Зв'язатися з автором

Тренування Тарзана : як Олександр Скарсгард готувався до зйомок


Для ролі Тарзана треба було не просто накачатися, а зробити це в потрібних пропорціях і придбати необхідний рельєф. Це завдання і була поставлена Олександру Скарсгарду. Щоб придбати таку форму до фільму “Тарзан. Легенда”, актор тренувався декілька місяців.

Півроку перед зйомками видалися для Олександра, м’яко кажучи, важкими. Цей відрізок часу актор не лише тренувався як божевільний, але і був вимушений дотримуватися досить суворих дієт. Перший час йому доводилося вживати по 7000 калорій в день, щоб набрати необхідну м’язову масу, а потім півроку сидіти на строгих дієтах, щоб вже позбавитися від зайвого жирового прошарку. При цьому акторові необхідно було максимально зберегти набрані м’язи.

У одному зі своїх інтерв’ю, режисер Дэвид Йетс сказав, що головний герой повинен мати рельєфні і як би витягнуті м’язи. Зрозуміло, що такий образ не зовсім підходить під поняття сучасного культуриста.

Але це ще не усе випробування Тарзана. Від актора вимагалося набрати 15 кг м’язової маси, а заради уранішніх тренувань Олександр був вимушений щодня вставати в 4:30 ранки. Так, життя акторів цікаве, але і легкою її точно не назвеш. Крім того, Олександру довелося декілька місяців попрацювати ще і з хореографом Уэйном МакГрегором. Такі заняття проходили по 2 години в день, щоб поставити фінальну бійку.

  Таблиця калорійності солодощів


Також Олександру необхідно було розвинути хорошу спритність і гнучкість. Загалом, у актора було чим зайнятися. Олександр стверджує, що під час зйомок взагалі не бачився з сім’єю. І в це можна повірити.

Упор на верхню частину тіла

До початку підготовки до зйомок важко було назвати актора спортивною людиною, та і сам Олександр признавався, що він не фанат постійних тренувань. Тарзан тренувався по 2 рази в день. Силовими тренуваннями Олександр займався 5 днів в тиждень, а головний акцент був зроблений на верхню частину тіла.

Основною метою тренерського штабу актора були м’язи спини, плечовий пояс і, звичайно ж, м’язи пресу. Тому в тренуваннях Тарзана у величезній кількості варіацій були присутніми підтягування, скручування на прес і жими. Перед початком тренування Олександр робив 10-ти хвилинне кардио, як правило, це була бігова доріжка.

Потім слідували підтягування широким хватом, жим штанги лежачи і махи в сторони з гантелями. Далі необхідно було пропрацювати м’язи пресу, актор робив вправу “Куточок” на перекладині, а також косі скручування на лаві. Щоб гарненько пропрацювати м’язи пресу, необхідно було зробити по 4 підходи на кожну вправу. Ну а для того, щоб зробити свої рухи вільнішими, актор також устигав займатися йогою і пилатесом.

  Секрети стрункості Скарлетт Йоханссон


Ненависна дієта

Дієта Олександра також не відрізнилася гуманним підходом. Його партнер по знімальному майданчику Марго Роббі згадує, що іноді Тарзан радів навіть звичайному яблуку. Впродовж півроку акторові довелося відмовитися від молочних і борошняних продуктів, а також уникати усе, що містить цукор. Ще Олександр повинен був на увесь цей час повністю відмовитися від алкоголю. Раціон актора був влаштований так, що він практично завжди відчував голод.

Живився Тарзан маленькими порціями кожних 3 години. В якості єдиної можливої спеції акторові дозволяли додавати у блюда лимонний сік. Недивно, що Олександр просто зненавидів свою дієту. Але робота над собою стояла на першому місці, Тарзан повинен був виглядати ідеально. Актор розповідає, що коли він повернувся після зйомок, то цілий тиждень не вставав з дивана і постійно їв.

Фото: кадри з фільму “Тарзан. Легенда”


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ