Зв'язатися з автором

Навіщо потрібна і як правильно робити розтяжку після тренування?


Кожного разу, коли ви важко займаєтеся в залі, ваші кістки, зв’язки, суглоби і м’язові групи випробовують величезне здавлююче навантаження. Таке навантаження зберігається навіть після закінчення тренування. В результаті кістки починають щільніше стикатися один з одним, що створює додатковий ефект тертя. У довгостроковій перспективі це може привести до негативних наслідків у вигляді дегенеративних змін в суглобовій і кістковій тканині. Що робити, щоб уникнути подібних явищ? Спершу-провести розтяжку після тренування.

Що відбувається під час розтяжки

Розтяжка після силового тренування-це необхідний комплекс заходів, який дозволяє уникнути травм.

При розтяжці відбувається наступне:

 1. Тягнуться самі м’язи. Це збільшує розмір мікротравм, що особливо корисно при роботі в пампинг стилі, оскільки підвищує вірогідність і інтенсивність прояву саркоплазматичної гіпертрофії.
 2. Збільшується простір між кістками, що дозволяє значно понизити ризик перетирання кісток.
 3. Збільшується розмір гликогенового депо шляхом фізичної деформації.
 4. Розтягується суглобовий простір, що зменшує ризик витоку міжсуглобової рідини.
 5. Розтягуються зв’язки, що при важких вправах забезпечує велику амплітуду руху і іноді дозволяє порушувати техніку, не побоюючись розтягувань.

З точки зору профілактики, розтяжка після тренінгу-такий же необхідний атрибут для кожного атлета, як і розминка перед тренуванням. Проте, серед більшості кроссфит атлетів, пауерліфтерів і деяких бодибилдеров спостерігається різке неприйняття будь-яких стретчинговых процедур, окрім розтяжки хребта за допомогою вису на турніку.

Чи потрібна розтяжка?

Чому для багатьох розтяжка ніг, як і розтяжка м’язів плечового суглоба після тренування вважається неприємним заняттям? Тут усе просто. Незважаючи на усю профілактичну користь, стретчинг має деякі мінуси. Зокрема, розтяжка знижує силові показники більшості атлетів, що займаються швидкісно-силовими видами спорту у тому числі і кроссфитом. У чому полягає найголовніша проблема?

  Аспарагінова кислота - що це таке, властивості і в яких продуктах міститься


Що робити після розтяжки?

В першу чергу, варто пам’ятати, що перед інтенсивною розтяжкою ви проводили тренування, тобто потрібний стандартний комплекс відновних процедур.

 1. Відновити водно-сольовий баланс за допомогою додаткової рідини.
 2. Закрити білкове вікно. Для цього чудово підійде протеїн, ізолят або розщеплені амінокислоти.
 3. Закрити вуглеводне вікно. Якщо час закриття білкового вікна співпав з вуглеводним, рекомендується прийняти порцію гейнера на молоці. Інакше можна обійтися швидкими вуглеводами, наприклад, бананами.
 4. Провести емоційну розрядку.

І найголовніше: після розтяжки украй не рекомендується виходити на холод. Розігріті тренуванням м’язові групи, заздалегідь розтягнуті під час процедури стретчинга, украй сприйнятливі до звужуючої дії холоду. Як результат, ви можете запросто отримати затискання.

Висновок

Виды

Білкова біодобавка має декілька різновидів, вони розрізняються по харчовій цінності, порціям, вартості. Що стосується харчової цінності, дані складу на 100 г суміші представлені в таблиці.

Назва Протеїн Білки Жири Вуглеводи Кілокалорії
Syntha-6 Мультикомпонентний 45 11 33 425
Syntha-6 EDGE 65 10 15 400
Isoburn Сироватковий 65 9 21 405
Syntha-6 Isolate 67 3 20 370
Whey DNA 70 2 18 390
  Скандинавська ходьба - усе, що необхідно знати


syntha-6 edge і syntha-6

Що входить?

Комплексний Синта-6 від бренду BSN включає:

 • Концентрат і ізолят сироваткового протеїну.
 • Ізолят альбуміну молока.
 • Ca++ з казеїну.
 • Казеїн міцел.
 • Яєчний білок.

Завдяки такому складу м’язова тканина отримує комбінацію необхідних для виконання завдання поживних речовин, які витрачаються і негайно і відстрочено, впродовж 8 годин. Це допомагає блокувати руйнування м’язів, захищає їх від наслідків надмірно інтенсивних зусиль. Крім усього іншого, комплекс насичений клітковиною. Вона забезпечує почуття ситості і допомагає швидкому переварюванню корисних елементів. Склад однієї порції біодобавки представлений в таблиці.

Параметр Кількість
Енергетична цінність 210 ккал
Білки 22 г
Жири 6 г
Вуглеводи 18 г
Холестерин 50 міліграм
Глюкоза 3 г
Na + 225 міліграм
До+ 305 міліграм
Ca++ 18%
Fe++ 7%
Mg++ 5%
Фосфор 16%

Важливо знати, що препарат випускається в двох модифікаціях. Окрім альбумінової матриці є ще і ізолят, що істотно відрізняється від білкового комплексу. Він включає:

 • Ізолят білкової сироватки.
 • Ізолят альбуміну з молока.
 • Рослинна олія.
 • Патоку з кукурудзи.
 • Гліцериди.
 • Na+.
 • К+.
 • Фосфати
 • Сою.
 • Вітаміни.
 • Інулін.
 • Декстрозу.
 • Аромати.

Склад порції представлений в таблиці:

Параметр Кількість
Енергетична цінність 170 ккал
Білки 27 г
Жири Менше 1 г
Вуглеводи 10 г
Насичені жири Менше 1,5 г
Холестерин 22 г
Na + 185 міліграм
Клітковина 3 г
Глюкоза менше 1 г
Ca++ 20%

Слід зазначити, що ізолят прийнятніше для атлетів з непереносимістю лактози.

Особливості

Для Синты не доречно проводити порівняння з іншими біодобавками, оскільки вона є еталоном спортивного живлення, це лідер. Бренд BSN-торгова марка зі світовою популярністю, що займає лідируючі позиції на ринку спортпита. З 2011 року він придбаний трансатлантичним гігантом Glanbia-частиною імперії Optimum Nutrition. Іншими словами, уся “конкуренція”-не більше ніж внутрішнє змагання компаній одного хазяїна, що володіє світовим ринком спортивного живлення.

  Кроссфит-атлет Ден Бейли : "Якщо ви - кращий в залі, то вам пора шукати новий зал»


Якщо говорити про переваги біокомплекса, то основне-це його многобелковость. Комбінація протеїнів гарантує анаболічну підтримку, що не має аналогів. Жоден сироватковий протеїн або ізолят, окрім Синты, не починає активно працювати вже через півгодини після прийому. Досягається така швидкість надочищенням продукту, що дозволяє йому засвоюватися з високою швидкістю.

Ще однією особливістю є пролонгованість анаболічної дії біокомплекса впродовж 6-8 годин, чого просто позбавлені конкуренти. Забезпечують цю дію повільні білки, отримані шляхом інноваційного очищення препарату.

У Синты самі кращі смакові якості. BSN-єдиний бренд, що має величезну лінійку смаків, є навіть м’ятний шоколад. Єдиний мінус-використання барвників.

Размешиваемость комплексу теж на високому рівні. Розчиняється порошок впродовж 5 секунд, у будь-якій рідині, без осаду. Виходить трохи густим.

Спосіб прийому

Однозначної відповіді про спосіб вживання Синты-6 немає. Тут має значення багато що: тип статури, вид тренування, ваш бюджет. Проте тренери радять вживати біодобавку після фізичних вправ. Денну потребу у білці краще покривати звичайною їжею. Отримання необхідного денного протеїну з комплексом може волати поява зайвих кілограмів. Зазвичай приймають препарат кілька разів в добу, краще в уранішні години, щоб блокувати катаболізм.

  Сечогінні засоби (діуретики)


Вживають Синту у вигляді коктейля: 2 мірних ложки розводять в молоці або соку. Можна додати фрукти, мед або варення.

Комплекс прекрасно поєднується з іншими біодобавками, але основним джерелом білку для організму не є. Розробники постійно підкреслюють той факт, що Синта не може замінити білок риби, м’яса, грибів і інших харчових продуктів.

Чоловікам рекомендується приймати Синту по декілька мірних ложок в склянці води або будь-якої іншої рідини. Можна міняти кількість рідини або порошку для досягнення оптимального смаку. Денна норма від одного до чотирьох прийомів залежно від поставленої мети.

Жінкам радять використати одну мірну ложку на склянку рідини. Також можна міняти співвідношення порошку і рідини для оптимального смаку. Кількість порцій в день: від однієї до чотирьох. Залежить це від того, як швидко необхідно досягти результатів. Якщо для розмішування використовується молоко, то краще брати знежирене або з низькою калорійністю.

Кому підійде Syntha-6 і в чому її переваги?

Передусім, комплекс ідеальний для новачків. Ті, хто ще не освоївся у світі спорту, не знає чітко своїх можливостей і характеристик використовуваних продуктів, просто зобов’язані почати з Синты. Це гарантія якості, безпеки, відмінних результатів. Добавку рекомендують і при наборі м’язової маси, і для позбавлення від зайвих кілограмів, і для структуризації м’язів і їх рельєфу. Вона не має гендерних відмінностей і служить кращим доповненням до збалансованого харчування і тренувань.

  Карнитин Nutrex Lipo6 Carnitine (120 капсул)


Синта незамінна у разі набору м’язової маси. Відомо, що м’язи при своєму рості постійно вимагають білкових молекул для будівництва волокон. Діапазон засвоєння білків з комплексу від півгодини до 8 годин дозволяє максимально ефективно розв’язати цю проблему.

Тим, хто худне або працює над рельєфом м’язів, але при цьому хоче зберегти нарощену мускулатуру також допоможе білкова суміш. Вона в цьому випадку стане додатковим джерелом протеїну при низькокалорійній дієті.

Комплекс поєднується з іншими біодобавками (No-Xplode і Amino X, Hyper FX і Atro-Phex, наприклад) але має безперечні переваги:

 • Оптимально збалансований по калорійності склад.
 • Мультикомпонентность.
 • Сприяє росту мускулатури і сушці.
 • Стимулює реабілітацію.
 • Має відмінний смак і однорідність.
 • Миттєво всмоктується і засвоюється практично без залишку.
 • Практично позбавлений жирів і простих вуглеводів.

Зміст

 • 1 Виды
 • 2 Що входить?
 • 3 Особливості
 • 4 Спосіб прийому
 • 5 Кому підійде Syntha-6 і в чому її переваги?

© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ