Зв'язатися з автором

Як тренується легендарний рэпер 50 Cent


Любителям гойдалки дуже зручно бути музичними виконавцями, адже вони можуть вигадувати пісні спеціально для важких тренувань. Кертис Джексон, він же 50 Cent, вже досить давно тримає своє тіло у відмінній фізичній формі. Життя американського рэпера не дуже поєднується з бездоганною дисципліною і об’ємними тренуваннями. Проте Кертис Джексон доводить, що навіть в щільному графіку можна побудувати тіло своєї мрії.

Тексти його пісень, та і саме уявлення про спосіб життя, не занадто поєднуються із здоровим способом життя. Проте 50 Cent уперто заявляє, що він не п’є і не вживає наркотики. Звичайно, можна повірити, що зараз рэпер зробився розсудливим, проте, швидше за все йому довелося не один раз через усе це пройти, адже хлопець виріс в суворих негритянських кварталах району Квинс в Нью-Йорку.

Good times, Good people, this is what it’s all about. #EFFENVODKA #FRIGO #SMSAUDIO

Публікація від 50 Cent (@50cent) Мари 5 2016 в 7:29 PST

Зараз Кертису 41 рік і виглядає він шикарно. 50 Cent без проблем може похвалитися кубиками пресу, а на його сторіночці в Instagram можна знайти безліч знімків і коротких відеороликів з його тренувань.

  Найстаріший бодибилдер у світі - Манохар Аич


Тренування в умовах постійних поїздок

Рэпер постійно в роз’їздах і багато подорожує, тому повноцінний спортзал у нього під рукою далеко не завжди. Недивно, що в його базовому арсеналі купа вправ з вагою власного тіла, наприклад віджимання на брусах, які він робить в 4 підходи по 15 повторень.

Щоб гарненько пропрацювати свої кубики пресу, рэперу потрібна усього лише перекладина, де він робитиме підйоми ніг у висі. Спочатку він піднімає ноги рівно по центру, потім слідують підходи, де він робить це по черзі вліво і управо. Коли сил вже не залишається, Кертис знову не здається, він починає піднімати вгору хоч би коліна.

I know I need to work harder, I’m on it trust me. #FRIGO #EFFENVODKA

Публікація від 50 Cent (@50cent) Ниючи 23 2016 в 8:20 PST

Улюблені вправи

Грудні м’язи теж займають далеко не саме останнє місце в тренуваннях 50 Cent. На піку форми він може зібрати від грудей 188 кг, це доки є його особистим рекордом. Окрім базового жиму лежачи і інших класичних вправ, є в арсеналі у рэпера і одне досить оригінальне. Це жим гантелі однією рукою лежачи на підлозі. Особлива любов у 50 Cent до жиму лежачи з гантелями, рэпер вважає, що таким чином можна набагато краще пропрацювати грудні м’язи.

  Вправи для спини


Майже в усіх своїх вправах Кертис не звик обмежуватися малою кількістю підходів. В основному рэпер робить 3-4 підходи для кожної вправи. За співаком уважно стежить Джей Кордиелло, який є одним з найпопулярніших тренерів серед зірок.

Catch this on stands every where. #FRIGO

Публікація від 50 Cent (@50cent) Ниючи 28 2016 в 1:32 PST

Є в тренувальному комплексі рэпера і універсальна вправа для ніг. Це присед з гирею в руках. Кертис виконує його в 3 підходи по 10-12 повторень. Для опрацювання щонайширших м’язів спини рэпер обов’язково включає у свої тренування тягу гантелі в нахилі. Тут він також робить 3 підходи по 10-12 разів. У цій вправі Кертис радить особливо звернути увагу на правильну техніку, інакше усі старання можуть виявитися даремними.

Ok I’m back in the Gym tomorrow.

Публікація від 50 Cent (@50cent) Сен 14 2015 в 9:42 PDT

Не останнє місце в тренуванні рэпера займають і звичайні, доступні усім віджимання від підлоги. Але і в цій вправі Кертис дуже уважно стежить за технікою. Він робить 3 підходи і кожен повністю. 50 Cent завжди намагається затриматися в нижній точці, щоб максимально відчути необхідне навантаження.

  Solgar Biotin - огляд добавки з биотином© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ