Зв'язатися з автором

Creatine pH – X від BioTech


Креатин pH-X від BioTech це спортивна добавка, що має ціле рядом унікальних властивостей, що забезпечують ефективність тренувального процесу, збільшення силових показників і досягнення високих спортивних результатів. Використання креатину, із спеціально підібраним pH, забезпечує його повноцінне всмоктування в шлунково-кишковому тракті і 100% засвоєння. Саме чинник кислотності продукту дозволяє транспортувати увесь корисний об’єм речовини в м’язову тканину. Використовуваний активний компонент ідентичний натуральному і не відторгається організмом. На відміну від інших креатин-содержащих продуктів creatine pH-X не затримує воду і не має ніяких побічних ефектів.

Форми випуску

Креатин, що буферизує, моногідрат в капсулах.

Форма випуску, кількість капсул Кількість порцій, шт. Фото упаковки
Упаковка 90 шт. 45 упаковка creatine ph-x210 капсул

Склад

Найменування Кількість CreaBase, міліграм
Порція з 5 капсул 3000
Інгредієнти: CreaBase (креатин моногідрат, оксид магнію), мальтодекстин, антиспекающие добавки. Желатин і барвники (окисел заліза, діоксид титану) у складі оболонки, виготовленої з дотриманням нормативів для харчових продуктів.

Як приймати

Рекомендована добова доза складає від двох до шести капсул: (2-уранці, до їди; 2-за 1 годину 20 хвилин до тренування і 2-після (впродовж 20-30 хвилин). Максимальне добове споживання-10 штук.

  Як визначити тип статури?


Ціна

Упаковка, кількість капсул Вартість, в рублях
90 677
210 1300

Зміст

  • 1 Форми випуску
  • 2 Склад
  • 3 Як приймати
  • 4 Ціна

© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ