Зв'язатися з автором

Подвійні стрибки на скакалці


Подвійні стрибки на скакалці-одна з найулюбленіших вправ у початківців кроссфит атлетів. Кожен перший з великою завзятістю намагається навчитися їх робити. І як тільки виходить новачок випробовує колосальний прилив радості-адже з цих пір він вже і не новачок виходить.

Стрибати звичайні одинарні стрибки рідко у якого кроссфит спортсмена викликає утруднення, і на цьому, мабуть, сьогодні ми не зупинятимемося. Але коли мова заходить про те, щоб прокрутити скакалку двічі за 1 стрибок, у більшості початкуючих дітей починаються складнощі. Сьогодні ми в деталях розповімо про заручення техніці подвійних стрибків на скакалці, у тому числі і на відео, деякі цікаві статистичні дані про цю вправу, а також про його незамінну користь в процесі тренувань.

Початкове положення

Увага: ефективно і швидко навчитися стрибати подвійні стрибки на скакалці можна тільки дотримуючись усіх етапів стрибка. У них немає нічого складного, але це якраз той самий випадок, коли доскональне дотримання техніки-дає гарантований результат. Отже, початкове положення-дивимося на приклад стрибка на картинці нижче.

  Вправи і програма кроссфит тренувань для дівчат


Користь від подвійних стрибків на скакалці

Думаємо, що доречно говорити про користь саме подвійних стрибків на скакалці тільки в порівнянні з одинарними, оскільки очевидно, що стрибки самі по собі-дуже класне і високоефективне кардио кроссфит вправа.

Отже, чим же подвійні краще? Так, усім

Ціна

Придбати батончик VPLab60% Protein Bar можна за вартістю:

  • 12 штук-2784 рублі;
  • 100 грам-270 рублів;
  • 50 грамм-150 рублів.

ціна на vplab60% protein bar

Зміст

  • 1 Форма випуску
  • 2 Склад
  • 3 Як приймати
  • 4 Ціна

© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ