Зв'язатися з автором

Баласана


Поза дитини (Баласана)-це базова поза в нахилі із стійки на колінах. Асана акуратно розтягує стегна і кісточки. Допомагає зняти стрес і втома. Знімає напругу в спині і шиї.
баласана

Для того, щоб відпочити під час занять йогою, приймають позу баласана. Її ще називають позою дитини. Це одна з найбільш популярних асан для відновлення організму. Основну роботу в цій позі виконує сила тяжіння. Це одна з найлегше виконуваних асан навіть новачками. Вона використовується, як проміжна або завершуюча, для заспокоєння і відпочинку після важчих вправ.

Техніка виконання вправи

Повільно нахилитеся вперед. Опустіть живіт на стегна, а голову на підлогу. Руки витягніть вперед. Зробіть 5-7 циклів дихання. Розслабтеся. Дихайте спокійно. Потім, підніміть корпус. Поверніться в позу алмазу.

Коли ноги повністю зігнуті в тазостегнових суглобах, а тулуб лежить на передній поверхні стегон, то дихальні рухи в черевній порожнині і передній частині грудної клітки значно обмежуються. Тому потрібна велика свобода рухів в задній частині грудної порожнини. Якщо ж м’язи в цій області надмірно напружені, то перебування в цій позі може привести до нестачі повітря.

Існує варіант цієї асаны з розведенням колін (відведенням ніг в тазостегнових суглобах), за рахунок чого хребет згинається не повністю, надаючи більше вільного простору органам черевної порожнини. Руки можна витягнути вперед, обхопити ними п’яти або покласти їх під лоб, а голову повернути убік.

  Концентрат протеїну - особливості виробництва, складу і прийому© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ