Зв'язатися з автором

Удари кувалдою по покришці


За допомогою наших рекомендацій, а також молота і покришки, ви зможете зробити ваш удар по-справжньому сильним!
удари кувалдою по покришці

Як не дивно, але сила удару залежить не стільки від сили м’язів, як від їх злагодженої роботи. Удар рукою-саме по собі дуже складний рух, в якому бок-о-бок працює безліч м’язів. Тому якщо ви привчили своє тіло в потрібний момент, з потрібним зусиллям включати потрібні м’язи, то ваш удар буде сильним, а якщо ж ви не навчилися цього робити-нарікайте на себе.

Ймовірно, ви бачили, а може навіть і відчували на собі, як боксують любителі. Потворно! Вони не можуть вкладатися в удар, а тому марно витрачають багато енергії в зайві рухи, і мало того, що удари не завдають шкоди супротивникові, так вони ще і виснажують нападаючий. Причина в тому, що у них немає техніки удару. Тому вони б’ють слабо. Але як навчити себе техніці ведення бою?

Самою кращою відповіддю на це питання були б заняття з тренером. Людина з досвідом, досить кваліфікована в таких питаннях, за досить короткий рядків зможе зробити з вас якщо не Рокки Бальбоа, то непоганого боксера, це вже точно. Але сьогоднішня розмова піде саме про м’язи, і як все-таки змусити їх працювати злагоджено, формуючи убивчий удар. Нам знадобиться нехитрий інструмент-молот і покришка.

  Рібоксин - склад, форма випуску, інструкція по застосуванню і протипоказання


Інструменти

За допомогою наших рекомендацій, і цих досить простих у використанні інструментах ви зможете зробити ваш удар ще потужніше. Треба зробити наступне:

  1. Роздобути автомобільну покришку, (навіть не дивіться у бік свого автомобіля) яку не жаль понівечити, і надійно зарийте її наполовину в землю. Вона отримуватиме безліч ударів, а тому має бути статична.
  2. Роздобути кувалду. Вагу визначаєте самі-легкими кувалдами (8-10 кг) займаються ударники, для напрацювання удару рукою, важкими кувалдами (10-32кг) займаються борці для підвищення функціональності в кидках.

б'є кувалдою по покришці

Що дає таке тренування?

Робота з кувалдою розвиває божевільної сили удари у боксерів, і щонайпотужніші кидки у борців. Паралельно з тим розвивається загальна витривалість тіла, якою не нехтують ні в одному виді спорту.

Але чому саме кувалда так добре розвиває сильний удар? Тому як вона на стільки важка, що примушує вас полегшувати собі роботу шляхом послідовного підключення великих м’язів. Ви починаєте собі “допомагати” великими м’язами, і поступово наближаєтеся до напрацювання техніки. У цій вправі легше наслідувати техніку, чим надриватися.

  Комплекс домашніх вправ для стегон і сідниць


Якщо працювати тільки руками-незабаром ви і змахнути ними не зможете. Та і працювати виключно ними незручно-м’язи рук набагато слабкіші за м’язи ніг і тулуба. Щоб зняти частину навантаження з рук ви прибігатимете до допомоги ніг і корпусу. А що це означає для вас? Це саме ті чинники, які допоможуть вам набути сильного удару рукою! Ви починаєте напрацьовувати техніку удару! Імпульс йде від ноги, через спину, руки, і прямо на покришку! У цьому і увесь секрет роботи з кувалдою і покришкою.

Ех раз, та ще раз, та ще багато-багато раз!

Знову-таки усе залежить від вашої індивідуальної тренованості. Початківцем може, і кувалда на 10 кг на 10 повторень здатися пекельними тортурами. А досвідчений спортсмен відмахуватиме кувалдою з вагою 20 кг по 200 разів, і навіть не втомиться. Тому судите самі. Але на наш погляд треба прагне до сотні повторень за один підхід. Тренування може містити від двох до чотирьох таких підходів.

Головне-щоб дотримувалася техніка!

  Користь йоги для чоловіків


Про техніку

Здавалося б-яка техніка? Махаєш кувалдою, і усі справи! Але не робитимемо помилок.

Як говорилося вище, тренувальний рух має бути максимально схоже з ударом. Цей варіант дозволить на рівні підсвідомості застосовувати потужнішу вкладку в удар, а в критичній ситуації вам не доведеться ні про що замислюватися-тіло зробить усе за вас.

Початкове положення рук :

  • Боксери тримають руки на відстані один від одного
  • Борці триматися руками за кінець руків’я

Таке положення рук обумовлене тим, що у боксі удари наносять однією рукою, а не двома. Тому широкий хват створює умови максимально схожі із справжнім ударом.

Тому, головне в тренуваннях-навчитися працювати молотом правильно. Це буде фундаментом для формування правильної техніки. А значить і удар буде сильніший. Отже:

1. Фронтальний

Стійка: фронтальна (стопи паралельно один одному), статична (не рухаємося з місця).

Положення рук : рука, що б’є, на середині руків’я, інша рука у краю.

Б’ємо ногами, корпусом, рукою. Спина тільки пряма.

Це початковий рівень, а тому з нього і починається знайомство з тренуваннями такого типу. Необхідно уміти працювати ногами і корпусом як при ударі, так і при поверненні кувалди. Руки підключаємо в роботу в саму останню чергу. Не женіться за рекордами-ваша мета пізнати суть вправи. Спершу можете спробувати виконати вправу без ваги.

  Комплекс жіночих вправ на ноги і сідниці


2. З бойової стійки

Стійка: бойова, трохи боком.

Положення рук : далека рука ближче до середини руків’я.

Можна робити невеликий крок вперед під час удару і назад після. Головне завдання-навчитися повертати корпус за рукою.

Це наступний рівень складності. Тепер розучуємо потужний прямий удар далекою рукою. На цій стадії ви осягнули усі тонкощі фронтальної стійки, і відчуваєте своє тіло при кожному ударі. Тому прагнете ускладнювати рух, намагайтеся довести його до аналогічного удару у боксі.

3. Джеб

Стійка: бойова, трохи боком.

Положення рук : передня рука ближче до середини руків’я, далека рука у краю.

Можна робити невеликий крок вперед під час удару і назад після.

Напрацьовуємо сильний джеб. Цей варіант набагато складніший, а тому переходимо до нього лише після досконалого вивчення попередньої стійки.

4. Перехоплення з фронтальної стійки

Стійка: фронтальна (стопи паралельно один одному), статична (не рухаємося з місця).

Положення рук : руки постійно перехоплюються після кожного удару.

Можна робити обертання тазом під час удару, для кращої вкладки в удар.

  Low Carb Protein Bar від VPLab


Уся сіль в перехопленні-він додає складності у виконанні вправи, але і за рахунок його розробляється безперервний рух лівою і правою рукою. Надалі це сильно економитиме вам час. Намагайтеся інерцію одного удару переводити в іншій. Це має бути один суцільний, довгий цикл.

5. Перехоплення з бойової стійки

Стійка: бойова, трохи боком.

Положення рук : руки постійно перехоплюються після кожного удару.

На цьому рівні ви повинні досягти досконалості роботи з будь-якими стійками і перехопленнями. Тут можете творити і експериментувати. Міняйте стійки, руки, переміщайтеся, але робіть усе без зупинки. Тіло повинне виконувати усі рухи за вас, тепер усі рухи впроваджені на рівні інстинктів. Ви стали машиною, яка б’є сильно, не замислюючись!

Відео Дивіться також

  1. кантування покришки-техніка, ради і рекомендації 0 Кантування покришки-техніка, ради і рекомендації Багато хто може відірвати покришку від землі, але не усі закінчать її переворот. Роб Орландо показує техніку на прикладі 300 кг покришки.

© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ