Зв'язатися з автором

Схуднення з ракеткою: чим корисний бадмінтон


Бадмінтон-простий, веселий і доступний для усіх вид спорту. Ракетки і воланчик обійдуться вам всього в 200-300 рублів, а користі від нього буде не менше, ніж від бігової доріжки або велотренажера. Крім того, бадмінтон-це відмінний спосіб поєднати приємне з корисним, гру з тренуванням.

Користь бадмінтону

Схуднення . Бадмінтон пов’язаний з постійним рухом. Хоча ви переміщаєтеся на дуже обмеженому просторі, за півгодини гри ви можете пробігти до двох кілометрів. При цьому короткі, але вибухові пробіжки спалюють значно більше калорій, чим рівний і повільний біг. Тривала гра відмінно розвиває витривалість, а заразом і пластику.

М’язи . Бадмінтон в тому або іншому ступені задіює практично усі групи м’язів-від ніг до плечей. Звичайно, накачатися з його допомогою ви не зможете, але підтримувати тіло у формі-легко.

Суглоби . Окрім м’язів, під час гри ми розробляємо ще і суглоби, причому відразу усе-колінні, ліктьові, плечові. Навантаження на суглоби сприяє засвоєнню кальцію організмом і допомагає протистояти остеопорозу.

Очі . Бадмінтон частенько рекомендують окулісти людям із зором, що погіршується. Під час гри вам треба уважно стежити за воланом, контролювати його траєкторію руху, а це хороше тренування м’язів, що відповідають за фокусування зору.

  Maxler VitaWomen - огляд вітамінно-мінерального комплексу


Серце . Як і будь-хто інша кардионагрузка, гра у бадмінтон зміцнює сердечний м’яз, підвищує еластичність посудин і нормалізує артеріальний тиск, так що бадмінтон можна порадити гіпертонікам.

Дихання . Величезний плюс бадмінтону в тому, що гра відбувається на свіжому повітрі. В процесі гри в організм потрапляє підвищена кількість кисню, завдяки чому активізуються обмінні процеси.

Як підвищити ефективність гри

Щоб зробити гру як можна ефективнішою, встаньте на невеликій відстані від суперника. В цьому випадку гра йтиме значно швидше, ви переміщатиметеся частіше і реще, завдяки чому витратите більше сил і калорій. Якщо поблизу є майданчик для гри у бадмінтон з сіткою і розкресленим полем, то грайте на ній-по-перше, це цікавіше, по-друге, така гра змусить вас більше рухатися.

Сенс гри не в тому, щоб тримати волан в повітрі як можна довше, а в тому, щоб кожним ударом ускладнювати завдання суперникові. Просте перекидання волана туди-сюди не дасть великого ефекту, та і швидко надокучить. Завдавайте ударів так, щоб кожного разу ставити суперника в незручне положення, примушуючи бігти, тягнутися або нагинатися, щоб відбити волан.

  Чорнослив - користь і шкода для організму, калорійність


До речі, щоб ви не сумнівалися в унікальній ефективності бадмінтону, скажімо, що цей простий вид спорту використовують при підготовці до польоту космонавти. Так, сам Юрій Гагарін був майстром спорту з бадмінтону.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ