Зв'язатися з автором

Будокон – зоряний фитнес


Будокон-це комплексний вид фитнеса, що об’єднав традиції йоги, східних бойових мистецтв і медитації.
будокон-зоряний фитнес

Камерон Шейн, творець методики будокон, що підкорила Голлівуд, переконаний: звичайним людям вона підходить значно більше, ніж знаменитостям. У перших ясніша картина навколишнього світу і розумне его. А якщо у вас на додаток є ще і завзятість, цей комплекс вправ гарантує дивовижні зміни тіла.

У перекладі з японського будокон-“шлях духовного воїна”. Це комплексний вид фитнеса, що об’єднав традиції йоги, східних бойових мистецтв і медитації. Це відмінна риса відсутність строгого контролю з боку інструктора. У будоконе не можна виконати вправу правильно або неправильно. Учитель тільки направляє і показує технічні аспекти вправ. Учень сам вирішує, що для нього краще. Головне завдання тих, що тренуються-навчитися довіряти собі і слухати своє тіло.

Схема тренування

Тренування зазвичай складається з двох частин-фізичних вправ і медитації дзен. Вправи, у свою чергу, діляться на дві серії-йога і будо. Серія йоги спрямована на розвиток таких навичок, як внутрішній контроль, спокій, сила і точність рухів.

  Комплекс вправ з еластичною стрічкою


Будо, що складається з елементів карате, джіу-джитсу і тхеквондо, допомагає розвинути швидкість реакції, витривалість, спритність і здатність до концентрації. У завершенні тренування проводиться сидяча медитація дзен.

будокон

Важливі моменти

  1. Дихання. Саме воно забезпечує глибше опрацювання усіх м’язів і якісну розтяжку.
  2. Плавність. У будоконе відсутні різкі рухи, тому краще виконувати вправи в повільному темпі, але без ривків.
  3. Відсутність амбіцій. Будокон система, що не припускає порівняння. У кожною своя практика-радійте прогресу, а не переживайте, що у когось виходить краще.

Послідовники

Серед прихильниць будокона Дженнифер Энистон, Рене Руссо, Давид Аркетт, Амбер Валетта і багато інших зірок Голлівуду, відмінною рисою яких є ідеальне тіло! Будокон допомагає зробити тіло рельєфним, підтримує його природну пружність і розвиває гнучкість. І при цьому не вимагає багатогодинних занять. Щоб підтягнути фігуру всього за два тижні, досить виконати короткий комплекс вправ.

Відео Дивіться також

  1. види фитнеса 0 Види фитнеса На сьогодні існує досить багато напрямів фитнеса. Ми розповімо, що з себе представляють найпоширеніші з них.
  Присідання на одній нозі (пістолет)© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ