долонею по потилиці ви вже зможете відчути ефективність такого стусана, чого вже говорити про різкий і потужний удар. Можливі наслідки сильного удару по потилиці можуть бути плачевні-серед них і струс мозку, і втрата пам’яті і навіть втрата зору, оскільки саме в потиличних долях кори головного мозку знаходиться область зорової рецепції.

  Як накачати ноги


Ніс

Якщо на рингу розбитий ніс навряд чи зупинить вашого суперника, то у вуличній бійці удар в ніс якщо і не завершить бійку, то в усякому разі зупинить ворога як мінімум на декілька секунд і дозволить швидко закінчити поєдинок добиваючими ударами. Річ у тому, що прямий удар в ніс з вірогідністю, близькою до 100 відсотків, ламає хрящі і тонкі кісточки і викликає сильну кровотечу. Ще небезпечніший удар по носу знизу, нанесений основою долоні. Він не просто ламає носовий хрящ, але і примушує його зміститися у напрямі мозку, що може привести до летального результату.

Навіть несильні удари по носу можуть бути корисні у бою, оскільки удар знизу примушує суперника розкрити одну з самих уразливих точок-горло, а бічний удар по носу розгортає голову по напряму удару і примушує ворога втратити вас з виду і відкрити бічну поверхню щелепи.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ