Зв'язатися з автором

Базові вправи для рук


Що знадобиться

 • Штанга
 • Бруси
 • Гантелі

Базові вправи для рук-один з найефективніших інструментів для тренування великих і якісно таких, що пропрацювали рук. Адже, як відомо, ізольовані вправи хороші тільки як доповнення до базових. Давайте розберемося, як все-таки накачати великі руки, в тому числі і в домашніх умовах при допомозі базових вправ для м’язів рук.

Що потрібне для того, щоб м’язи росли?

По-перше, треба м’яз регулярно тренувати, а по-друге, давати їй відновлюватися. І якщо з тренінгом рук проблем немає: гойдаємо кожне тренування, або ж, прокачуємо в окремий день, то з відновленням, як правило, біда, і саме тому, що ми так ревно експлуатуємо наші м’язи рук. У чому суть? Біцепс і трицепс, самі по собі, досить маленькі м’язові групи, але з дуже важливими функціями в плані допомоги великим масивам м’язів. Так, біцепс являється тяговою м’язовою групою, що активно асистує в однойменних рухах спині, трицепс-штовхаюча м’язова група, що “допомагає” дельтам і грудним. Відповідно, навантажуючи великі м’язові групи, ви одночасно тренуєте свої руки, тому, абсолютно не використовуючи спеціалізованих вправ для біцепса і трицепса, можна додати останнім солідні м’язові об’єми. Але є декілька умов:

 • ви повинні працювати з дуже солідними вагами;
 • ви повинні дуже добре відчувати роботу “цільових м’язів” (щонайширші, грудні або дельти);
 • на визначений час відмовитися від “точкового” прокачування м’язів рук;
 • обов’язково важко тренувати м’язи ніг-робити станову тягу і приседы-саме вправи для низу тіла приводять до найсильнішої активації вашої гормональної системи і приводять до потужного природного викиду тестостерона.
  Цукерки Bombbar - огляд спортивного живлення


Дотримання усіх вищеперелічених рад про те, як накачати великі руки, приведе до росту загальної м’язової маси, то є усі ваші м’язи збільшаться в об’ємі, в тому числі і м’язи рук. При цьому вони стануть значно сильніші-це нам обов’язково згодиться, але про це трохи нижче. Отже, визначену м’язову масу рук ми створили, але хочеться більше.

Ми розділили наш матеріал на 2 умовні блоки по базових вправах для рук: 1-це вправи для трицепса, 2-це, відповідно, вправи для біцепса. Почнемо з 1-го.

Спеціалізований тренінг трицепса

Саме з цього моменту ми починаємо робити спеціалізовані вправи для м’язів рук, при цьому пам’ятаємо-2/3 об’єми рук задає трицепс і тільки одну третину-біцепс. Відповідно, триголова м’язи плеча для нас стає пріоритетною. Не дивлячись на те, що трицепс складається з трьох голівок, сухожилля у нього одне, відповідно, коли ми розгинаємо руку в ліктьовому суглобі, скорочується увесь м’яз цілком, не якийсь окремий пучок. Проте, залежно від положення плечової кістки відносно пояса верхньої кінцівки, можна поміняти залученість м’яза в рух.

  Scitec Nutrition Jumbo Pack - огляд добавки


Вправи в тему

Можливі протипоказання

Згадуючи про протипоказання і потенційну шкоду вітамінів для організму людини, треба згадати класичне прислів’я “Усе добре, але в міру”. Теж торкається і вітамінів. Для початку розглянемо протипоказання.

 1. Деякі групи вітамінів протипоказані для вживання людям, що страждають від проблем з щитовидною і підшлунковою залозою. Наприклад, людям, що страждають від цукрового діабету, не рекомендується перевищувати 50 мкг вітаміну С в добу, так як при своєму розчиненні він виділяє додатковий цукор, з яким не завжди може впоратися ваш організм.
 2. Для людей, що страждають проблемами сечостатевих шляхів (і бруньками), рекомендується обмежити вживання вітамінів групи E і D. Вони посилюють засвоєння зовнішнього кальцію, що може привести до додаткового відкладення ниркових каменів.
 3. Для людей, що кидають палити або що палять, рекомендується обмежити вживання вітаміну B, так як він посилює збуджуючу дію ноотропных засобів в нікотині з сигаретного диму, а, отже, посилює залежність. Або сигарети, або вітамін B6.

Окрім того існує персональна непереносимість, обумовлена індивідуальними особливостями метаболізму.

Але найголовніше не коштує забувати про гіпервітаміноз. Він виникає в тому випадку, якщо ви фанатично вживаєте полівітамінні комплекси без міри. Він виражається в гиперреактивности деяких систем, з подальшою їх відмовою. Як результат-проблеми з шлунково-кишковим трактом, підвищена нервозність, збільшення катаболічного чинника стресу на м’язові тканини, і найголовніше-довга реабілітація.

  Гречана дієта


Резюмуючи

Якщо у вас після прочитання статті усе ще звучить в голові питання-які вітаміни краще для спорту-відповідь буде гранично проста. Це ті вітаміни, які міститися в натуральній їжі. Уся справа в тому, що, який би вітамін ви не вибрали, продукт, в якому він міститися, володіє оптимальним співвідношенням необхідних речовин для кращого засвоєння вітамінних комплексів для спорту.

Не забувайте про вітаміни, і пам’ятайте, що, можливо, силове плато, в яке ви уперлися являється наслідком недоліку адаптогенів. Проте і не перестарайтеся з полівітамінними добавками, так ви ризикуєте отримати гіпервітаміноз, з яким дуже складно боротися.

Зміст

 • 1 Загальні зведення
 • 2 Вплив вітамінів на спортивні досягнення
 • 3 Як правильно приймати?
 • 4 Можливі протипоказання
 • 5 Резюмуючи

© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ